Dziś jest: Niedziela, 27 września 2020, godzina 22:26
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Need Help MF by 1,11

bolek1979
Wiadomość [#1]: 01.11.2005 o 22:52

Konto skasowane

Mam kilka pytań dotyczących Szansy znalezienia magicznego przedmiotu w skrócie MF.

1.Czy istnieje jakis próg MF przypuśćmy 300% przy którym najlepiej wypadają itemki, czy też nalezy "uzbrajać" się w przedmioty o jak największej ich sumie ?

2.Jak wiadomo największy drop mają unique bossy np. Andy, Pindel, Mef, Baal... który z bossów ma szanse na Hellu możliwość dropnięcia każdego itemku, ponoć jest ich czterech... Pindelskin, Thresh socket, Frozenstein, Baal, to prawda czy też kogoś pominąłem, lub tylko Baal ma każdy możliwy drop ?

3.Czy jest jakiś progs obliczający drop z uwzględnieniem danej wpisanej wartości MF ? ( w patchu 1,09 był taki lecz nie wiem czy MF zmienił sie wraz z pojawiniem sie 1,11).

czekam zaznajomionych z tą tematyką na odpowiedz smiley.gif beerchug.gif

KuntaKinte
Wiadomość [#2]: 01.11.2005 o 23:15

Konto skasowane

pindel i baal na 100% wyrzucaja wszystkie itemki w grze

co do ilosci MF wiem ze jest taki programik na 1.10 bo kiedys miałem ale niestaty linka nie mam :/ ale poszukaj bo istnieje smiley.gif co do ilosci mf to wiadomo ze im wiekszy % tym wieksza szansa na magiczne itemy . przyrost szansy na uniki,rare,set jest powyzej progu 300-500 mf bardzo bały w stosunku do przyrostu szansy na magiczne . Dlatego tez ludzie ktorzy maja np 800 mf płączą ze lecą im same neibiestkie . Majac np 800% mf masz 800%sznasy na magiczne i nieporownywalnie mniejszą na np uniki. z tego co pamiętam z tego progamu do obliczania szans dropu unikow i setow to tak w granicach 300-500 mf jest optymalny stosunek magiczne-unik-set-rare , im wiecej tym bedzie sie sypac wiecej neibieskich . Oczywiscie kalkulator nie uwzględnia jednej istotnej wartosci jaka jest...szczeście biggrin.gifbiggrin.gif

bolek1979
Wiadomość [#3]: 02.11.2005 o 00:39

Konto skasowane

jakie przykładowe itemki pod próg 500% MF ? confused.gif

pakOs
Wiadomość [#4]: 02.11.2005 o 10:08

Konto skasowane

niema przykladowych itemkow ktore wypadaja pod dana iloscia mf.
mf zwieksza szanse na wypadniecie rare/unikatu ale i tak w sumie zalezy to od szczescia :>

pakos.biz
KuntaKinte
Wiadomość [#5]: 02.11.2005 o 14:35

Konto skasowane

jemu chodzi zapewne o to jakie itemki ma nosic aby miesc MF w granicach 500% ;]

najoptymalniej i najtaniej bedzie zapewne standardowy set ;>

głowa : czako topaz /ist
klata : skullder topaz/ist
rece : fortuny
ringi : 2x nagele
pas : złoty powróz
buty rarki z MF
amu ; mf / mf +skill
broń : occulus /ist

do tego kilka skillerkow i talków do life i mf i jest git

Kamallo
Wiadomość [#6]: 02.11.2005 o 20:53

Konto skasowane

ale reski beda marne, a np mef lubi przygrzac lodowa lopata po glowie badz trzepnac pierunkiem po pleckach diablotin.gif a padanie po 1 strzale mefa nie bedzie zaliczalo sie do przyjemnosci tongue.gif

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
KuntaKinte
Wiadomość [#7]: 02.11.2005 o 23:59

Konto skasowane

dlatego na mefa używa sie patentu z rzeką ;] wtedy mozesz miec -200 res i moze Ci mlasknąć ;]

[Edycja - KuntaKinte w 03-11-2005 o 00:00]

Swish
Wiadomość [#8]: 03.11.2005 o 01:43

Konto skasowane

KuntaKinte napisał:
pindel i baal na 100% wyrzucaja wszystkie itemki w grze

b/s - pindel nie da: tyraela, aracha, azurewrath'a z unikatów. Nie może także wyrzucić charmów z najwyższymi prefixami (40-45 life, high elemental dmg scs), amuletów +2 all class skill. No i oczywiście ani pindel ani baal nie dadzą anniego, torcha, soh'a i itemów krowiego króla.

[Edycja - Swish w 03-11-2005 o 01:43]

bolek1979
Wiadomość [#9]: 06.11.2005 o 23:09

Konto skasowane

patentu z rzeką, można jaśniej... ? sad.gif

ImMortal
Wiadomość [#10]: 06.11.2005 o 23:26

Konto skasowane

Wyciągasz mefa jak najbliżej czerwonego portalu a sam stajesz po drugiej stronie rzeki na tym podeście i tyle.

Yano
Wiadomość [#11]: 07.11.2005 o 12:02

Konto skasowane

na 1.09 to chyba bylo bardzo popularne , ostanioe pewnei nie tongue.gif

dodam ze jak skoczysz za rzeke to walisz czyms w czym mef stoi caly czas probujac do ciebie dojsc przez rzeke (fire wall, hudra, zamiec, meteor itp) ew mozna do niego nawalac z firebala np ale wtedy trzaba stac troszke blizej i zdaza mu sie ze zajebie biggrin.gif

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
Kamallo
Wiadomość [#12]: 07.11.2005 o 12:28

Konto skasowane

e tam, ja to stosuje przy fireballu+meteo i wcale tak blisko stac nie musze, ot aby tylko jego kawalek na ekranie widac bylo i trzymam SHIFT zeby mi sosa sie nie ruszala smiley.gif
Jedynie na merca wtedy uwazam bo debil zawsze do mefa chce zapierdzielac wiec musze sie odtelepowywac z nim co kilka sek tongue.gif

[Edycja - Kamallo w 07-11-2005 o 12:29]

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź