Dziś jest: Piątek, 10 lipca 2020, godzina 05:32
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Najlepszy Hero

szopenos
Wiadomość [#1]: 14.08.2010 o 08:29

Konto skasowane

Witam jestem nowy niedawno zacząłem grać dzięki alegro... mam pytanie

jaki waszym zdaniem hero jest najsilniejszy... najmniej noobski w tym przypadku 1 bochater orc ... idzie atakować sam na miasto wroga a jak go ktos zaatakuje to robi niewidzialność...

jaki waszym zdaniem hero jest najmniej noobski... którym da się pokonać armię? ja myśle
od ludzi arcymag od orc to Taoren nieumarli Upiorny władca a elfy ilidan

Marcelino
Wiadomość [#2]: 14.08.2010 o 09:28

Konto skasowane

BM na 10 lvlu roksi uzi2.gif

Beniak
Wiadomość [#3]: 14.08.2010 o 15:00

Konto skasowane

Mistrz Ostrzy z krytycznym uderzeniem na 3 poziomie > reszta.
Taka prawda, może walnąć nawet 150 przy szczęściu :/

But I miss screaming and fighting and kissing in the rain
And it's 2am and I'm cursing you name
You're so in love that you act insane
And that's the way I loved you
Rav
Wiadomość [#4]: 14.08.2010 o 18:26

Konto skasowane

Najpotężniejszy jest Arcymag na 10 poziomie.

szopenos
Wiadomość [#5]: 14.08.2010 o 19:04

Konto skasowane

Tutaj piszemy nie o tym jaki hero na jakim lv koxi... tutaj piszemy kto jest waszym zdaniem uniwerslani ? kto najlepszy od poczatku do końca? kto ma największe dmg? kto najszybciej wbija lvl? nie chce tutaj postów typu "ilidan na 10lv koxi..." piszcie tu o swoich ulubionych postaciach a nie o ulubionych lv poostaci..

Marcelino
Wiadomość [#6]: 14.08.2010 o 19:09

Konto skasowane

Najszybciej lvle wbija BM. wkrada się do bazy wroga na WW i jak wejdzie rozpier.... wszystko! moim zdaniem najlepszy heros love.gif

Beniak
Wiadomość [#7]: 14.08.2010 o 20:46

Konto skasowane

Mistrz Ostrzy jeżeli ustawisz dobrze umiejętności to koksi już na samym początku. Szybko wbija level bo ma takie obrażenia że CENZURA. I jeżeli dasz mu np. dwa ostrza +15 do siły, dasz krytyczne uderzenie na 3 levelu i będziesz walił tylko w siłę (księgi itp) to uwierz mi nikt cię nie pokona, to będzie chodząca maszyna do zabijania. Twórcy trochę źle zbalansowali bohaterów :/

But I miss screaming and fighting and kissing in the rain
And it's 2am and I'm cursing you name
You're so in love that you act insane
And that's the way I loved you
Haregar
Wiadomość [#8]: 18.08.2010 o 11:52

Konto skasowane

Najlepszy jest BM, rozpiernicza wszystko ile się da, a jeśli już na początku wybierze się taktykę zabijania workerów przeciwnika, to można zepsuć przeciwnej drużyny rush bardzo szybko. Poza tym szybko expi, ma fajne umiejętności, co podnoszą mu DPS, a jeśli doda się do tego jakieś itemki to już... ;P rzeźnia, tyle powiem.
Później dałbym DK. Czemu? Jeśli gra się przeciwko nie-nieumarłym, to może zrobić bardzo dobry nuke na uciekającym hero, co zmniejszy na pewno morale przeciwnika; ponadto jego aura czy umiejętność 6 poziomu (ożywianie) może odwrócić wiele potyczek. Minusem jest to, że trochę wolniej expi od BM na początku, ale później jest znośniej. Kluczem do tego jest (jak gra się w teamie) , aby razem creepować i nawet włazić na teren domyślny przeciwnika i tam też urządzać sobie wypady creep.
Później dałbym AM. Na początku jest i dobry i zły w jednym. Owszem, może przyzywać water elementale, ale co z tego, jeśli przeciwnik strzeli nuke i jeszcze zablokuje naszego maga swoimi wojskami? Tutaj ważne jest, aby creep szedł bezboleśnie, a tech był do przodu, bo tylko dobrze dolevelowany AM jest rzeźnikiem (bo na początku to różnie to bywa).

tomaszenko13
Wiadomość [#9]: 30.08.2010 o 18:53

Konto skasowane

Wardą możesz sam wygrać . Serio

maniek92sw
Wiadomość [#10]: 06.09.2010 o 21:04

Konto skasowane

Bohaterowie moze i nie sa zbalansowani ale za to RASY sa zbalansowane. Dobrze jest jak jest. Orkowi maja BM'a, ale tez maja wiele wad ktore autorzy starali sie jakos zniwelowac dajac im imba fs'a i bm'a. W sumie jak sie umie grac, to zaden hero nie sprawia problemu smiley.gif Hera dobiera sie zaleznie do przeciwnika i strategi, takze roznie to bywa. Nie w kazdej taktyce dany hero sie sprawdzi.

Success is my only mothafuckin option!
lolek2136
Wiadomość [#11]: 05.02.2011 o 23:28

Konto skasowane

Oczywiście jak większość graczy mówię Bm, ale ja największy sentyment wiąże z Palladynem bardzo mi się podobają u niego wszystkie spelle i wgl. ;]

Wszyscy prawie BM a mb to może być kilka hero biggrin.gif oto oni :
BM - Blademaster - Mistrz ostrzy - bohater orków <- o nie go pewnie wiekszości jak i mnie chodziło
BM - Blood mage - Mag krwi - bohater ludzi
BM - Beastmaster - Władca zwierząt - bohater neutralny
BM - (Pandaren) brewmaster - Pandareński miodowar - bohater neutralny
info ze słowniczka ;p

[Edycja lolek2136 - 28.02.2011 o 22:44]

Rexia
Wiadomość [#12]: 08.02.2011 o 09:30

Konto skasowane

Bm jest najpoteżniejszy - moim zdaniem, ale łatwo go scounterować jak wie się co robić. Pozatym BM musi taki być bo on jest w sumie głównym nukerem orca

arve.noob
Wiadomość [#13]: 24.02.2011 o 21:13

Konto skasowane

Widzę że większość za BM'em
ja akurat wolę DM'a
;)

MS Windows 7 Home Premium 64-bit SP-1
Intel Core i3 CPU M 350 2.27 GHz
NVIDIA GeForce 310M
DDR 3 3GB

Lenovo ThinkPad G560

Creative Fatality
A4Tech G7-750
SteelSeries Mini
GMike
Wiadomość [#14]: 25.02.2011 o 14:37

Konto skasowane

A biedny i ślepy Ilidan? On też jest niezły smiley.gif

>:-( Footman RULEZZSZZZ
Kranik9
Wiadomość [#15]: 15.03.2011 o 15:22

Konto skasowane

Ja lubię Orc'a mistrza ostrzy . ale nie gram w taki sposób , że idę do wroga na początek gry .. wink.gif
A z ludzi do Pala lubię . na początek idę w tą nieśmiertelność i z tym rozwalam stworki . a potem w blask (na polu bitwa przydatne) a na 6 w te ożywienie .. (dobre jak wróg ma przewagę liczebną)
No na elfach to nikogo nie lubię .
Nieumarli ... hmmmm . Rycerz jest dobry . ale jak się nabije 6 lv . do walki idziesz kilkoma truposzami , żeby kilku ubić . jak zaczynasz tracić wojsko to se ożywiasz i przeciwnik na tych ożywionych nic nie poradzi bo są nieśmiertelni . uzi2.gif

Mówią prać brudy należy w wąskim gronie za kurtyną,
ale cóż i tak masz brudne dłonie.

//_//

Są rzeczy, których chciałbym nie pamiętać
Ale żadnej z nich nie chcę się wyrzekać.
SeQur
Wiadomość [#16]: 10.04.2011 o 21:27

Konto skasowane

Ja najbardziej lubię dk . Wskrzesi sobie armię nieśmiertelnych umarlaków i windiablotin.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :