Dziś jest: Środa, 29 stycznia 2020, godzina 23:00
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Najlepsze profesje dla rogala

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
qqryq
Wiadomość [#1]: 15.01.2010 o 00:59

Konto skasowane

Tak jak w temacie aktualnie zastanawiam się nad optymalnymi profesjami dla rogue. Aktualnie posiadam jc/ench, ale zastanawiam sie czy to dobre kombo;/

Prosze o pare opini na dany temat;) dzięki

raziel666
Wiadomość [#2]: 15.01.2010 o 01:35

Konto skasowane

zalezy czy do pvp czy do pve.
do pve JC wyroznia sie jako najlepsze. reszta profesji czyli lw, ench, insc, bs, alch, engi nie zaglebiajac sie w szczegoly sa na raczej podobym do siebie poziomie i sa lekko za JC.
ogolnie kazda nie-zbieracza profesja daje +- takie samego boosta. wazne zeby miec dwie takie profesje na postaci i bedzie dobrzesmiley.gif

Madness is the gift, that has been given to me!
Nazario
Wiadomość [#3]: 15.01.2010 o 02:19

Konto skasowane

nie do konca sie zgodze

Bs ma te przewage nad innymi profkami( poza Jc) ze sam wybierasz jakie gemy ladujesz , idziesz w combat i dajesz np gemy na arp ( wzglednie agi zaleznie od gearu) a majac incr lw czy ench jestes zmuszony do wiekszej ilosci ap ( a ap dla combat jest slabsze niz agi czy arp)

Izmop
Wiadomość [#4]: 15.01.2010 o 07:25

Konto skasowane

nie będe raziela wyręczać bo wiem, że on to lubi biggrin.gif

każda profka daje mniej więcej to samo, jeśli chcesz czegoś ciekawego to poza JC polecam enginering biggrin.gif
haste na rękawiczkach jest ładnym bonusem.

qqryq
Wiadomość [#5]: 15.01.2010 o 11:18

Konto skasowane

Chdziło mi o PVE sorki że nie napisałem. A tak szczerze to nie rozumiem wypowiedzi Nazario -o co chodzi że moge sobie dawać gemy jakie chce z BS? Przecież bez BS też moge wkładać jakie chcetongue.gif

watman
Wiadomość [#6]: 15.01.2010 o 11:29

Konto skasowane

qqryq napisał
Chdziło mi o PVE sorki że nie napisałem. A tak szczerze to nie rozumiem wypowiedzi Nazario -o co chodzi że moge sobie dawać gemy jakie chce z BS? Przecież bez BS też moge wkładać jakie chcetongue.gif

BS daje ci dodatkowe sloty, chyba o to chodzilo ;]
EDYTA mowi:
tak, dostajesz dodatkowe sloty, ktore mozesz wypelnic jak chcesz -> w przeciwienstwie np. do LW, gdzie fur lining na ap mozesz miec, ale na arp juz nie ;]

DRUGA EDYTA mowi:
engi okazuje sie tez niezla profka - +1agi na cloaku, 24 crita na buty i hyperspeed/pyro-rocket na rekawice + bomby, ktore, jesli uzywasz ich co CD, podnosza ogolny dps...

[Edycja watman - 15.01.2010 o 11:31]

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
raziel666
Wiadomość [#7]: 15.01.2010 o 11:33

Konto skasowane

nie będe raziela wyręczać bo wiem, że on to lubi

co lubie? ;o
LUBIE PLACKI!

jak juz chcecie tak super mega dokladnie to prosze bardzo
Profession
Engineering 80-89 (Mut), 90-99 (Combat) (wartosci maksymalne sa osiagane gdy, uzywasz wszystkiego (butow, haste na rekawicach I BOMBO) co cooldown. watpie zeby ktokolwiek tutaj bawil sie w bomby jako engi wiec uznajmy wartosci minimalne)
Jewelcrafting 84+
Blacksmithing 80+
Leatherworking 80
Enchanting 80
Inscription 80
Alchemy 80

sami widzicie, ze JC pierwsze z wynikiem 84 a reszta ex aequo (nawet nie wiedzialem jak to sie pisze, dzieki google ;p) na drugim miejscu z wynikmiem +-80.

watman
Wiadomość [#8]: 15.01.2010 o 11:35

Konto skasowane

raziel666 napisał
nie będe raziela wyręczać bo wiem, że on to lubi

co lubie? ;o
LUBIE PLACKI!

jak juz chcecie tak super mega dokladnie to prosze bardzo
Profession
Engineering 80-89 (Mut), 90-99 (Combat) (wartosci maksymalne sa osiagane gdy, uzywasz wszystkiego (butow, haste na rekawicach I BOMBO) co cooldown. watpie zeby ktokolwiek tutaj bawil sie w bomby jako engi wiec uznajmy wartosci minimalne)
Jewelcrafting 84+
Blacksmithing 80+
Leatherworking 80
Enchanting 80
Inscription 80
Alchemy 80

sami widzicie, ze JC pierwsze z wynikiem 84 a reszta ex aequo (nawet nie wiedzialem jak to sie pisze, dzieki google ;p) na drugim miejscu z wynikmiem +-80.

z ciekawosci - rogal-only, czy jakis ogolny pomiar rozbity na klasy?

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
raziel666
Wiadomość [#9]: 15.01.2010 o 11:45

Konto skasowane

rogal only ale mysle, ze mogloby to sie spokojnie odnosic do kazdej klasy, moze z wyjatkiem engi.

mindseeker
Wiadomość [#10]: 15.01.2010 o 17:48

Konto skasowane

Optymalne profesje dla rogala to JC/Engi - zarówno do pvp jak i pve.
Czemu JC? Wiadomo najlepsze bonusy rajdowe co się również przekłada na pvp.
Czemu Engi? Pyro Rocket, czyli dodatkowy burst i do tego ranged attack, więc świetne na pvp. Poza tym nitro boosts, cobalt bombs itd na bg, world pvp czy duele. Do PvE engi daje nam znakomity enchant na rekawicie ktory ma krótki cd i mocno podnosi dps szczególnie assa rogalowi.

reszta profesji czyli lw, ench, insc, bs, alch, engi nie zaglebiajac sie w szczegoly sa na raczej podobym do siebie poziomie

BS ma dużą przewagę nad tymi profkami, szczególnie jesli chodzi o melasów, bo np. warek może sobie wsadzić więcej gemów z arp co jest znacznie lepsze w pvp od jakiegoś +attack power.

Arato
Wiadomość [#11]: 15.01.2010 o 22:59

Konto skasowane

#showtooltip Mutilate(Rank 6)
/run SetCVar("Sound_EnableSFX","0")
/use 10
/run SetCVar("Sound_EnableSFX","1")
/script UIErrorsFrame:Clear()
/cast Mutilate(Rank 6)

Fajne macro jak ktoś ma haste w rękawicach. Przy spamowaniu muti na raidzie odpala sie automatycznie co cd niczym trinkiet:] Zamiast muti można dać każdy inny atak.

Najlepsze profki?
Engi w pve i pvp, później jc.

Bimbaj
Wiadomość [#12]: 16.01.2010 o 12:16

Konto skasowane

wedlug mnie enchanting i engineering .

Allbi
Wiadomość [#13]: 16.01.2010 o 20:37

Konto skasowane

do pvp engi i JC bez watpienia

qqryq
Wiadomość [#14]: 18.01.2010 o 16:13

Konto skasowane

A co myslicie o Insc. daje ladny bonus na shoulderyconfused.gif? narazie chyba najbardziej sie skłaniam do Jc/Bs

raziel666
Wiadomość [#15]: 18.01.2010 o 17:36

Konto skasowane

insc daje ci tyle samo co ench, lw czy alchemy czyli 80.

mindseeker
Wiadomość [#16]: 18.01.2010 o 18:18

Konto skasowane

Mam insc/jc i odradzam insc. Ciężko na tym cokolwiek zarobić, bo glyphy nie schodzą a na inkach fortuny nie zbijesz. Jedynie vellumy całkiem ładnie i za solidne ceny idą, ale to zależy od serwera bo na blu debile w hordzie w ciągu miesiąca zaniżyli ceny z 10 g do 5 za weapon vellum III np.

Miałem engi przed insc i żaluję zmiany bo engi daje lepsze bonusy dla rogala do pve i zajebiste do pvp, a i zarobić na tym łatwiej.

Co do BS to ostrzegam, że razem z JC jest to masakrycznie droga profesja do wylevelowania. Na JC z korzystając z guida wydalem jakieś 7k golda kupując matsy na ah. BS jest jeszcze droższy...

qqryq
Wiadomość [#17]: 18.01.2010 o 21:25

Konto skasowane

Aktualnie mam juz JC na 450;) więc tu już lżej. A jeżeli chodzi o BS to mysle że te dwa dodatkowe sockety są całkiem przydatne- zawsze to 2 miejsca więcej na gemy. Czyli dodatkowe miejsca ktore pomagają w złapanie chocby capa czy po wstawieniu np 2x68ap dodaja nam attackpower.

p.s( raziell a co ty byś wybral Jc/Engi czy Jc/Bs)

Cały czas interesuje mnie tylko PvE na przydatności profek do PvP mi nie zalaży nie gam poprostu wogóle PvP;)

[Edycja qqryq - 18.01.2010 o 21:29]

raziel666
Wiadomość [#18]: 18.01.2010 o 21:34

Konto skasowane

bs i engi, porownywalny boost w pve wiec wybralbym ta profesje, ktora bardziej mi sie podoba. w koncu trzeba miec tez troche funu z gry, nie? ;p

stuntmenmike
Wiadomość [#19]: 19.01.2010 o 04:49

Konto skasowane

mindseeker napisał
Na JC z korzystając z guida wydalem jakieś 7k golda kupując matsy na ah. BS jest jeszcze droższy...

Na BL-u?!!
Też z guida korzystałem i jakis miesiąc temu wydałem około 3,5k golda więc chyba nie pofarciło ci się z cenami matsów na ah:/

Allbi
Wiadomość [#20]: 19.01.2010 o 10:25

Konto skasowane

Dokladnie, jak kolega powyzej napisal na BLu wylevelowanie JC kupujac WSZYSTKIE matsy na AH kosztowalo mnie okolo 3-4 k.

REKLAMA
Strona 1 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :