Dziś jest: Wtorek, 16 lipca 2019, godzina 15:11
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Najlepsza klasa dla healera i dla tanka?

Temat został zamknięty.

Temat: Najlepsza klasa dla healera i dla tanka?

ienfik
Wiadomość [#1]: 28.11.2009 o 21:37

Konto skasowane

Rozumiem ze w przypadku tanka wchodzi w gre warior, palla, druid (bear form) Ktora jest z nich najlepsza do tankowania i czy któraś klasę pominąłem

Analogicznie Heal - priest, druid, palla

Ktora z klas się najlepiej sprawdza w heroic w wyzej wymienionych rolach

Tylko proszę bez postow pograj i sprawdz Zalezy mi szczegolnie na uwypukleniu różnicy miedzy hybrydami a klasami z definicji przeznaczonymi do poszczególnych zadań (warior, priest)

Bratmith
kondzik
Wiadomość [#2]: 28.11.2009 o 21:57

Konto skasowane

ja gram druidem i mi sie bardzo dobrze heluje, dobre aoe heale, co do tanka potankowalem troche warem i drutem, z czgo warkiem mi sie fajniej tankowalo, poniewaz ma on wiecej ciekawszych skili w do tego celu

Voom
Wiadomość [#3]: 28.11.2009 o 22:52

Konto skasowane

Nie ma lepszych i gorszych healerów, tak jak i tanków. Wszyscy się na raidach uzupełniają. Najlepiej wybierz klasę która najbardziej Ci odpowiada 'stylem' gry. Na moim przykładzie

Healer:
Pala i Priest - cała ta moc światła, nie dla mnie :P
Druid - Nie chciałbym chodzić w drzewie.
Shaman - Jedyny healer który mi się podoba, obstawić się totemami, earth shield na tanka i jazda ;d

Tank:

Druid - Miś, nie dla mnie
Paladyn - znowu światłość.
Warrior - typowy tank, twardy jak skała, coś dla mnie.
DK - bez tarczy, a ja lubię tarcze ;d

Wybierz to co Ci odpowiada, i nie bój się o to że będziesz gorszy od swoich odpowiedników.

mindseeker
Wiadomość [#4]: 29.11.2009 o 01:55

Konto skasowane

Z healerow najlepszy jest priest, bo jako jedyny healer ma dwa drzewka talentów przeznaczone do leczenia i zawsze możesz zmienić styl gry jak ci się coś znudzi.

Z tanków nie wiem, bo grałem tylko warkiem więc się nie wypowiadam.

oger123
Wiadomość [#5]: 29.11.2009 o 14:48

Konto skasowane

Co jest lepsze placek czy nalesnik?Pytam powaznie... czekam na wasze opinie, najlepiej potwierdzone jakimis analizami.

[Edycja oger123 - 29.11.2009 o 14:50]

Blog: http://www.runicblast.blogspot.com/
ienfik
Wiadomość [#6]: 29.11.2009 o 14:57

Konto skasowane

Oger nie ironizuj....

Dziekuje za odpowiedzi

Nech Blizz bedzie dla Was łaskawy w żłoto i purpure

[Edycja ienfik - 29.11.2009 o 14:59]

Bratmith
undermad
Wiadomość [#7]: 29.11.2009 o 15:16

Konto skasowane

oger123 napisał
Co jest lepsze placek czy nalesnik?Pytam powaznie... czekam na wasze opinie, najlepiej potwierdzone jakimis analizami.

ja wole placki ;]

Bies
Wiadomość [#8]: 29.11.2009 o 16:36

Konto skasowane

oger123 napisał

to zalezy jaki placek i jaki nalesnik !

Nalesniki z nutella to rewelacja, ale placek ze sliwkami.....

placek > nalesnik !

mindseeker
Wiadomość [#9]: 29.11.2009 o 16:43

Konto skasowane

Placki ziemniaczane biją wszystko na ryj

maestrino
Wiadomość [#10]: 29.11.2009 o 16:57

Konto skasowane

Zap Zap!
Naleśniki z czekoladą!!! 4ever!!!111oneoneeleven!

Każdy healer dobry, z tym, że loladin najprostszy.

LoL referral link
Lilly
Wiadomość [#11]: 29.11.2009 o 17:11

Konto skasowane

oger123 napisał

Naleśniki rządzą!!!

A na temat. Już tyle razy pisałam czym się różnią klasy leczące, że już mi się nie chce. Napiszę tylko tak - nie ma lepszych i gorszych klas leczących.

Co do tanków. Jeśli chodzi o casualowe granie nie ma różnicy. Do rajdowania warriorzy i paladyni są trochę faworyzowani przez ostatni kontent, chociaż inni też dają radę.

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
Matej141
Wiadomość [#12]: 29.11.2009 o 19:34

Konto skasowane

Palek albo Druid. Jeden i drugi może jednocześnie byc healerem i dpsem, wystarczy, ze masz dual spec. Druid moze miec ogrom HP, a paladyn ma niezle buffy + ostatnio jest faworyzowany jak słusznie zauważyła Lilly.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :