Dziś jest: Poniedziałek, 26 października 2020, godzina 14:39
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Najbardziej klimatyczna rasa, klasa

Odpowiedź

Temat: Najbardziej klimatyczna rasa, klasa

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
pikaczu
Wiadomość [#1]: 09.12.2009 o 19:07

Konto skasowane

Witam, po dłuższej przerwie powróciłem do wowa. Wcześniej grałem lockiem, człowiekiem na serwerze pve, doszedłem do 40 lvl. Bardzo podobała mi się lokacja startowa, questy i rozbudowane skile postaci no i do tego ten przydatny pet. Gracze chętnie zabierali mnie do instancji, w końcu lock to dobry dps. Chciałbym rozpocząć nową grę ale chciałbym nie umrzeć z nudów robiąc te same questy podczas levelingu. Dlatego pytam was graczy którzy mieli wiele postaci, kim wam się najlepiej grało jeżeli chodzi o klimat postaci, miodność questów,lokacją startową. Na pewno odpada granie lockiem, człowiekiem, w pve, pomimo że uważam że to jest postać stworzona dla mnie. Preferuję walkę z dystansu, walkę opartą na strategii a nie zręczności manualnej. Wolałbym nie grać hordą bo ich lokacje wydają mi się mniej dopracowane ale może się mylę? Granie undeadem zapowiada się ciekawie na początku, niesamowita lokacja ale wizualnie undead to straszna porażka. A może opowiecie mi jakiś fajne przygody z odgrywaniem postaci w grze które przyczyną się do trafnego wyboru? Może podczas rozwoju postaci coś was zaskoczyło? Słyszałem że łotr jest klimatyczny ale ja jakoś tego nie widzę, są jakieś wymierne korzyści z eksploracji wrogich terenów i miast i lockpickingu? Hunter podobno nie jest za bardzo przydatny dla drużyny ale chyba najbliższy memu sercu, wyczytałem że nuuudy a w pvp to zero szans na przetrwanie. Co to jest "seria epickich zadań" dla niektórych klas postaci?

tetro
Wiadomość [#2]: 09.12.2009 o 19:20

Konto skasowane

Lokacje startową opuszcza się stosunkowo szybko i wędruje się po przeróznych miejscach dlatego ciężko powiedzieć ;p

Mi najbardziej podoba się startowa lokacja dwarfa/gnoma ;d no i ironforge ;D (mimo, że nie gram ally ;d)

krzak_u
Wiadomość [#3]: 09.12.2009 o 19:46

Konto skasowane

undead to totalna porażka wizualna? gdyby nie to że nie lubię hordy grałbym tylko undeadami.

shammy
szej
Wiadomość [#4]: 09.12.2009 o 19:48

Konto skasowane

Mi się bardzo podobają Nocne Elfy i ich lasy (Ashenvale jest cudowne love.gif ). A żeby dopełnić klimatu to najlepiej zrobić elfa druida lub elfkę kapłankę (jeżeli o taki klimat Ci chodzi) ;) Dodatkowo obie te klasy wydają mi się bardzo ciekawe, nie są monotonne, a i do grupy chętnie przyjmą.

tetro
Wiadomość [#5]: 09.12.2009 o 19:51

Konto skasowane

NE jest oke ale tylko female ;p jako male jest imo zbyt przypakowany ;s (u BE też tylko female jakoś się prezentuje)

pikaczu
Wiadomość [#6]: 09.12.2009 o 19:59

Konto skasowane

krzak_u napisał
undead to totalna porażka wizualna? gdyby nie to że nie lubię hordy grałbym tylko undeadami.

No nie wiem, sety nie wyglądają na nim najlepiej, IMHO najlepiej wyglądają, NE, Humani. Czemu nie lubisz hordy?

Co do krainy Dwarfów i Goblinów super ale te mechaniczne strusie i futurystyczne wynalazki z piekła rodem to chyba najmniej klimatyczna strona tej gry. Jestem niestety tradycjonalistą.

galeon09
Wiadomość [#7]: 09.12.2009 o 20:10

Konto skasowane

pikaczu napisał
krzak_u napisał

No nie wiem, sety nie wyglądają na nim najlepiej, IMHO najlepiej wyglądają, NE, Humani. Czemu nie lubisz hordy?

Co do krainy Dwarfów i Goblinów super ale te mechaniczne strusie i futurystyczne wynalazki z piekła rodem to chyba najmniej klimatyczna strona tej gry. Jestem niestety tradycjonalistą.
Goblinów confused.gif chyba chodzi o gnomów

pikaczu
Wiadomość [#8]: 09.12.2009 o 20:30

Konto skasowane

galeon09 napisał
pikaczu napisał
krzak_u napisał

Goblinów confused.gif chyba chodzi o gnomów

gnomów biję się w piersi

Vviedzmin
Wiadomość [#9]: 09.12.2009 o 20:51

Konto skasowane

Do autora tematu

Odradzam ci grac w Produkt firmy Blizzard zwany wow bo juz to jest nie to co bylo wczesniej to juz tylko podtrzymywanie staruszka(wow ) w stanie agonalnym przy zyciu za pomoca aparatury>>>no bo jeszcze daje emeryture..... wow teraz to farma i itemizacja na horrendalnym poziomie zero lore logiki itp(jedynie ci co lubia rpg moga cos jeszce wykrzeszac)
odradzam wogole ci granie w gry bo to strata czasu i pieniedzy idz lepiej zbierz hajs i jedz w jakis trip zagraniczny

no ale skoro sie uparles i chcesz grac

jesli nie grales popykaj se na poczatek lepeiej w w3 z dodatkami( mozesz sobie prawdziwymi herami pograc nie jakimis pacholkami np arthasem badz tyrande)
jesli zwracasz uwage na lore i klimat to nie wybieraj serwerow pvp ani pve, wybieraj serwery pvprpg badz rpg
pve sa przewaznie martwe a pvp to jest tylko i wylacznie farma podniesiona do potegi N tej dodatkowo trade spamuja rozne watpliwej jakosci ogloszenia

nie daz za wszelka cene do 80 lvlvuj powoli exploruj odkrywaj chain questy warto sobie poczytac
wybierz strone konfliktu i rase ktora ci sie spodobala i pod wględem lore i wygladu. olej sobie raciale

wg mnie najbardziej klimatyczna rasa sa NE - przyroda lasy ten taki unikalny mistycyzm Aliance
badz Trole w hordzie... ahh voodoo aztekowie majowie dzungla

klasy hmm
1 druid
2 dk
3 priest
4 hunter

reszta jest taka jalowa wg mnie

Mi się bardzo podobają Nocne Elfy i ich lasy (Ashenvale jest cudowne love.gif ). A żeby dopełnić klimatu to najlepiej zrobić elfa druida lub elfkę kapłankę (jeżeli o taki klimat Ci chodzi) ;) Dodatkowo obie te klasy wydają mi się bardzo ciekawe, nie są monotonne, a i do grupy chętnie przyjmą.

zgadzam sie szej z toba w 100000% ale juz niedlogo wspaniale ashenvale i darkshore zostanie zniszczone przez fel orca groma hellscreama i horde (CATACLYSM)
NE zostanie tylko ich mala wysepka na drzewie Teldrassil

PEACE YA!

I AM A LORD ,I AM MASTER OF THE SWORD AND SEE MAGIC IN MY EYES THAT FORCE BECAME MY ENDLESS CURSE
DARK SPIRITS FROM THE PAST PROTECTED SOUL WHICH NEVER REST....
scibi
Wiadomość [#10]: 09.12.2009 o 20:52

Konto skasowane

hunter marken jest chętnie brany na gildiowe raidy ze względu 10% atack power;)

mindseeker
Wiadomość [#11]: 09.12.2009 o 21:12

Konto skasowane

Night Elf male wygląda jak 2 metrowy napakowany gej.
Human ma tak skaszanione twarze i sposób poruszania się, że radzę się zastanowić zanim go zrobisz.
Co do hordy to Ork i Undead wyglądają bardzo fajnie, szczególnie Ork jako Warrior i Shaman, a Undead jako Rogal i jakikolwiek Caster.

pikaczu
Wiadomość [#12]: 09.12.2009 o 21:49

Konto skasowane

Vviedzmin napisał
Do autora tematu

Odradzam ci grac w Produkt firmy Blizzard zwany wow bo juz to jest nie to co bylo wczesniej to juz tylko podtrzymywanie staruszka(wow ) w stanie agonalnym przy zyciu za pomoca aparatury>>>no bo jeszcze daje emeryture..... wow teraz to farma i itemizacja na horrendalnym poziomie zero lore logiki itp(jedynie ci co lubia rpg moga cos jeszce wykrzeszac)
odradzam wogole ci granie w gry bo to strata czasu i pieniedzy idz lepiej zbierz hajs i jedz w jakis trip zagraniczny

no ale skoro sie uparles i chcesz grac

jesli nie grales popykaj se na poczatek lepeiej w w3 z dodatkami( mozesz sobie prawdziwymi herami pograc nie jakimis pacholkami np arthasem badz tyrande)
jesli zwracasz uwage na lore i klimat to nie wybieraj serwerow pvp ani pve, wybieraj serwery pvprpg badz rpg
pve sa przewaznie martwe a pvp to jest tylko i wylacznie farma podniesiona do potegi N tej dodatkowo trade spamuja rozne watpliwej jakosci ogloszenia

nie daz za wszelka cene do 80 lvlvuj powoli exploruj odkrywaj chain questy warto sobie poczytac
wybierz strone konfliktu i rase ktora ci sie spodobala i pod wględem lore i wygladu. olej sobie raciale

wg mnie najbardziej klimatyczna rasa sa NE - przyroda lasy ten taki unikalny mistycyzm Aliance
badz Trole w hordzie... ahh voodoo aztekowie majowie dzungla

klasy hmm
1 druid
2 dk
3 priest
4 hunter

reszta jest taka jalowa wg mnie

zgadzam sie szej z toba w 100000% ale juz niedlogo wspaniale ashenvale i darkshore zostanie zniszczone przez fel orca groma hellscreama i horde (CATACLYSM)

PEACE YA!

Jestem pod wrażeniem, a co sądzisz o szaman troll?

szej
Wiadomość [#13]: 09.12.2009 o 23:28

Konto skasowane

pikaczu napisał
Vviedzmin napisał

PEACE YA!

Pamiętam jak w W3 Gromem i jego orkami karało się Cenariusa... Szkoda, że wytną wszystko w pień ;< Przynajmniej Teldrassil zostanie.

Co do trolla szamana. Wg. mnie bardzo fajna, sklejona klimatycznie opcja. W końcu trolle wierzą we wszelakie duchy, voodoo, itd. Ponadto to bardzo sympatyczna rasa, wyluzowana (i pewnie zjarana ;P). No i w Zul'Farrak fajną maskę można wylootować, która wg. mnie świetnie leży na trollu szamanie, ale to sprawy kosmetyczne ^^ Chociaż do klimatu jak najbardziej się nadaje.

Jak ktoś wcześniej trafnie spostrzegł, ludzie strasznie zdupione ruchy mają. Jak patrzyłem kiedyś jak wygląda biegnący człowiek paladyn to śmiać mi się chciało...

Vviedzmin
Wiadomość [#14]: 09.12.2009 o 23:55

Konto skasowane

szej napisał
pikaczu napisał
Vviedzmin napisał

PEACE YA!

Pamiętam jak w W3 Gromem i jego orkami karało się Cenariusa... Szkoda, że wytną wszystko w pień ;< Przynajmniej Teldrassil zostanie.

Co do trolla szamana. Wg. mnie bardzo fajna, sklejona klimatycznie opcja. W końcu trolle wierzą we wszelakie duchy, voodoo, itd. Ponadto to bardzo sympatyczna rasa, wyluzowana (i pewnie zjarana ;P). No i w Zul'Farrak fajną maskę można wylootować, która wg. mnie świetnie leży na trollu szamanie, ale to sprawy kosmetyczne ^^ Chociaż do klimatu jak najbardziej się nadaje.

Jak ktoś wcześniej trafnie spostrzegł, ludzie strasznie zdupione ruchy mają. Jak patrzyłem kiedyś jak wygląda biegnący człowiek paladyn to śmiać mi się chciało...

trochę to smieszne ze orkowie beda mieli 4 terreny jako swoje a NE tylko jedna . durotar azarasha ashenvale barrens to orkowie a ne tylko teldrassil. i gdzie tu balans?
mysle ze ta stacja hordy w darshore bedzie po to aby blizej bylo darna do zrobienia tego zalowego archiva for the horde/for the aliance

appropos lore i logiki
wiem ze w cataclysm Malfurion powórci z Emerald dream . z tego wynika ze bedzie odgrywał znaczaca role wiec musi pewnie byc neutral wobec hordy aliance.
i tu widzimy system myslenia bliza>>>>>hajs ponad wsztstko

zaloszmy jestem trolem shamanem no i sobie zrobilem achiva for the horde. nastepnie zalozszmy ide do hyial i gadam sobie z Malfurionem majac jednoczesnie krew Tyrande na swoich trolich lapach , malfurion przyjmuje mnie z otwartymi ramionami krzyczac "yo my hommie"!!(chuj ze (wulg.)es wlasnie maja milosc a co tam)
tautologia zachowana w 10000%
pozatym jest tez wiele watpliwosci dotyczacych cata
dlaczego trall zostal straznikiem tristfall? co on ma z tym wpolnego? rownie dobrze moglby byc brann albo mangi bronzebeard
summa sumarum patrzac ogolnie przestalem grac i nie zamierzam raczej wracac juz , moze jak wydzie emerald dream...

co do trola shamana.
wystarczy isc do shv badz do zg by zobaczyc ze totem to niezbednik trola tak samo jak luk ne lowczyni
rasa pasuje w 1000 do klasy i hunter tez
troll taki zgarbiony kitra sie w krzakach i hyc na ofiare
dla ne to lowca i kapalanka najbardziej pasuja

mysle ze humanow zrobili na koncu wiec pomyslow zabraklo

[Edycja Vviedzmin - 10.12.2009 o 00:04]

I AM A LORD ,I AM MASTER OF THE SWORD AND SEE MAGIC IN MY EYES THAT FORCE BECAME MY ENDLESS CURSE
DARK SPIRITS FROM THE PAST PROTECTED SOUL WHICH NEVER REST....
szej
Wiadomość [#15]: 10.12.2009 o 15:47

Konto skasowane

Może w kolejnym dodatku szala przechyli się na korzyść Elfów i wyrosną pięęękne lasy smiley.gif A Orkowie i trolle w ramach porozumienia zamieszkają na drzewach i wszyscy będą zadowoleni ;p
Może trochę za daleko zaszedłem z tymi fantazjami, ale bądź co bądź, w kolejnym dodatku będą musieli naprawić ten świat.

Arthasus
Wiadomość [#16]: 10.12.2009 o 16:27

Konto skasowane

Vviedzmin napisał
trochę to smieszne ze orkowie beda mieli 4 terreny jako swoje a NE tylko jedna . durotar azarasha ashenvale barrens to orkowie a ne tylko teldrassil. i gdzie tu balans?
mysle ze ta stacja hordy w darshore bedzie po to aby blizej bylo darna do zrobienia tego zalowego archiva for the horde/for the aliance

odleglosc od stolicy do ostatnia rzecz jaka przeszkadzala w zrobieniu tego achieva
Vviedzmin napisał
zaloszmy jestem trolem shamanem no i sobie zrobilem achiva for the horde. nastepnie zalozszmy ide do hyial i gadam sobie z Malfurionem majac jednoczesnie krew Tyrande na swoich trolich lapach , malfurion przyjmuje mnie z otwartymi ramionami krzyczac "yo my hommie"!!(chuj ze (wulg.)es wlasnie maja milosc a co tam)
tautologia zachowana w 10000%

achievementy maja niewiele wspolnego z lore (wg ktorego tyrande zyje i ma sie dobrze)
Vviedzmin napisał
pozatym jest tez wiele watpliwosci dotyczacych cata
dlaczego trall zostal straznikiem tristfall? co on ma z tym wpolnego? rownie dobrze moglby byc brann albo mangi bronzebeard

tralla wybrali bo jest najmadrzejszym i najpotezniejszym shamanem na swiecie, a rada tristfall otworzyla sie na inne odlamy magii poza arcane wiec logiczne ze przyjeli najpotezniejszego druida (malfuriona) i shamana (thralla)

Arthasus Burning Blade
kondzik
Wiadomość [#17]: 10.12.2009 o 19:12

Konto skasowane

Jeśli chodzi o rasy prawie zawsze grałem w hordzie wiec uważam:

1.Taureni - klimat bardzo fajny, na wstępie masz kraine Mulgore, według mnie jedną z ładniejszych krain w wowie. Polecam gre taurenem
2.Orc i Troll - ogólnie rzecz biorąc tutaj klimat mi się za bardzo nie podoba , ale też nie jest najgorzej
3.Undead - pierwsza rasa, która grałem w wowie i może dla tego mam sentyment do tej krainy, chodź wielu ona się nie podoba
4.Blood Elf - tu wole się nie wypowiadać, ponieważ dla mnie ta kraina nie jest dość ciekawa...

W Ally mało grałem, ale
1.Night Elf - bardzo przyjemnie się grało, kraina bardzo klimatowa
2.Dwarf i Gnom- to samo zdanie co o NE
Humanem nie grałem ;]

Jeśli chodzi o klasy moim zdaniem najbardziej klimatyczna klasa to:

1.Warlock - obecnie mało grałem lockiem ale klimat czarnoksiężnika robi swoje, potężne demony, mocne spele
2.Druid - obecnie moja najlepsza postać, władanie siłą natury, zmianą form i mocnym healem w drzewku robi klimat
3.Hunter - to klasą grałem najwięcej, pet i ogólnie całokształt tworzy przyjemny klimat
4.Paladin - nigdy nie grałem tą klasą i prawdopodobnie nie będe grał, ponieważ pal w ogóle mnie nie pociąga ale myślę, że władanie siłami światła też tworzy klimat

Na dalszych miejscach moim zdaniem:
5.Szaman
6.Warior
7.Priest
8.Rogue
9.DK
10.Mag

Jest to moje zdanie wiec proszę się nie czepiać;]

[Edycja kondzik - 10.12.2009 o 19:13]

wilqrlz
Wiadomość [#18]: 10.12.2009 o 19:49

Konto skasowane

human biegnie jakby połkną kij, nie podoba mi się, gon, mało widoczny, nie widac dobrze enchow na broni.
dwarfy no juz wcześniej, IF wykute w skale miasto : ))
eee co tam aa NE, hmm ogólnie NE i ich las <3 Moja pierwsza postac, to właśnie NE druid i wg mnie heal jak i dps w kotku albo tankowanie misiem to super sprawa. Dranei eeee taki hell boy niebieski, sux imo
Horda,
BE- Simsowate lalki, w sumie sam gram BE i Mam swojego Sima xD
undeady- imo super pasuje na łotrzyka, mi tam się widzi.
Ork- najbardziej pasuje szaman, war, nic innego nie brałbym pod uwagę, a ten no ogolnie to nie podoba mi sie pustynia
trolle- sam nie wiem i nie chce
Kroowki- mi się wydają strasznie ociężałe takie jakieś, no nie wiem.

btw NE będzie można zrobić jako maga w dodatku i skuszę się chyba : )

Amok
Wiadomość [#19]: 10.12.2009 o 22:36

Konto skasowane

z aliantow
dwarf

z hordy
undead (ma najladneijszego mounta)
ewentualnie troll, ale to najmniej wybierana rasa z calej gry

jesli chodzi o klasy to nie daje rady z hunterem, totalnie nie podoba mi sie
dk tez bez stylu

lubie warriorow (szczegolnie tauren warrior wyglada zajebiscie)
no i reszta klas tez sie wyrabia

mindseeker
Wiadomość [#20]: 11.12.2009 o 02:40

Konto skasowane

totalnie nie podoba mi sie dk tez bez stylu

Grałem trochę DK i porównując go do Warriora to jest znacznie ciekawszy, ma wiecej umiejetności i ten klimat "zła", więc nie rozumiem twojej wypowiedzi

REKLAMA
Strona 1 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :