Dziś jest: Wtorek, 26 marca 2019, godzina 03:36
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Nadal warto?

Xenocide
Wiadomość [#1]: 26.09.2014 o 00:26

Konto skasowane

Witam

Wiem, że takich tematów były tysiące, no ale...

Warto teraz zacząć gre w WoWa? Jestem graczem SWtoRa, ale postanowiłem sprawdzić "Wielką matkę gier MMO"- World of Warcraft.
Warto? Co pewien czas czytam o tym, że WoW traci subskrybentów. Widać już kolejny dodatek (wiadomo może ile ich jeszcze będzie?). Wszyscy pewnie biegają już w kozackim EQ, a lvl biją w heirloomach. Czy nie bede odstawał? Czy za rok-dwa WoW nadal będzie rozwijany?

Wiem, że mogę kupić B-chesta i sprawdzić, ale jeśli mam poświęcić na to mój czas to chciałbym znać waszą opinię. Z góry dziękuję.

nabonid
Wiadomość [#2]: 26.09.2014 o 14:22

Konto skasowane

Nadchodzacy dodatek to taki reset. Wszyscy beda levelowav i zbierac nowy sprzet. Wiec start teraz jest najbardziej oplacalny. Blizz zdradzil, ze maja sporo scenariuszy na nowe potencjalne dodatki. Gra pociagnie jeszcze dluuuuugo bo w tej chwili pracuja tak naprawde nad dwoma (!) dodatkami. Ostatnio zrobilo sie glosno ze upadl projekt ich nowego mmo, nad ktorym pracowali 7 lat.... Czyli WoW nadal bedzie ich koniem pociagowym.

Alron
Wiadomość [#3]: 26.09.2014 o 20:52

Konto skasowane

Nie warto zaczynać grać w jakiekolwiek mmo, a szczególnie w WoWa, w którym to za najnowszy dodatek, który jest kilkoma zonami i nowym contentem zapłacisz 160 zł,
Blizz zaczął mocno w ciula robić swoich klientów na hajs. SC2 wychodzący w 3 częściach po 150 zł jedna, czyli gra na PC za 450 zł.potluczony.gif

Ogólnie to przed każdym dodatekim do WoWa ludzie się jarają, ale tak po 2 miesiącach od wyjścia emocje opadają, ludzie znów nie mają co robić, czekają na nowy content afkując w mieście i zdają sobie sprawę, że to wszystko już niestety było i gra jest po prostu do dupy i zaczynąją masowo quitować.

Ostatnio też coś było o podniesionym abonamencie do WoWa, czyli za niedługo prepa będziesz kupował nie za 85 zł, a za 95zł.

Lolzoner
Wiadomość [#4]: 26.09.2014 o 22:59

Konto skasowane

W wowie nie nikt nie "odstaje", ta gra jest tak zrobiona że nawet twój kot biegałby w full epax po kilku tygodniach.

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
-----PRo sygna-------------------------------------
Xenocide
Wiadomość [#5]: 26.09.2014 o 23:59

Konto skasowane

Dziękuje za odpowiedzi. B-chest nie jest taki drogi, spróbuję jak tylko skończy mi się abo w swtor. smiley.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :