Dziś jest: Środa, 20 listopada 2019, godzina 13:35
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Monk

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 |   >   >>     Ostatnia
Adiasz
Wiadomość [#1]: 22.08.2009 o 22:30

Konto skasowane

Tak jak w temacie czyli tu dyskutujemy o nowej klasie w Diablo 3 jaka jest monk.
Piszcie co myslicie o nowej klasie,co wam sie w niej podoba a co nie i dlaczego oraz czego po niej sie spodziewacie.

postep ponad wszystko
Constantine
Wiadomość [#2]: 22.08.2009 o 23:25

Konto skasowane

Z tego co widziałem na gameplay'u monk jest całkiem niezły(szczególnie podobały mi się te kopniaki a następnie wybuchy i pełno flaków-mniamsmiley.gif), ale jakoś do mnie nie przemawiał, nie było w nim tego charakteru co np. u wizarda. Poza tym wydaje mi się, że Blizz go trochę przedobrzył(obejrzyj filmik na gameplay'u w party- widziałem tam grupkę postaci starających sie zabić potwory a na czele grupy stał monk i kosił wszystko. To praktycznie tylko jego widziałem w akcji jak wszystkie potwory w moment załatwiał. Wyraźnie widziałem, że był lepszy od pozostałych klas i to jest właśnie złe, ponieważ nie powinno być takich różnic między klasami, powinny być one względnie równe. No ale to może być wina rozłożenia skili u monka i pozostałych postaci na tym samym poziomie.
Musiałbym zagrać w nowego Diabełka, żeby ostatecznie stwierdzić czy jest jakiś błąd a jak jest to gdzie.

[Edycja Constantine - 23.08.2009 o 09:40]

"Diablo ciągle jest w Piekle i zbiera swoje zastępy demonów do walki"
Adiasz
Wiadomość [#3]: 24.08.2009 o 15:08

Konto skasowane

A mi bardzo podoba sie monk. Dla mnie jest klasa najbardziej klimatyczna sposrod wszystkich dotad zaprezentowanych. Wydaje sie byc bardzo cichy i spokojny-zdyscyplinowany, nie sciaga na siebie uwagi i jest skromny-tak ja odbieram te postac.
Po za tym to bohater ktorego misja jest oczyszczenie swiata z plugastwa ktore rozplenilo sie na ziemi. Wiem, ze pozostali bohaterowie tez maja taka misje ale inni dolaczyli do wojny bo npbarbarzycncy ktos spalil wioske, wizzard chce wyprobowac nowe sztuczki a demony to swietny cel a witch doctor...hmmm napalil sie jakiegos zielska i stwierdzil ze idze lac demony bo tak powiedzialy mu duchy xD a monk jest poprostu do tego stworzony i wyszkolony aby walczyc i zabijac slugi piekła. Sensem jego zycia i jedynym celem (tak mi sie wudaje) jest walka z silami zla. Troche przypomina mi wiedzmina pomimo, ze nie nosi miecza.
Ciekaw jestem jakie bedzie mial ultimate skille....

postep ponad wszystko
Constantine
Wiadomość [#4]: 24.08.2009 o 15:46

Konto skasowane

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!! Monk wydaje się być bardzo cichy i spokojny-zdyscyplinowany, nie sciaga na siebie uwagi? Obejrzyj gameplay'a z monkiem. Jak te jego kopniaki z pół obrotu a następnie te wybuchy rozwalające na strzępy wszystko do okoła i zakrwawiające mi monitor są takie ciche i dyskretne to Barbarzyńca ze swoim seismic slam jest niczym cień jakiegoś nierzucającego się w oczy cichego anorektyka(żart)

Adiasz
Wiadomość [#5]: 24.08.2009 o 16:04

Konto skasowane

Ale piszac ze jest cichy i spokojny milame na mysli to ze jest takim typem czlowieka a to ze robi rzeznie jak zaczyna sie bic to inna sprawa biggrin.gif
Widzialem ten filmik i naprawde flaki lataja tam na lewo i na prawo a jak przy***al na cinematiku jakiemus kultyscie to ten mi krwia az monitor zachlapal potluczony.gif
Dobry jest. Lubie go, naprawde go lubie, to taka cicha woda.
Zastanawia mnie dlaczego barb w zestawieniu z monkiem wypada slabo (takie mam wrazenie) ale wydaje mi sie poprostu, ze monk jest o wiele lepiej wyszkolony technicznie-jest jak mnisi szaolin ktorzy jednym palcem w mgnieniu oka przebija sie przez twoje cialo i wyrwa Ci aorte z serca. Zastanawiam sie w czym on sie bedzie specjalizowal. W precyzyjnych i smiercionosnych atakach czy moze w walce z hordami przeciwnikow. Sadzac po tym jak rozwala wszystkich do okola niezalerznie od ilosci to wydaje mi sie ze w wlace z wieloma przeciwnikami tylko w czym wtedy bedzie specjalizowal sie barb?? Przeciez to barbarzynca powinien wpadac w srodek walki i robic sieczke a monk powinien chyba byc takim specem od 1v1. Tak mi sie wydaje. Ciekawe jak to jest.
A tak btw ten gosc ma klase-monk to moj ulubieniec biggrin.gif

postep ponad wszystko
Constantine
Wiadomość [#6]: 24.08.2009 o 16:13

Konto skasowane

Moim zdaniem barb i inne postacie wypadają słabo przy monku, ponieważ tak jak się dowiedziałem od innych użytkowników, Blizz jeszcze nie do końca wszystko zrobił i pewnie wszystko się jeszcze pozmienia i wyrówna między postaciami.
Na Blizzconie pokazali takiego monka-kosiarkę tylko po to, żeby się jeszcze bardziej ludzie podjarali tą postacią jak i samą grą.

Adiasz
Wiadomość [#7]: 24.08.2009 o 16:37

Konto skasowane

Constantine napisał
Na Blizzconie pokazali takiego monka-kosiarkę tylko po to, żeby się jeszcze bardziej ludzie podjarali tą postacią jak i samą grą.

No tak, to jest pewne bo ludzie lubia jak flaki lataja ale interesuje mnie jaki on jest naprawde.....oprucz tego ze tajemniczy.
Czy to ma byc ktos od siekania wszystkiego do okola (moim zdanie barb powinien byc takim masaktatorem) czy raczej przyczajony tygrys ktory jednym pchnieciem konczy walke. Narazie wyglada na to, ze jest tym i tym bo w miasteczku rozwalil wszystkich "z palcem...." a potem jak spotkal tego demona to poprostu wziol go na piesci popmimo ze ten mial nawet firebole i byl wiekszy i silniejszy.

postep ponad wszystko
bezii
Wiadomość [#8]: 24.08.2009 o 23:11

Konto skasowane

Adiasz napisał
popmimo ze ten mial nawet firebole i byl wiekszy i silniejszy.

Uu to faktycznie wielka przewaga, Fajerbalzz to smiertelna broń.
koniec offtopu. Moim zdaniem, Blizz musiał monka dobrze 'zareklamować', ponieważ zarówno Baba jak i Wizard maja juz swoich fanów z D2. Monk jest calkiem nową postacią (nie licząc D1 Hellfire), więc trzeba go pokazać z dobrej strony. Jestem pewien, że w ostatecznej wersji gry wszystkie postacie będą na podobnym poziomie. Zreszta, gdzieś czytałem, ze monk ma być postacią, która wymaga najwięcej od gracza i tylko dobrze prowadzony jest w stanie siać takie zniszczenie.
PS w D2 też była podobna sytuacja. Grając z przyjaciółmi przez LAN miałem znaczną przewagę nad resztą. Soso orb (ja) a kumple Zaelot Paladyn i Fury Druid. Bez odpowiednich przedmiotów te postacie sa niczym w porównaniu z moją soso. I możliwe, że podobna sytuacja miała miejsce w tym gameplayu. Dopóki Diablo 3 nie wyjdzie nie przekonamy się jaki naprawdę jest Monk w porównaniu z resztą klas.
A jeśli chodzi o wrażenia po obejrzeniu gameplayów z monkiem, to muszę przyznać, ze przypadła mi ta postać bardzo do gustu. Ma styl! Tak jak powiedział Adiasz, Monk sprawia wrażenie opanowanego, spokojnego gościa, ale w wirze walki nie ma litości dla przeciwników i w rzeczywistości ta chaotyczna seria ciosów i ataków jest dobrze przemyślanym algorytmem. Atakami Monka nie rządzi przypadek, każdy cios jest dokładnie wymierzony w przeciwnika, z niewiarygodną precyzją i skutecznością uśmierca wrogów . To lubię love.gif

Constantine
Wiadomość [#9]: 25.08.2009 o 10:26

Konto skasowane

A mi się podoba barb i jego seismic slam
HULK miażdżyć!!!!!!!!!smash.gif

[Edycja Constantine - 25.08.2009 o 22:14]

Yano
Wiadomość [#10]: 25.08.2009 o 19:21

Konto skasowane

nie przesadzaj z tymi emotkami.
zostałeś ostrzeżony.

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
Constantine
Wiadomość [#11]: 25.08.2009 o 22:16

Konto skasowane

Spoko looz;)
Teraz powinno być dobrzesmiley.gif

lolest1
Wiadomość [#12]: 04.01.2010 o 19:07

Konto skasowane

Obejrzałem własnie cinematic z monkiem i po tym co zobaczyłem nasuwa mi sie na myśl skojarzenie z bijatykami typu Tekken xD
Zastanawia mnie tylko czy wyprowadzanie rożnych ciosów i kombosów bedzie odbywalo się tak jak w innych bijatykach tzn. przy użyciu rożnych kombinacji klawiszów. Jeśli tak to granie monkiem mogło by być bardzo ciekawe choćby dlatego, ze grało by się nim zupełnie inaczej niż pozostałymi klasami.
Czy ktos z Was wie, jak bedzie walczyl ten monk??

pozdro! smiley.gif

Constantine
Wiadomość [#13]: 05.01.2010 o 16:20

Konto skasowane

Na dzień dzisiejszy jeszcze dokładnie nie wiadomo jak będzie walczył monk(przynajmniej ja o tym nie wiem).
Nawet gdybyśmy już wiedzieli jak będzie walczył to i tak nie należy przywiązywać do tego tak dużej uwagi, ponieważ do czasu premiery DIII wszystko może się jeszcze pozmieniać. Przykład-drzewka umiejętności.
Poczekamy zobaczymy. Tylko jeszcze jak długo? crying.gif

lolest1
Wiadomość [#14]: 07.01.2010 o 13:04

Konto skasowane

To że drzewka się zmieniają to w sumie nie wiele zmienia. Najistotniejszy jest sam pomysł na to na czym ma się opierać granie monkiem. Jeśli ma on być wojownikiem to ja wyobrażam go sobie jako np. Ridena z Mortal Kombat który przy wyprowadza różne ciosy, wali błyskawice(trochę jak paladyn w Diablo2) a łącząc rożne ciosy w kombinacje wali kombosy.
Ogólnie to Monk baaaardzo mi się podoba, najbardziej ze wszystkich dotychczas pokazanych klas i podobał by mi się jeszcze bardziej gdyby był taki jak go sobie wyobrażam.
Ale poczekamy zobaczymy....pytanie tylko jak długo jeszcze...

Constantine
Wiadomość [#15]: 07.01.2010 o 16:41

Konto skasowane

Mi również się podoba. Ogólnie to lubię wszystkie klasy , które mają w sobie coś z wojaka bo są niezawodne a cała akcja dzieje się na środku ekranu. Jak na razie na pierwsze miejsce stawiam barba razem z monkiem, póżniej wizard, a witch dok. wcale mi nie przypadł do gustu.

prolee93
Wiadomość [#16]: 06.10.2010 o 15:27

Konto skasowane

IMO monk byl tu zupelnie niepotrzebny...... tzn jest wg mnie zbyt skoncentrowany na jednym stylu.... jak znam serie diablo (a znam. . . ) to pewnie bedzie mial rozne kierunki skillow, pewnie bedzie cos w rodzaju medytacjii, walka i heal/aury.. powinni dac bardziej "ogolne" postacie, jak np sorc w d2 - bylo chyba 5 roznych typow, 3 od zywiolow, looter, pvp itp... po prostu wydaje mi sie ze monkiem bedzie sie gralo zawsze podobnie. juz zamienili mi necro na which doc... wg mnie monk to niezbyt udana postac wzorujaca sie na palu. ofc jak na razie mam tylko jego ogolne historie i pare atakow, ale jak juz powiedzialem watpie, zeby zrobil sie bardziej interesujacy dla mnie. po prostu w d3 zostaly jak na razie napakowane dosyc losowe postacie, barb i sorc jest ok, ale w d2 postacie byly bardziej "ogolne", co mi bardziej odpowiadalo. no i to wszystko IMO : )

Pawlas1989
Wiadomość [#17]: 21.11.2010 o 19:30

Konto skasowane

Co kto lubi, dla mnie granie klasą wzorowaną na wschodnich sztukach walki w stylu Shaolin, medytacji zen oraz odwołaniu do japońskiej religii sinto jest w pytę, co do podobieństw..... znamy tylko parę skill i nie wiem gdzie ty w tych wybuchach krwi skille pala widzisz, o aurach na razie nic nie wiadomo, więc takie argumenty są co najmniej dziwne.

Izmop
Wiadomość [#18]: 09.12.2010 o 18:56

Konto skasowane

http://www.youtube.com/watch?v=gEDaCIDvj6I

jak to oglądałem, skojarzyło się z monkiem więc proszę biggrin.gif

pod koniec out of mana jest tak naprawdę

sared
Wiadomość [#19]: 06.06.2011 o 21:07

Konto skasowane

to będzie pierwsza postać którą przetestuje smiley.gif

katalog stron PR 4, najlepszy seo katalog w Polsce.
administracja serwerami
SaH
Wiadomość [#20]: 31.08.2011 o 15:15

Konto skasowane

Na mnie, muszę przyznać, Mnich robi coraz lepsze wrażenie... Szczególnie po obejrzeniu screenów z press kita najnowszego, chyba do Gamescona.

W każdym razie na pewno nim zagram i to w miarę szybko, choć na pierwsze przejście gry zasługuje Barbarzyńca smiley.gif Potem, każdym! biggrin.gif

REKLAMA
Strona 1 z 4.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :