Dziś jest: Niedziela, 9 sierpnia 2020, godzina 10:37
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc Monitor gaśnie - Reset :(

Odpowiedź

Temat: Monitor gaśnie - Reset :(

VeGo33
Wiadomość [#1]: 26.12.2010 o 05:13

Konto skasowane

Kiedyś już napisałem na tym forum z pomocą ( z lekka nie jasno biggrin.gif ) ale nikt nie pomógł, więć spróbuję jeszcze raz smiley.gif
Zacznę od sprzętu: ATi Radeon 9600 512 mb Pamięc ram 512 mb Procesor GHz 2.4. Grałem w Kiedyś w Warcrafta, ale przez ten problem przestałem. Nie dawno po formacie stwierdziłem czemu nie zagram znowu może problem się sam rozwiązał. A tu Kicha ! Gram i w okresie około 30 - 60 minut monitor gaśnie z Zielonego światełka na Pomarańczowe :S Ponoć to wina nie kompatybilności Karty Graficznej z Grą i ponoć są patche, które to naprawiają, ale szukałem i nic. W ostateczności przypomniałem sobie o tym Forum z nadzieją na odpowiedź smiley.gif

Pozdrawiam , Arczi smiley.gif

Edit: O dziwo w WoW'ie też tak mam biggrin.gif

[Edycja VeGo33 - 21.12.2010 o 14:42]

Oj ... Jesteście zajebiści...

merq198
Wiadomość [#2]: 08.01.2011 o 08:34

Konto skasowane

jesli ci sie komp resetuje to moze byc zasilacz za slaby i musisz kupic nowy ( czy jakies tam inne cos) kurde zapomnilem co to bylo ee zasilacz ... kurde .... nie wiem sad.gif ale chyba zasilacz ;d

VeGo33
Wiadomość [#3]: 13.03.2011 o 11:08

Konto skasowane

Nic nie pomoże tej niekompatybilności... Tylko czekać do końca lutego na nowy sprzęt...

Hmmm... No ale kurde. Np. Two worlds ma uruchomienie gry z kompatybilnością ATI Radeon 9600... Blizzard raczej też jakiś patch powinien mieć lub coś w tym stylu ...

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :