Dziś jest: Poniedziałek, 23 października 2017, godzina 15:24
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Ogólna tablica o Diablo II Moje przemyślenia zwiazane z przyszłością Diablo III

Odpowiedź

Temat: Moje przemyślenia zwiazane z przyszłością Diablo III

Shoti
Wiadomość [#1]: 04.07.2013 o 01:23

Konto skasowane

kiedyś wypowiadałem się tutaj w komentarzach ale to było na dłuugo przed wyjściem Diablo III smiley.gif powiem Wam szczerze, że mimo tego w jakim stanie aktualnie gra się znajduje to wyczekuję na Blizzcon i na informacje z jakimi podzielą się z nami twórcy gry. Wyczekuję z dość sporym optymizmem mimo tego jak proces developerski wyglądał i wygląda na przełomie ostatniego roku gdy gra trafiła w nasze ręce. Pamiętam jak od samego początku gdy gra została ogłoszona nie podobał mi się były już dyrektor Jay "Looser" Wilson który chcąc nie chcąc ostro naruszył cierpliwość i społeczność graczy Diablo smiley.gif

Człowiek ten wydawał mi się zbyt ostrożny w swoich decyzjach, strasznie niepewny w wypowiedziach a już kompletnie niszczył mnie uśmiech jaki mu towarzyszył gdy przychodziło mu odpowiadać na pytania które miały na celu uchylić rąbka tajemnicy na temat pewnych aspektów gry ... tak jakby ten człowiek podniecał się i cieszył tym, że ma "przewagę" nad nami tym że on wie a my nie -_- ... i gdy już gra wyszła to moje obawy niestety się sprawdziły - nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim miejscu ... Jay chwalił się jak to długo grał w DII i jak ta gra go inspirowała (tiaa) podczas pracy nad trójką ... i chyba tylko on wie i chyba tylko dla niego pasja i inspiracja znaczyła zupełnie co innego niż dla Nas graczy :/

Do tej pory nie potrafię zrozumieć pewnych decyzji związanych np. z usunięciem talizmanów, run, systemu związanego z kostką horadrimów które jak to twórcy się tłumaczyli były przestarzałe ... ale nie brali pod uwagę tego że właśnie to był fundament i powód dla którego ludzie do DZISIAJ naparzają w dwójkę, to były systemy które dawał frajdę i spowodały taki sukces tej gry smiley.gif no ale co zrobić ... dostaliśmy taki produkt a nie inny i nie dziwią mnie czasami wypowiedzi niektórych osób na temat DIII ... oczywiście mówię tutaj o konstruktywnej krytyce + feedback co należało by dodać, zmienić a nie o obrzucaniu się błotem i glonami a czasem gorzej -_- sam nie raz potrafi mi się cisnąć słowo "k***" na usta kiedy gram i po X godzinach wypada mi przedmiot dla barbarzyńcy z inteligencją ^^

Napisałem na początku że wyczekuję nowych informacji z optymizmem, dlaczego? podoba mi się nowy dyrektor gry Josh Mosqueira smiley.gif facet wygląda mi na solidnego człowieka który ma poukładane w głowie i WIE czego chce - coś czego brakowało Jayowi Wilsonowi smiley.gif gdy słucha się wypowiedzi tego człowieka widać, że faktycznie ma pasję i wie do czego dąży a przede WSZYSTKIM plus dla niego za to, że nie boi się spytać graczy czego chcą jak chociażby pytanie na ostatnim spotkaniu na które Blizzard zaprosił ludzi z największych fansitów o Diablo III. Jak czytałem to po prostu przyszedł, usiadł i nie bawił się w pierdzielenie że zmienią to, tamto sramto, że ma ogromną wizję jak to Looser Wilson ... zapytał wprost tych ludzi którzy tam byli o pomysły/podzielenie się tym jak ulepszyć grę smiley.gif

Dla mnie nie na miejscu jest obrzucanie go błotem za brak patcha przez najbliższe pare miesięcy ... spójrzmy na fakty! - Josh pracował nad wersją konsolową, zupełnie oddzielny zespół, zupełnie inne wyzwania i został wrzucony do wersji PC w samym środku masowego burdelu ... bo tak gra właśnie wygląda teraz - CHAOS, sporo rzeczy do zmiany/przeróbki i ten człowiek został wrzucony w sam środek tego chaosu smiley.gif potrzeba czasu by zmienić diametralnie grę i z tego co czytałem to właśnie tym się teraz zajmują. Sam Wuluxar napisał: "deweloperowie pracują nad nowym contentem, a aktualizacji która będzie go zawierać nie będzie przed BlizzConem, ponieważ ze względu na swą złożoność wpływać będzie na wiele systemów o charakterze zasadniczym dla gry i zmiany tych systemów wymagają o wiele więcej pracy i testowania niż pomniejsze aktualizacje."

Co to oznacza? że mają MASĘ rzeczy do zrobienia skoro testy tych zmian będą trwały więcej niż poprzednie aktualizacje smiley.gif moim zdaniem aktualizacja jaka wyjdzie obróci rozgrywkę o 360 stopni i przygotuje grę na dodatek który ujrzymy w przyszłym roku. Dlaczego zatem nie podzielą się informacjami na temat tego patcha wcześniej, przed Blizzconem? dlatego że na Blizzconie usłyszymy pewnie informacje o tym patchu + zapowiedź dodatku i to będzie fundament by wydawać kolejne patche + dodatek. Nie chcą dzielić się tym teraz bo DOSKONALE wiedzą że jak coś s(wulg.)ą albo zapowiedzą a potem zmienią zdanie i usuną to Diablo III z gry która już umarła, po prostu pójdzie w kompletną niepamięć dla graczy.

Przypomnijcie sobie jak było przed wyjściem gry? mozolne, powolne wyjawianie systemów w grze których I TAK NIE ZOBACZYLIŚMY w wersji finalnej smiley.gif myślicie że Blizzard ponownie popełni ten błąd? wątpię. stąd ta przerwa smiley.gif dajmy im czas a przede wszystkim nowemu dyrektorowi na ogarnięcie tego syfu zwanym Diablo i zobaczmy co czas przyniesie. Wiemy na pewno że nie mają tego projektu gdzieś, sam fakt że gra mimo tego że niedługo będzie półtora roku od wyjścia nadal jest przebudowywana i nadal nad nią pracują świadczy o tym, że im także zależy na poprawkach smiley.gif ale żeby kontynuować dodawanie nowego contentu do gry to MUSZĄ i TO ROBIĄ - poprawić aktualną wersję gry która moim i nie tylko moim zdaniem jest w wersji beta.

Powiedzmy sobie szczerze po raz kolejny że tego typu poprawki nie były by możliwe za czasów Jaya Wilsona który miał w dupie zdanie graczy i tylko jego pomysły były słuszne i trafne ... a co zrobić z wolnym czasem dopóki nie ujrzymy nowego patcha/dodatku? każdy rozporządza swoim czasem jak chce, ale narzekanie na brak nowości nic nie zmieni tak samo ciągłe kłótnie w komentarzach ... bądźmy dobrej nadziei mimo wszystko, stary "szefunio" DIII odszedł, wiemy jak to Wuluxar napisał że przygotowują gruntowne udoskonalenie gry - czekajmy i zobaczmy co z tego wyjdzie, chociaż smutne jest to że dopiero po takim czasie słyszymy tego typu rzeczy ...

pozdrawiam wszystkich! smiley.gif

krowa
Wiadomość [#2]: 04.07.2013 o 23:19

Old SkÓl

Po co to piszesz w dziale Diablo 2?
Diablo 3 to wg mnie szit i dlatego ciagle gram sobie w Diablo 2. Na BN sporo osób jest aktywnych, przeważnie są 2 pokoje diablo2 pol-1 i pol-2 czasem 3. Dwójka jest ekstra i dlatego sporo osób w to jeszcze gra.

Diablo1 BN ZRV 2001
L2 Centrumstawki L2Godz
Do rozdania zaproszenie na CinemaMovies
Super hicior !!!
PM Email
NajlepszySkill
Wiadomość [#3]: 19.07.2013 o 14:56

Diabło 2 na zawsze! Stara wersja i nic nie trzeba bylo w niej zmieniac. podobnie z innymi grami, niszcza pod nowe pokolenia zamiast utrzymywac klimat.

http://www.seans24.pl/gry FOREVER
PM Email
essatia21
Wiadomość [#4]: 01.08.2013 o 14:58

Panowie, gry to kasa - dla idei już dawno nikt tego nie robi.

http://potworek.com/dowcipy
PM Email Strona domowa
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :