Dziś jest: Piątek, 15 listopada 2019, godzina 09:34
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Moj Barbarzynca

Sacwrath
Wiadomość [#1]: 23.11.2008 o 16:54

Konto skasowane

Witam , moj problem wyglada tak , gram Barbarzynca , mam 88lvl i na sucho (czyli bez itemow) mam 150 sily , 80 zrecznosci , i reszta w witalnosc (energii mam tyle ile ma sie na poczatku) i tu brzmi moje pytanie , czy nie zmarnowalem punktow danych w sile i zrecznosc? poniewaz mam teraz anni , torcha i troche innych itemow dzieki ktorym bym uniosl cale moje eq (moze oprocz arreatu upg bo potrzebuje 193 sily , ale wykombinowalbym cos ;)) I czy mi sie nie oplaca od nowa robic barbaczyncy? czy nie oplaca sie raczej? grac tym ktorym gram? bo wydaje mi sie ze ta sila i zrecznosc za przeproszeniem gowno daja... sila praktycznie nic dmg nie daje(przynajmneij tak zauwazylem) a zamiast ringa 8% ll i 5% ml i Highlorda zalozyl bym Angelic Combo , co o tym sadzicie? czy to sens kontynuowac gre moim włochaczem?

Narayan
Wiadomość [#2]: 25.11.2008 o 14:03

Konto skasowane

Jaki bark? Frenzy czy WW? Nosisz tarcze, czy nie?

it has been said that at the end of all things you would find a new beginning ...
-="Do tego potrzebna jest umiejętność czarodziejki: Urok. Wi9ęcbierzesz rzucasz urok na swojego najemnika i wtedy na chwile otacza go ogień. Kiedy przejdziesz przez tp razem z tym najemnikiem ten ogień znowu go otoczy."=-
Sacwrath
Wiadomość [#3]: 25.11.2008 o 16:08

Konto skasowane

frenzy , nie nosze tarczy.

Narayan
Wiadomość [#4]: 26.11.2008 o 10:53

Konto skasowane

Sila dodaje do dmg. Dex do AR i cos tam (niewiele) do obrony.
Zalezy od Ciebie czy zrobisz nowa postac. Jak masz rune zeby zaplacic i wbic sie na UT leveling ... i zrobic to w kilka godzin? W innym wypadku nie tracilbym czasu, nie gralbym kilku dni by zrobic ten 90lvl. Poza tym ... dex jest ok, zawsze kiknie do AR, moze ze str faktycznie lekko przesadziles. CZadsem bywa gorzej, serwery czasem niszcza nasze postacie ... to dopiero jest wqrwiajace!

it has been said that at the end of all things you would find a new beginning ...
-="Do tego potrzebna jest umiejętność czarodziejki: Urok. Wi9ęcbierzesz rzucasz urok na swojego najemnika i wtedy na chwile otacza go ogień. Kiedy przejdziesz przez tp razem z tym najemnikiem ten ogień znowu go otoczy."=-
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :