Dziś jest: Czwartek, 23 stycznia 2020, godzina 13:32
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc Merc z Mocą czy Pride?

Temat został zamknięty.

Temat: Merc z Mocą czy Pride?

Alleron
Wiadomość [#1]: 27.07.2007 o 01:08

Konto skasowane

Mam pytanie gram nekrem i jak wiadomo najlepszym mercem dla summonera jest z II aktu z Koszmaru z aurą MOC, a pytanie jest następujące. Czy jak założy merc Dume (Pride) a wiadomo że jest w nim aura Koncentracja 16 lub 20 lvl daje ona odpowiednio od 280-345% ed a aura Merca Moc nawet na najwyższym poziomie tj. 20 ma tylko 230ed, czy w takim wypadku bedzie liczona tylko aura Koncentracja z Dumy ? W takim wypadku najlepszym wyjściem będzie wziąć Merca z Świętym Chłodem ?

niepoprawny
Wiadomość [#2]: 27.07.2007 o 07:37

Konto skasowane

Kiedyś na tym forum ktoś liczył ile aur jednocześnie może mieć postać. Wyszło dużo.

Moc najemnika będzie współdziałać z aurą z Pride. Nosząc nekromantą Beasta merc i szkielety załapią się jeszcze na fanatyzm - co prawda tylko 9lvl.

dobrozloczynca
Wiadomość [#3]: 27.07.2007 o 07:40

Konto skasowane

Kurcze zastanawiam sie, czy kiedys nadejdzie taki dzień, że ludzie nauczą się szukać zanim utworzą następny, setny już chyba, temat traktujący o tym samym. Załamka... TUTAJ JEST ODPOWIEDZ NA WSZYSTKO!

Alleron
Wiadomość [#4]: 27.07.2007 o 11:06

Konto skasowane

Mi sie jednak zdaje że owszem bedzie współpracować ale nie bedzie to dawało dodatkowych korzyści z aury moc ponieważ o wiele lepszy ed ma Pride, co do Beasta fanatyzm na 9 lvl ma tylko 186 ed czy również bedzie go widać ale nie bedzie dawał żadnych korzyśći ponieważ jest nawet słabszy od mocy Merca jedynie bedzie dawać skuteczność ataku oraz szybkość 29%, czyli to nieopłacalne

[Edycja - Alleron w 27-07-2007 o 11:07]

xMohaax
Wiadomość [#5]: 27.07.2007 o 11:24

Konto skasowane

(wulg.) mac no do(wulg.)a waclawa :C

zadajesz pytanie, ktos udziela trafnej odpowiedzi po czym sam udzielasz sobie blednej odpowiedzi
WTF?!

grr spokojnie spokojnie... nie warto sobie psuc dnia juz na poczatku przez jakiegos durnia, spokojnie... :C omg wezcie zamknijcie tu rejestracje bo porazka poprostu

Alleron
Wiadomość [#6]: 27.07.2007 o 16:40

Konto skasowane

O_o panu już podziękujemy i radze odłożyć piguły nono.gif lol.gif ja tylko wyraziłem swoje zdanie bo to co pisałem wydaje się dość logiczne bardziej od tego jak to jeden z przedmówców określł BEDZIE WSPÓŁDZIAŁAĆ z AURĄ PRIDE... owszem będzie ale korzyści na logike będzie -> 0

baqarah
Wiadomość [#7]: 27.07.2007 o 17:36

Konto skasowane

@Alleron

Czlowieku, aury wspoldzialaja. Tak jest. Aura koncentracja (powiedzmy te 400ed) i moc (powiedzmy 200) dadza w sumie 600 ed'a. OK? Dodatkowo fana z beasta da wszystkie korzysci, kotre jest w stanie dac, lacznie z dodatkowym ed'em. OK?
Pytales, dostales poprawna odpowiedz, ktora nie zgadzala sie z Twoimi przypuszczeniami - trudno musisz sie z tym pogodzic, zmienic poglad na sytuacje. Wiem, ze to jest czasem trudne, ale wierze w Ciebie - uda Ci sie.
Jedyne co mnie wkurza to fakt Twojej niereformowalnosci swiatopogladowej. Pytasz i ignorujesz (poprawna!) odpowiedz.

Pozdrawiam, no offence

@xMohaax
Wooooossssssaaaaaa :P

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :