Dziś jest: Wtorek, 7 lipca 2020, godzina 08:23
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Manifest

Olos
Wiadomość [#1]: 06.01.2012 o 16:26

Konto skasowane

Towarzysze!

Zwracam się do Was z wielką prośbą w tych trudnych czasach. Nadszedł czas porządków i naszło mnie aby zrobić porządek w tematach przyklejonych oraz (i tu wiąze się prośba) zrobienia porządnego FAQ, jednocześnie robiąc porządek w starym ( kiedyś miałem około 80 stron uporządkowanych, ale przyszedł format i dupa zbita), jako iz nie chce mi sie tego robić od nowa to prosze o zgłoszenie się na ochotników 3-4 osoby + oczywiście ja, aby rozdzielić sobie prace. Kazdy wtedy miałby 20-25 stron do ogarnięcia, przekopiowania sensownej odpowiedzi (jednej lub wielu) pod pytaniem i heja. Ja umieściłbym to wtedy w jednym temacie, który zamaist 100 stron miałby 5-6. Więc jeszcze raz zwracam się o pomoc i wiem ze część z Was zajmuje się swoimi projektami, mapami etc, ale chialbym to zrobić podczas ferii. Każdy ma inaczej więc myśle że to sie uda.

Druga sprawa to taka abyście wyrazili swoje opinie o tematach które są przyklejone, co jest przestarzałe, co można wywalić, co poprawić etc.

Ludzi chętnych prosze o zgłaszanie się w tym temacie lub na moje gg które jest w profilu

Mapmakerzy wszystkich narodów łączcie się!

[Edycja Olos - 06.01.2012 o 16:27]

[Edycja Olos - 07.01.2012 o 12:05]

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
Drakonno
Wiadomość [#2]: 09.01.2012 o 13:28

Konto skasowane

Twoja pośba zostanie prze zemnie rozpatrzona pozytywnie. Kiedyś chciałem, doszedłem chyba do 15 i dałem sobie spokój, bo uznałem, że jak mam sto to się nie wyrobię. Ale jak tak, to luz. GG 8143212.

//mój błąd, raz napisałem przez ź, nie zauwazyłem

[Edycja Olos - 07.01.2012 o 12:04]

Widzę duży odzew.

[Edycja Drakonno - 09.01.2012 o 13:12]

Dla mnie do wywalenia:
World Editor Tutorial, cz.II << Jeden wyzwalacz, który w sumie niewiele daje, kiedy i tak ktoś zakłada nowy temat.

Import Modeli i Ikon; Ścieżki i Wyzwalacze - Tutorial << Tutaj do poprawy. Ktoś chyba pisał dokładnie jak importować ikony, więc to można wywalić, temat o importowaniu modeli, będzie samolubnie, wolałbym żebyś oddzielił, ewentualnie trzeba poczekać, aż ktoś zrobi ładne tutoriale o ikonach i dźwiękach i wtedy stworzyć: Importowanie /Modele/ Ikony/ Dźwięki/ . Wywalić stamtąd to, jak się robi jakiś wyzwalacz.

PORADNIK: dla początkujacych w tworzeniu TD << Trzeba rozdzielić ten blok tekstu. Nie idzie tam znaleźć nic.

Skromna animacja - http://img694.imagesha(...)fend.gif

-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.

-Gdzie podkop, jaki podkop, lampa w podłodze! Jakie to wszystko popieprzone!
Seksmisja
Olos
Wiadomość [#3]: 09.01.2012 o 18:07

Konto skasowane

ok, wywale ten World Editor Tutorial, cz.II , co do tutoriala o modelach... to poczekam na jakieś ewentualne poprawki jesli ktoś łaskaw zrobi, bo ja w tym zielony jestem, no i ten poradnik o TD jakoś sensownie rozdziele, ale pierw musze przez to przebrnąć.

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :