Dziś jest: Wtorek, 26 września 2017, godzina 23:51
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Poradniki i Strategie Mam problem z rozgrywką przeciw SI - proszę o pomoc

Odpowiedź

Temat: Mam problem z rozgrywką przeciw SI - proszę o pomoc

KungFuPanda
Wiadomość [#1]: 05.06.2013 o 21:14

Witam

Mój problem powstał wraz z nowym interfejsem i jego zmianami...
Otóż w poprzednim była możliwość wybrania opcji gry :
mecz vs SI + wybranie jego poziomu trudności (dla uzyskania osiągnięć zarówno solo jak i w drużynie) np: przeciw elitarnemu

W nowym interfejsie już wyboru poziomu trudności SI nie ma, a jedynie jest on wybierany z automatu w oparciu o to jaki poziom rozgrywki jaki osiągnałeś przez kilka meczów (ładuje się taki pasek myślę każdy wie o czym mówię). Niestety ten pasek jest kompletnie niemiarodajny.
Osiągnąłem poziom trudności SI elitarny i mimo, że wygrałem poraz kolejny lecz mój sposób gry był wg komputera gorszy to pasek zmalał do poziomu SI: bardzo wysoki. Czasami nawet mniej i znowu muszę się silić przeciw bardzo wysokiemu (w jakiś sposób) aby pasek załadował się na elitarny - kompletny absurd...

I weź tu zrób osiągnięcie np: 15 meczów pod rząd 2v2 przeciw elitarnemu SI
Tłumacze: zakładam ze ja mam elitarny ale mój sojusznik może mieć pasek mniejszy lub w ogóle nie grał i z automatu wybiera nam SI z poziomem średnim...itd...

Ogółem do czego zmierzam - nieznając skali wymagan jakie trzeba spełnić aby pasek nie spadał (bo nie tylko wygrać) nie ma możliwości zrobienia tych osiągnięć. Kto je ma zakładam, że z czasów starego interfejsa bo inaczej jakconfused.gif?

Proszę o pomoc
Pozdrawiam

PM Email
kranz
Wiadomość [#2]: 05.06.2013 o 21:27

w nowym interfejsie jest wybor manualny poziomu trudnosci SI

Gry dowolne-->wybierz mapę--->stwórz grę-->dodaj SI---> poziomy trudnosci od bardzo niski do maniak 3.

moze to jakos pomoze.

PM Email
KungFuPanda
Wiadomość [#3]: 05.06.2013 o 22:54

Niestety ta opcja którą podajesz jest możliwa tylko w opcji gry dowolne...

A osiagnięcia o które mi się rozchodzi dotyczą wariantu "MECZE" (czyli te nierankingowe bo na SI), tam sie nie wybiera mapy jest ona losowa podobnie jak rasa kompa i inne sprawy no ale w starym interfejsie poziom trudności można było sobie wybrać - w nowym jest narzucony jw pisałem...

PM Email
kranz
Wiadomość [#4]: 06.06.2013 o 13:31

faktycznie....z gier dowolnych nie zalicza achiwów - no idea....napisz na forum bnet najlepiej.

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :