Dziś jest: Sobota, 20 lipca 2019, godzina 03:06
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Mage vs Lock

Shataw
Wiadomość [#1]: 15.01.2010 o 00:30

Konto skasowane

Enty temat z tej kategorii ;]
Chce zrobić alta i zastanawiam się nad magiem, albo lockiem jak ktoś grał tą klasą 3 + za i 3 - przeciw ;]

kondzik
Wiadomość [#2]: 17.01.2010 o 15:24

Konto skasowane

Człowieku tych tematów było już mnóstwo , wystarczy przeczytać parę postów wcześniej ale rozumiem cię, ponieważ też kiedyś zadawałem debilne pytania.
Większość ludzi Ci powie, żebyś doexpił te 2 klasy na dany lvl i wybrał, jednak mi takie coś nie pomogło;] Miałem woja locka i druida na ponad 60+ i tak nie wiedziałem kim grać, ale już wracam do tematu. Na magu się za dobrze nie znam wiec napisze o locku

Warlock
+ma demony, które bardzo są pomocne (dzięki nim masz np.zwiększone hp czy intel, ściąganie buffów czy takie seduction od sucubusa)
+może postawić tak zwaną "Szafę" do ściągania kolegów
+Potężne obrażenia w destruction, jeden z największych burstów (na affli i demo mało się znam)

-niekiedy ma ciężko jak jakiś warek do ciebie podbije;]
-cloth armor moze być problemem, jeśli wjedzie Ci w plecy rogal
-musi zawsze mieć soul shardy, które lockowi są bardzo potrzebne

Jeśli chodzi o maga powiem co wiem
+Walki z magiem frost nie są przyjemne, nie dość ze duży dmg to dobrze potrafi trzymać wroga na odległość
+Może tworzyć jedzenie dla siebie i swoich kolegów
+chętnie brany na raidy, ale lock tez nie jest pomijany w tej kwesti;]

Gdybym był na twoim miejscu brałbym locka bo podoba mi się bardzo jego klimat, ale to twój wybór
Pozdrawiam;]

mindseeker
Wiadomość [#3]: 17.01.2010 o 17:04

Konto skasowane

Lock.
Gra magiem w kazdym drzewku wygląda identycznie, tylko skille zmieniają animacje i nazwę...

Shataw
Wiadomość [#4]: 17.01.2010 o 17:36

Konto skasowane

W temacie chodziło mi bardziej o podanie zalet i wad tych klas a nie żeby ktoś za mnie wybrał.
Tak czy inaczej zrobiłem locka jeszcze przed waszymi opiniami ;]
Temat można zamknąć, albo wywalić

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :