Dziś jest: Czwartek, 29 października 2020, godzina 23:01
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Mag i lock

kurosaki10
Wiadomość [#1]: 09.01.2011 o 16:34

Konto skasowane

Witam,
Chciał bym poznać odpowiedź na kilka nurtujących mnie pytań
1.Z "inglisza" jestem dość słaby, więc proszę mi powiedzieć czy dobrze rozumiem. Hellfire zadaję przeciwnikowi dokładnie tyle samo co nam? Czy w takim bądź razie jest wgl. sens go używać?
2.Większy DPS robi mag czy lock z podobnym GS'em? No i oczywiście w jakim specu mag, a w jakim lock?
3.Mirrory maga > Doomguard+Felguard czy może Mirrory < Doomguard+Felguard (pod względem DPSu)?
4.Czy to prawda że lock w demo dostał ładnego kopa w PvP i teraz można naprawdę daleko nim zajść? Czego taki lock używa na PvP i jakiej rotacji na PvE?
5.W formie "Illidana" cały czas chodzić nie mogę, więc w jakich momentach jej używać?

I proszę nie robić postów, które nie wnoszą nic do tematu. Dziękuję

mindseeker
Wiadomość [#2]: 09.01.2011 o 17:07

Konto skasowane

5.W formie "Illidana" cały czas chodzić nie mogę, więc w jakich momentach jej używać?

biggthumpup.gif

Głupie pytania. Graj tym co ci sie bardziej podoba. Chcesz mieć silnego peta to weź warlocka, a jak nie to maga.

Nekkro
Wiadomość [#3]: 09.01.2011 o 20:59

Konto skasowane

potluczony.gif

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
kurosaki10
Wiadomość [#4]: 09.01.2011 o 21:38

Konto skasowane

Prosiłem, żeby nie było tego rodzajów postów, ale z wami to jak grochem o ścianę : /

Sharimi
Wiadomość [#5]: 09.01.2011 o 21:51

Konto skasowane

a jak jest z grochem ?

natrakh
Wiadomość [#6]: 09.01.2011 o 22:08

Konto skasowane

na pewno ktos specjalnie bedzie wyliczal dla Ciebie czy mirrory maga sa lepsze niz pety locka.

kurosaki10
Wiadomość [#7]: 09.01.2011 o 22:15

Konto skasowane

Nie chce wyliczania. Chce coś "na oko" tak żebym mniej-więcej wiedział na czym stoję

atylla3
Wiadomość [#8]: 09.01.2011 o 22:43

Konto skasowane

kurosaki10 napisał
Nie chce wyliczania. Chce coś "na oko" tak żebym mniej-więcej wiedział na czym stoję

Jak chcesz porównywać Mirrory, które trawią 30 sek do lockowego peta, który walczy całą walkę?

mindseeker
Wiadomość [#9]: 10.01.2011 o 02:30

Konto skasowane

natrakh napisał
na pewno ktos specjalnie bedzie wyliczal dla Ciebie czy mirrory maga sa lepsze niz pety locka.

pwndpotluczony.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :