Dziś jest: Wtorek, 22 października 2019, godzina 23:24
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Macra i addony dla warka

Gazi
Wiadomość [#1]: 11.07.2010 o 13:07

Konto skasowane

Witam. Jakie polecacie addony i makra dla warka 80lvl?

maku22
Wiadomość [#2]: 11.07.2010 o 13:37

Konto skasowane

Może napiszesz do czego? Na prawdę ludzie myślcie!

volter
Wiadomość [#3]: 14.07.2010 o 00:12

Konto skasowane

Żeby nie robić nowego tematu skorzystam z tego. Mam problem z napisaniem niby prostego makra. Chcę w battle stance zmienić broń na 1 hand/shield, użyć shield basha i powrócić do 2handa i zależałoby mi aby to było w jednym makro

Prowler
Wiadomość [#4]: 14.07.2010 o 00:36

Konto skasowane

volter napisał
Żeby nie robić nowego tematu skorzystam z tego. Mam problem z napisaniem niby prostego makra. Chcę w battle stance zmienić broń na 1 hand/shield, użyć shield basha i powrócić do 2handa i zależałoby mi aby to było w jednym makro

TU znajdziesz odpowiedź na pytanie.

تلاش کے استعمال سے پہلے آپ کسی چیز کے بارے پوچھنا! `;..;´
mehegroth
Wiadomość [#5]: 02.09.2010 o 09:09

Konto skasowane

To i ja skorzystam z topica.
Próbuje stworzyć macro dla woja by pod dwoma klawiszami sobie spokojnie spamowac WW BT HS + proc z slama

1. Każdy kto ogarnia woja wie że jest macro na slam tylko gdy jest proc, wiec starałem się użyć na chłopski rozum tego macra + normalneio /cast [spell] itd
ale jesli dałem macro ze slamem jako pierwsze linijki to dalej rotacja nie szła, a gdy macro rozpoczełem od rotacji WW BT HS + proc slam,
to instant slam nie działał w macro. Może ktoś się nudził i póbował też coś podobnego storzyć kiedyś jeśli to w ogóle możliwe.

Wiadomo można sobie zbindować 1 2 3 4 i spam tego ale zawsze w jednym macro wygodniej:>
/ | |
HC WW BT macro slam

2. Pytanie jeszcze co do /castrandom - jak to działa, random poprzez moje rozumowanie losowe, a więc robiąc teoretycznie /castrandom WW, BT powinno mi po WW jak ma CD wskoczyc na BT, a tak nie jest bo pisze ze spell is not ready yet, wiec tyczy sie go w tym wypadku WW, który faktycznie jest na CD

3. No i ostatnie już chyba nie pytanie a prośba ma ktoś czas zrobić macro na to aby uzyć taunta na focus target? pewnie łatwe dla osoby lubiącej pisać takie rzeczy, wiec jak można będe wdzięczny
Chce sobie skorzystac z tego jak na jakims randomie mam ludzie dla których omen to diabeł wcielony i nie wolno na niego patrzeć by móc odrazuz focusa sciągnać.

Pozdrawiam

[Edycja mehegroth - 02.09.2010 o 09:27]

^^ MY DRUID ^^
^^MY WARRIOR^^
Dallevar
Wiadomość [#6]: 02.09.2010 o 11:38

Konto skasowane

Co do taunta to
/cast [target=focus, modifier:shift] Taunt; Taunt

Jezeli sie nie myle to nie ma takiego macra do Slam jak procnie trzeba uzywac addon.

Jesli zginie tank to jest to wina healer
Jesli zginie healer to jest to wina tanka
Jesli zginie dps to tylko z wlasnej glupoty
Furry/Prot Warrior
League of Legends
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :