Dziś jest: Piątek, 24 maja 2019, godzina 02:59
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Lvlowanie - Retri czy Prot?

TurluTurlu
Wiadomość [#1]: 04.07.2010 o 03:30

Konto skasowane

Witam.
1.Zaczynam grać paladynem i zastanawiam się jakiego buildu użyć do lvlowania? (Głównie insty i jak jest okazja to bg call to arms).
2.Oprócz tego jak wygląda Retri pala na pvp? Daje rade czy nie warto próbować?
3,Exorcismem można bić playerów?
4.Co z retri dps? Biorą takich ludzie na raidy albo hc czy raczej nie?
5.Ogólnie opłaca się nastawiać na grę retri palkiem tak, aby ludzie brali mnie na raidy i hc? Jeśli mam grać sobie w retri do 80lvlu, a później zacząć tankować czy healować to już wolę od początku to robić.
Z góry dziękuje za pomoc.

Edit:
Jeszcze 1 pytanko, jaki seal jest teraz najlepszy do lvlowania?
Seal of Command bije teraz parę przeciwników jednocześnie i zawsze wchodzi, kiedyś był proc, lecz dmg pewnie jest mniejszy, poza tym słyszałem, że judgement z SoCem jest cieniuutki. Więc który seal najlepszy ?

[Edycja TurluTurlu - 04.07.2010 o 03:52]

tetro
Wiadomość [#2]: 04.07.2010 o 08:57

Konto skasowane

TurluTurlu napisał
Witam.
1.Zaczynam grać paladynem i zastanawiam się jakiego buildu użyć do lvlowania? (Głównie insty i jak jest okazja to bg call to arms).
5.Ogólnie opłaca się nastawiać na grę retri palkiem tak, aby ludzie brali mnie na raidy i hc? Jeśli mam grać sobie w retri do 80lvlu, a później zacząć tankować czy healować to już wolę od początku to robić.

Edit:
Seal of Command bije teraz parę przeciwników jednocześnie i zawsze wchodzi, kiedyś był proc, lecz dmg pewnie jest mniejszy, poza tym słyszałem, że judgement z SoCem jest cieniuutki. Więc który seal najlepszy ?

[Edycja TurluTurlu - 04.07.2010 o 03:52]

1. Prot i dungeon finder - invite po paru sek.
2. Daję radę ale już nie taki imba jak z początku wotlk gdzie razem z dk nie mieli praktycznie przeciwników - olbrzymi burst miał.
3. A czemu nie ?
4. Biorą - dps jak dps , w dodatku meele - takich najmniej potrzeba więc trzeba liczyć się z czekaniem.
5. Do 80lvla możesz zmienić speca milion razy wię w czym problem? Ja ostatnio lvlując pala jechałem only dungeon finder od 16~ do 72 w prot bo to easy mode ale na 80 w holy idę ; p

Do lvlowania w retri oczywiście SoC , w prot SoW bo z początku ma się lekkie problemy z maną , na 66 SoCorr.

Lilly
Wiadomość [#3]: 04.07.2010 o 10:02

Konto skasowane

TurluTurlu napisał
Witam.

Edit:

1. Ja osobiście polecam dual spec. Tankując będziesz znajdował kolejki dość szybko, ale robienie po 10 razy tej samej instancji w pewnym obszarach levelowych może się nudzić, więc moim zdaniem warto mieć spec, który jest przyjemny do grania poza instancjami. Słyszałam wprawdzie o levelowaniu na mobkach w procie - zasadniczo wszystko jest kwestią gustu, ale mnie osobiście by ta metoda nie odpowiadała ... to samo odnośnie pvp - prot jest wkurzający dla przeciwników i jakoś tam nawet może efektywny, ale czy to jest frajda to już zależy co kto lubi.
2. Nie gram pvp, ale ludzie mówią, że daje :P
3. Można
4. Każdy dps w grze nadaje się na rajdy i hc (z drobnymi wyjątkami w kwesti niuansów hardcorowego rajdowania). Zresztą na hc i tak wybiera dungeon finder, więc to co ludzie sądzą o danym specu nie ma absolutnie żadnego znaczenia ;)
5. Opłaca się grać takim specem, jaki sprawia ci najwięcej frajdy. Obecnie praktycznie nie istnieją spece, które się do niczego nie nadają w PvE. Jest kilka dps speców w trochę gorszej kondycji od pozostałych, ale jak wcześniej wspomniałam to są niuanse, ale żeby nie offtopować za bardzo, retri na chwilę obecną na pewno nie należy do speców z poważnymi problemami w PvE

SoC jest najlepszy do levelowania, na trashe w instancjach i na AoE.

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
szej
Wiadomość [#4]: 04.07.2010 o 12:13

Konto skasowane

Co do levelowania protem poza instancjami - miodzio, ale od 40 poziomu dopiero jak już masz Blessing of Sanctuary i Holy Shield (talenty). Wtedy wbiegasz w grupkę mobów, Consecration, wyżej wymienione czary i wychodzisz bez szwanku (oczywiście bardzo to uogólnione). Na instancjach też jest łatwo takim paladynem robić za czołg. Ogólnie polecam drzewko protection. I pamiętaj o Righteous Fury :P (kilka razy zapominałem i moby na instancji mi się rozłaziły po całej grupie;p).

TurluTurlu
Wiadomość [#5]: 04.07.2010 o 15:56

Konto skasowane

Osobiście bardziej pasuje mi Retri pala, lecz Prot kusi tym, że jako tank mam instant wejście na dunga ;) (przynajmniej jak grałem shammym to zawsze brakowało tanka...).
A Retri Pala tez może tankować dungi, tarcza aż tak potrzebna nie jest, tylko niech mi powie do którego lvl takim Retrim można tankować ; >?

maku22
Wiadomość [#6]: 04.07.2010 o 16:05

Konto skasowane

Do WotLK. Tylko mniej więcej na Out załatw sobie tarcze. Tylko pamiętaj o wytrenowaniu jakiejś broni 1h.

TurluTurlu
Wiadomość [#7]: 05.07.2010 o 01:36

Konto skasowane

A mógłby mi ktoś podać jakie talenty pokolei dawać w retri? Narazie dałem 5 w Benediction (to co zmniejsza koszt many instant spellów o 10%) lecz nie wiem jak jechać dalej, nie wiem czy lepszy jest boost do ap z Improved BoM, 3% Critica z Heart of Crusader czy zmniejszony cooldown Judgementów, a nie mam tyle kasy aby co chwilę się resetować, byłbym wdzięczny za pomoc : )

Edit:
Seal of Command jest teraz dużo gorszy niż kiedyś? Jaka jest mniejwięcej różnica?

[Edycja TurluTurlu - 05.07.2010 o 05:20]

Lilly
Wiadomość [#8]: 05.07.2010 o 11:02

Konto skasowane

TurluTurlu napisał
A mógłby mi ktoś podać jakie talenty pokolei dawać w retri? Narazie dałem 5 w Benediction (to co zmniejsza koszt many instant spellów o 10%) lecz nie wiem jak jechać dalej, nie wiem czy lepszy jest boost do ap z Improved BoM, 3% Critica z Heart of Crusader czy zmniejszony cooldown Judgementów, a nie mam tyle kasy aby co chwilę się resetować, byłbym wdzięczny za pomoc : )

Wszystkie te talenty warto wziąć ewentualnie, ale na początku poszłabym w krótszy CD Judgementów oraz crita. Generalna zasada rozdawania talentów jeśli chodzi o levelowania to priorytetyzowanie talentów w wyższych tierach i skupianie się na tych, które zwiększają dmg i bursta.

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
TurluTurlu
Wiadomość [#9]: 07.07.2010 o 20:17

Konto skasowane

Mam 30lvl Retardina, lecz chcę zrobić z niego tanka, i tak się zastanawiam czy pakować wszystko w prot, czy dojechać w Retri do SoCommand i później resztę w prot?

[Edycja TurluTurlu - 07.07.2010 o 20:35]

maku22
Wiadomość [#10]: 07.07.2010 o 20:37

Konto skasowane

Wiesz, ja mówiłeś że nie masz za dużo kasy. To siedź w Retri przez Classic'a(oczywiście bierz SoC), dla heal'era nie powinno być wielkiej różnicy. I jak będzie Cie tankowanie nadal kręciło, to przerób na prot w Outlandach.

TurluTurlu
Wiadomość [#11]: 07.07.2010 o 20:43

Konto skasowane

Respec kosztuje tylko 1g, więc mnie na to stać, a jak w przyszłości będę chciał tankować to już się trochę poduczę ;)

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :