Dziś jest: Sobota, 4 kwietnia 2020, godzina 06:46
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łowca Łowca poziom 21 - dalsze kroki

Odpowiedź

Temat: Łowca poziom 21 - dalsze kroki

Aglarond
Wiadomość [#1]: 22.03.2010 o 12:27

Konto skasowane

Witam forumowiczów :-)

Całkiem niedawno zacząłem przygodę z WOW i na początek wybrałem łowcę. Na grę nie mogę poświęcić tyle czasu ile bym chciał :-) więc, zakładając głównie bieganie solo, ew. okazjonalne party z szamanem na podobnym poziomie postanowiłem na etapie "nabijania poziomu" wybrać drzewko rozwoju Beast Mastery z petem Tenacity. Talenty na razie rozdałem tak Docelowo planuję po dojściu na wyższy lvl (70?) zamianę na Survival (raidy, instancje).

Jestem na 21 lvl i do poziomu 30-tego planuję :

- sukcesywne lvl-owanie poprzez robienie questów i prostszych dungeonów
- dalsze rozwijanie profesji
- konsekwentne doposażenie postaci w itemy podnoszące agility i staminę
- rozwój peta wg tej taktyki

Byłbym wdzięczny za ew. komentarz do tego co powyżej i odpowiedzi na pytania:

1. w jaki sposób dobierać cele/zadania jednym słowem "aktywność w grze" pod kontem uzyskania maksymalnie szybkiego przyrostu exp-a?
2. czy moglibyście polecić mi jakieś zestawy sprzętu pod lvl 25-35 i 35-45 za którym powinienem się szczególnie uganiać w AH lub poprzez robienie stos. zadań?
3. jaka jest Wasza ocena tego buildu ?

Dzięki za pomoc

Aglarond

[Edycja Aglarond - 22.03.2010 o 12:50]

Astridgas
Wiadomość [#2]: 22.03.2010 o 16:13

Konto skasowane

ad.1 całkiem szybko lvluje sie na random dungeonach które jakoś specjalnie dużo czasu zabierać nie powinny pomimo że jesteś dpsem. 1-2 insty i lvl up czyli jak dobrze pojdzie to godzinka będzię tylko.
ad2. myśle że niezłym wyborem jest set defias leather i embrance of the viper który dropi w deadmines i wailing caverns aczkolwiek uwazam ze zbieranie jakiś konkretnych itemow na tym lvlu jest pozbawione wiekszego sensu, bo i tak za parę poziomów będą lepsze.
ad.3 imo taki build nie wiadomo pod co (brak aimed shota to aż mnie razi w oczy smiley.gif )

[Edycja Astridgas - 22.03.2010 o 16:13]

[Edycja Astridgas - 22.03.2010 o 16:17]

Astridgas-Marksmanship Troll huntard 80lvl
Firenzo
Wiadomość [#3]: 22.03.2010 o 17:52

Konto skasowane

Astridgas napisał
ad.3 imo taki build nie wiadomo pod co (brak aimed shota to aż mnie razi w oczy smiley.gif )

Ten spec w pierwszy poście (ad.3) to jest BM PvE... z tego co wiem Aimed Shot nie jest używany a jedynie Arcane + Steady Shot.

Aglarond
Wiadomość [#4]: 23.03.2010 o 11:34

Konto skasowane

Firenzo napisał
Astridgas napisał

Ten spec w pierwszy poście (ad.3) to jest BM PvE... z tego co wiem Aimed Shot nie jest używany a jedynie Arcane + Steady Shot.

Tak ten build był opisywany jako BM PvE ... Czy dobrym pomysłem jest zdjęcie jednego punktu z Bestial Discipline na rzecz Aimed Shota?

watman
Wiadomość [#5]: 23.03.2010 o 11:42

Konto skasowane

Aglarond napisał
Tak ten build był opisywany jako BM PvE ... Czy dobrym pomysłem jest zdjęcie jednego punktu z Bestial Discipline na rzecz Aimed Shota?

nie...
do tego build pve to zwykle build na endgame, jesli levelujesz, to build jest inny...

EDYTA:
taki: http://www.wowhead.com/?tal(...)ekx0eVoo

lecisz najpierw BM, pozniej MM, pozostale punkty sam se juz rozdasz, bo do 74go lvlu sie nauczysz co jest dobre a co nie...

[Edycja watman - 23.03.2010 o 11:46]

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Aglarond
Wiadomość [#6]: 23.03.2010 o 12:18

Konto skasowane

OK dzięki za szybki i rzeczowy odzew ...

Hmmm
Wiadomość [#7]: 23.03.2010 o 12:37

Konto skasowane

Jak można dość do końca drzewka w BM i nie dać punktu w beast mastery?

Aglarond
Wiadomość [#8]: 23.03.2010 o 12:40

Konto skasowane

zwróć uwagę na to że kolega Watman napisał ten build pod (50/15/0) ;-)

watman
Wiadomość [#9]: 23.03.2010 o 12:48

Konto skasowane

Hmmm napisał
Jak można dość do końca drzewka w BM i nie dać punktu w beast mastery?

a po cholere ci beastmastery do levelingu? i tak powinno sie grac z miskiem, a punkty w MM sa potrzebniejsze niz dodatkowe pet talenty...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Hmmm
Wiadomość [#10]: 23.03.2010 o 15:02

Konto skasowane

Z miśkiem jak najbardziej, ale 4 dodatkowe tallenty dla peta to sporo, zwłaszcza że to tylko 1 punkt.

watman
Wiadomość [#11]: 23.03.2010 o 15:12

Konto skasowane

Hmmm napisał
Z miśkiem jak najbardziej, ale 4 dodatkowe tallenty dla peta to sporo, zwłaszcza że to tylko 1 punkt.

szybsze dojscie do gftt > 4 pet talenty...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Aglarond
Wiadomość [#12]: 05.07.2010 o 10:37

Konto skasowane

Aka'Magosh,

witam po kilkunastu tygodniach ... i proszę o małą poradę :-)

Gram hunterem w BM a chciałbym spróbować SV

Pomysł na spróbowanie SV wynika z czystej ciekawości i chęci popróbowania czegoś nowego. Poza tym zdaje się, że taka zamiana w moim wypadku wiązała by się z minimalnymi korektami w sprzęcie, który i tak na moim poziomie ciągle się zmienia :-).

Mam takie pytania:

- w jakiej kolejności rozdawać talenty w SV (tzn. w którym momencie wrzucić punkty w MM)?
- jak wygląda kwestia peta podczas przełączania się pomiędzy BM a SV?

Lok-Regar!!

Aglarond

galatrix
Wiadomość [#13]: 06.07.2010 o 00:03

Konto skasowane

pet sie chowa i trzeba go gwizdkiem przywolacsmiley.gif chyba gdy juz bedziesz mial exp shota mozesz dojsc do aimed shota w mm. to tak w mega skrociesmiley.gif i przyda Ci sie focus aim talent na poczatkusmiley.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :