Dziś jest: Piątek, 6 grudnia 2019, godzina 05:24
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Lilith :(

rossoneri6969
Wiadomość [#1]: 03.05.2009 o 01:42

Konto skasowane

Witam, dziś po zebraniu zestawu kluczy 3x3 kolejno ubiłem Izuala nie bez problemów gdyz szybko rege. życie, następnie nieco łatwiej było z Durielem jednak gdy przyszedł czas na Lillith to myślałem że się załamie. NIe dość że niesamowicie szybka to jej trucizna budzi groze pomimo max resków :/, życie mam 1,7k. merc II akt ze św.chłodem oraz sprzęt, Czako,Viper,Hoto,Spirit,Waterwalki,Dwarf,drugi ring to rare jak i amulet i pas,BloodFisty łapkach, sprzęt średni do tego jeden skiller i annihilus ale pomimo tego siała ona spustoszenie z moim życiem. Gram hammerkiem dmg mój to jakies 7,5k. jednak widocznie stanowczo to za mało na nią.
Prosiłbym o jakieś porady czy da sie z nią w pojedynke wygrać, czy jest to możliwe hammerkiem wiem że smitherem nieco łatwiej jest, czy coś zmienić w stuffie na czas walki z nią
pozdrawiam beerchug.gif

Narayan
Wiadomość [#2]: 06.05.2009 o 20:29

Konto skasowane

Jakies rekawice maja ladny psn res. Carrion wind ma zajebisty psn res. Do tego zmieniasz vipera na umed/15% all res jeweled Guardian Angel by miec 90% psn res i jedz z nia jak z gownem. Twardym trza byc, nie mietkimsmiley.gif

PS. Zycia masz 1,7k prawisz ... no to ja nie wiem czy z CTA na switchu, czy bez. Jesli jest CTA to ok, jesli nie, to nie wiem czemu tam nie masz jeszcze rozdzki z ladunkami zniedoleznienia? Jesli nawet masz CTA to rozdzka spokojnie wejdzie do ekw. zamiast jakiegos(wulg.)owego sredniego charma -> myk na strone i zapodajesz jej klatwe ... koncza sie aury z CTA? Zmiana. Ta sama zasada co w PvP - nie ma zawodnikow nie do wyjebania, sa tylko jeszcze niewyjebani, tylko ze tu trzeba myslec.

[Edycja Narayan - 06.05.2009 o 20:44]

it has been said that at the end of all things you would find a new beginning ...
-="Do tego potrzebna jest umiejętność czarodziejki: Urok. Wi9ęcbierzesz rzucasz urok na swojego najemnika i wtedy na chwile otacza go ogień. Kiedy przejdziesz przez tp razem z tym najemnikiem ten ogień znowu go otoczy."=-
macioee
Wiadomość [#3]: 25.05.2009 o 10:08

Konto skasowane

Ja wiem, ze temat wiekowy, ale...
Narayan napisał
nie ma zawodnikow nie do wyjebania, sa tylko jeszcze niewyjebani
[Edycja Narayan - 06.05.2009 o 20:44]

xD

http://eu.battle.net/wow/en/character/auchindoun/Macioe/advanced
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :