Dziś jest: Piątek, 30 października 2020, godzina 00:05
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Lepszy tank-warrior czy druid ?

Odpowiedź

Temat: Lepszy tank-warrior czy druid ?

Bad
Wiadomość [#1]: 14.01.2011 o 16:44

Konto skasowane

Zanim zadam pytanie opiszę szybko sytuację:

Od 3 lat gram jako pure dps (lock) , ogarniam nieżle i wiem co i jak jeżeli chodzi o zadawanie bólu ;p
Jako że każdy potrzebuje odmiany chcę trochę potankować .Mam warriora 80 lvl i druida ok 40 lvl-obydwaj oczywiście dps i czas jednego przerobić na tanka.
I tu moje pytanie:

Z punktu widzenia pozostałych członków grupy 5/10-osobowej -z którym tankiem wam się lepiej gra ( trzymanie aggro itd.) ? Innymi słowami: którego z charów przerobić ? Z którego jest więcej przyjemności z grania , mniej stresu ?

atylla3
Wiadomość [#2]: 14.01.2011 o 18:21

Konto skasowane

Bad napisał

Od 3 lat gram jako pure dps (lock) , ogarniam nieżle i wiem co i jak jeżeli chodzi o zadawanie bólu ;p

Z punktu widzenia pozostałych członków grupy 5/10-osobowej -z którym tankiem wam się lepiej gra

Skoro grasz od 3 lat i ogarniasz to chyba sam to powinieneś wiedzieć. Przecież robisz jakieś raidy, dungeony itp.

lsh
Wiadomość [#3]: 16.01.2011 o 18:00

Konto skasowane

to nie zależy od klasy tylko od skilla gracza...
warr w zielonym gear może tankować lepiej od droo w epaxach bo po prostu gracz wie "z czym to się je" (albo na odwrót). jeśli uważasz się za ogarniającego dps i masz jakąś grupę rajdową to z nimi pogadaj co by im bardziej pasowało (każda klasa to w końcu inne buffy, inna możliwość zrobienia offspeca.

"If the guns are churnin', your ass is burnin'. If the guns are blazin', you ass is... erasin'. I don't know, what do you want from me? " - anonymous Siege Tank gunner.
"generalnie melee dps powinno stać za bossem na rajdzie, żeby ich tank pianą nie obryzgał jak dostanie enrage"
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :