Dziś jest: Środa, 21 sierpnia 2019, godzina 22:34
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Lagi? ale czemu?

Ajgor
Wiadomość [#1]: 30.06.2009 o 17:49

Konto skasowane

WItam,
Moim problemem są lagi? nie wiem sam jak to nazwać....otóż jeszcze około 14 grałem w diablo normalnie, wszystko dobrze działało itp itd około 15 zaczęło mi coś szwankować...nie moglem gadać z NPC ani atakować potworów (znaleźć potwora w ogoóe było prawie nie możliwoscią) nie moglem przemieszczać przedmiotów w eq i pokazywać zaczęło się 'ograniczanie' mapy (co zobaczycie na zdjęciu poniżej) poza tym idąc przez miasto jakby mnie cofało cały czas...grę zainstalowałem 2 dni temu a dziś pojawił się problem...
NA SINGLE PLAYER WSZYSTKO ŁADNIE CHODZI! GRĘ JUŻ ODINSTALOWYWAŁEM I NA NOWO INSTALOWAŁEM...

DonMateo
Wiadomość [#2]: 01.07.2009 o 00:58

Konto skasowane

Zwykły lag. Naucz sie z tym żyć, jak chcesz pograć w diabełka na bn

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
Narayan
Wiadomość [#3]: 01.07.2009 o 01:07

Konto skasowane

Lag nasz powszedni. Graj na prv servach, jak nie mozesz pograc na BN Eur. Jaki masz ping?

[Edycja Narayan - 01.07.2009 o 01:10]

it has been said that at the end of all things you would find a new beginning ...
-="Do tego potrzebna jest umiejętność czarodziejki: Urok. Wi9ęcbierzesz rzucasz urok na swojego najemnika i wtedy na chwile otacza go ogień. Kiedy przejdziesz przez tp razem z tym najemnikiem ten ogień znowu go otoczy."=-
Ajgor
Wiadomość [#4]: 01.07.2009 o 18:43

Konto skasowane

rozumiem ze lagi tyle ze to sie stalo nagle i nie przestalo... nawet pograc nie moge, poza miastem nie ma mobow a z npc nie mozna gadac...kilka razy widze czarne pole zamiast 'mapy swiata' i dostaje DC ;/ a ping zaraz zobacze ;D

Edit:
ping najmniejszy jaki byl 1206 najwiekszy 4609

[Edycja Ajgor - 01.07.2009 o 18:54]

Narayan
Wiadomość [#5]: 01.07.2009 o 23:39

Konto skasowane

to sie nazywa blackwall - desync miedzy twoja gra a serwerem, ale przy pingu >1k co sie dziwic? To jak stad do Azerbejdzanu. Porzadny ping na ktorym idzie grac zaczyna sie <250ms, zwlaszcza jesli grasz w 8ppl. Stanowczo doradzalbym zmiane serwera. Chyba ze lacze masz tak zajebane dodatkowo przez wszystko co ci hula w tle - kilka P2P, spyware, sex chats ... SETI project ...

it has been said that at the end of all things you would find a new beginning ...
-="Do tego potrzebna jest umiejętność czarodziejki: Urok. Wi9ęcbierzesz rzucasz urok na swojego najemnika i wtedy na chwile otacza go ogień. Kiedy przejdziesz przez tp razem z tym najemnikiem ten ogień znowu go otoczy."=-
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :