Dziś jest: Poniedziałek, 25 września 2017, godzina 13:39
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: LF SERVER TBC 2.4.3 PVP/PVE

efdee4
Wiadomość [#1]: 25.03.2010 o 21:02

Witam!
Szukam serwera TBC z patchem 2.4.3 typ PVP/PVE . Cos w stylu HG , duzo ludzi online maly xp rate , gold drop , honor ...etc.
Hellground odpada poniewaz dostalem bana na IP ( szkoda gadac. nie z mojej winy) . Najlepiej jesli bylby to serwer zagraniczny ( drugiego takiego jak HG nie ma :>) obojetnie czy hiszpanski ,litwinski ,wloski ,francuski ,amerykanski ,brazylijski byle spelnial wymogi TBC 2.4.3 PVP/PVE , Duzo wiary online , niski rat (blizzlike).
NIE PISZCIE MI TU GOOGLE NIE GRYZA BO OBEJRZALEM PONAD 600 ROZNYCH SERWEROW , top listy serwerow wow ,etc. Mysle jednak ,ze ktos z was zna moze taki serwer , prosze o link do strony serwera

Z gory dziekuje , pozdrawiam efdee

PM Email
luney
Wiadomość [#2]: 25.03.2010 o 21:17

Casual!

Ja ci napiszę: WYPIERDALAJ, ok?

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
PM Email Strona domowa
GoT3N
Wiadomość [#3]: 25.03.2010 o 22:28

Demon Hunter

Spis serwerów prywatnych:
www.wowprive.com

BattleTag: GoT3N#2159

Big Crit TS
Darmowy publiczny TS3 Zaprasza wszystkich !
IP: 91.228.197.74

[IMG]http://img546.imageshack.us/img546/6006/logotsbcreklama.jpg[/IMG]
PM Email
Daros666
Wiadomość [#4]: 25.03.2010 o 23:55

Konto skasowane

efdee4 napisał
Witam!
Szukam serwera TBC z patchem 2.4.3 typ PVP/PVE . Cos w stylu HG , duzo ludzi online maly xp rate , gold drop , honor ...etc.
Hellground odpada poniewaz dostalem bana na IP ( szkoda gadac. nie z mojej winy) . Najlepiej jesli bylby to serwer zagraniczny ( drugiego takiego jak HG nie ma :>) obojetnie czy hiszpanski ,litwinski ,wloski ,francuski ,amerykanski ,brazylijski byle spelnial wymogi TBC 2.4.3 PVP/PVE , Duzo wiary online , niski rat (blizzlike).
NIE PISZCIE MI TU GOOGLE NIE GRYZA BO OBEJRZALEM PONAD 600 ROZNYCH SERWEROW , top listy serwerow wow ,etc. Mysle jednak ,ze ktos z was zna moze taki serwer , prosze o link do strony serwera

pkt.7 regulaminu - Rozmowy o pirackich serwerach gry World of Warcraft są surowo zabronione. Tematy i posty lamiace ten zakaz beda usuwane, zamykane lub poddawane edycji. Dyskusje nt, hacków, botow itp. również są zabronione.!!!!!

[Edycja Daros666 - 25.03.2010 o 23:58]

Znowu w Hordzie,mon.
Silmarillion
Wiadomość [#5]: 26.03.2010 o 00:56

Witam!

Spis serwerów prywatnych:
www.wowprive.com

PM Email
Ashinron
Wiadomość [#6]: 26.03.2010 o 13:30

Hahahahahaha, ale sie usmialembiggrin.gif to chyba przebija szczyt bezczelnosci.... jak to bylo w tym kawale?:
"Jaki jest szczyt bezczelnosci.... nasrac komus na wycieraczke i poprosic o papier toaletowy" biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif to bylo cos w ten desen;)

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :