Dziś jest: Piątek, 26 kwietnia 2019, godzina 04:00
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc Kupiłem SC2 - dostałem wersje starter???

Odpowiedź

Temat: Kupiłem SC2 - dostałem wersje starter???

boomer
Wiadomość [#1]: 10.10.2011 o 20:31

Konto skasowane

Cześć, mam mały problem

kupiłem na allegro pełną wersję sc2 za150pln, zainstalowalem po czym zamiast grac przez 3h sciagalem 21 patchy, a teraz po uruchomieniu pisze mi ze mam wersje starter i 5 durnych misji z kampanii. na battlenecie wklepalem swoj klucz i zaczalem pobierac pelna wersje, ale ma to trwac jeszcze 20 godzin! kazdy w mieszkaniu drze na mnie jape ze blokuje internet a ja nie moge cieszyc sie gra. blizzard - WTFconfused.gif

xnor
Wiadomość [#2]: 10.10.2011 o 20:53

Konto skasowane

starter - gra odpalona na koncie battle.net bez klucza
pełna - logujesz się na konto battle.net na do którego dodałeś klucz z sc2 ( uwaga! , jeżeli masz klucz do wersji EU to musisz mieć klienta też w wersji EU, inaczej wystartuje jako starter)

tak więc nie musisz ściągać jeszcze raz, pod warunkiem że masz wersję przeznaczoną pod ten sam serwer co klucz (EU/NA/SEA/KR)

jak się zalogujesz na ich stronce ( https://eu.battle.net/account/management/ ) to możesz zobaczyć jaką wersje masz.

[Edycja xnor - 10.10.2011 o 20:57]

boomer
Wiadomość [#3]: 10.10.2011 o 21:41

Konto skasowane

dzieki, pokombinowalem jeszcze i okazalo sie ze spiepszylem cos przy aktywacji kluczem, chyba pomoglo mi potwierdzenie adresu email.

mam jeszcze jedno pytanko, czy jak sciagne do konca tego installera (a sciagam wersja angielska - GB) to bede mogl bez problemu zainstalowac i aktywowac sobie gre po angielsku?

MarshaL
Wiadomość [#4]: 10.10.2011 o 21:59

Konto skasowane

Tak.

axis_mundi
Wiadomość [#5]: 15.10.2011 o 23:51

Konto skasowane

Witam. Przeczytałem radę jednak u mnie jest problem trochę innego typu ale bardzo podobny.

Mam wersję pudełkową oryginalną - Ze stanów !
Przed wprowadzeniem "startera" grałem normalnie w kampanię całą i było ok. teraz mi zpatchowało grę i oczywiście jest że mam wersję starter. W ogółe chciało żebym zakładał nową "postać". W katalogu z grą zobaczyłem że utworzyło tak jakby nowy katalog dla nowego gracza a stary jest z sejwami. Klucz mam aktywowany już dawno, jeszcze przed starterem.

Noi co teraz? Instalować grę jeszcze raz? Nie pamiętam czy przy instalacji był do wybrania jakiś region grania czy co tam?

Musieli zrobić z gry takiego kolosa . Kurde przecież jak przeinstaluję to znowu będzie mi milion patchy chciało wgrać przez pincet godzin. Może da się bez tego? Na stronie blizzarda w zarządzaniu grą mam że wersja US i że dostępny upgrade...

PS. wysłałem zapytanie do supportu - co mam zrobić i czy mogą mi przenieść region gry na europę. dostałem odpowiedź..,

"W celu przeanalizowania Twojego problemu proszę o przesłanie nam cyfrowego zdjęcia lub skanu klucza aktywacyjnego do gry StarCraft II: Wings of Liberty.

Z niecierpliwością czekam na odpowiedź."

Czy to nie jakieś jaja? skan klucza mam przesyłać jak mam aktywowaną grę? Nie wiem czy to bezpieczne...

[Edycja axis_mundi - 15.10.2011 o 18:12]

Uwaga: po głębszej weryfikacji okazuje się że przypomniałem sobie o drugim koncie na którym mam zarejestrowany klucz a o którym nie pamiętałem. Dla tego pokazuje mi na drugim koncie że mam starter.

PS.
Okazuje się że rozwiązaniem sytuacji dla osób które mają problem z wersją starter pomijając mnie są conajmniej dwa rozwiązania
1. Przestawiona data, godzina w systemie
2. Trzeba spatchować grę do 1.4.x !! - tam jest naprawionych sporo istotnych błędów

http://eu.battle.net/s(...)943778#2

pawelo333
Wiadomość [#6]: 14.11.2011 o 21:45

Konto skasowane

Mam ten sam problem, gra kupiona dawno temu, czas na komputerze dobry, dawno nie grałem a tu po zalogowaniu znika moje konto (nazwa użytkownika) i okazuje się że nie moge grać w multi.
Gierka zpaczowana.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :