Dziś jest: Sobota, 31 października 2020, godzina 09:25
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc Kupie skan paragonu od SC2

Odpowiedź

Temat: Kupie skan paragonu od SC2

Reap3r0
Wiadomość [#1]: 12.10.2012 o 20:14

Konto skasowane

Kupie skan paragonu od SC2 jak w temacie:

Podczas przeprowadzki zgubiłem całą kolekcje gier w tym SC2, oczywiście paragon był przypięty do pudełka , a bez niego nie odzyskam klucza . Paragon musi być do 2 tyg po premierze . dam za niego 10 pln .

[Edycja Reap3r0 - 12.10.2012 o 22:08]

"Obawiam się dnia, kiedy technologia weźmie górę nad stosunkami międzyludzkimi. Świat będzie miał pokolenie idiotów."
Sinister
Wiadomość [#2]: 16.10.2012 o 16:24

Konto skasowane

Wiesz fakt, że nie masz paragonu do sc2 i nikt się nie wypowiada w tym temacie tylko potwierdza, że każdy go wyrzuca do śmieci.
A ty jeszcze chcesz żeby taki paragon był najlepiej dwa tygodnie po premierze.

Zerowe szanse ci wróżę potluczony.gif

Kto się noobem urodził, kanarkiem nie zdechnie potluczony.gif
tedi93
Wiadomość [#3]: 17.10.2012 o 14:45

Konto skasowane

Eh przecież możesz zobaczyć klucz na battle.net, chyba że nie zarejestrowałeś. Ja niestety kupiłem cd-keya.

LAMAS
Wiadomość [#4]: 17.10.2012 o 17:00

Konto skasowane

Sorry ale za głupotę się płaci dwa razy wiec masz dwa wyjścia albo kupić grę jeszcze raz albo odkupić paragon z 8-8-2010 za 60,- PLN

Paragon z Carrefour na kwotę 170.10 za grę. łączna suma paragonu wyższa (takie tam dodatkowe informacje).

Tak na marginesie za 10 PLN nie opłaca mi się ryzykować i odpalać skanera.

Jestem jaki jestem i nikt ani nic tego nie zmieni.
ShadowDancer
Wiadomość [#5]: 17.10.2012 o 18:19

Konto skasowane

Idź do jakiegoś serwisu kas fiskalnych, może ziomek Ci coś wymyśli.

Ew. kup grę i sprzedaj na allegro.

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Dreathan
Wiadomość [#6]: 18.10.2012 o 21:13

Konto skasowane

Jak bede w chacie to sprawdze czy mam, a miec powinienem. Napisz swoja oferte na pw. Data zakupu podczas premiery w MM.

Reap3r0
Wiadomość [#7]: 25.10.2012 o 21:37

Konto skasowane

LAMAS napisał
Sorry ale za głupotę się płaci dwa razy wiec masz dwa wyjścia albo kupić grę jeszcze raz albo odkupić paragon z 8-8-2010 za 60,- PLN

Paragon z Carrefour na kwotę 170.10 za grę. łączna suma paragonu wyższa (takie tam dodatkowe informacje).

Tak na marginesie za 10 PLN nie opłaca mi się ryzykować i odpalać skanera.

Stary co ty nazywasz glupota , jak bedziesz kiedyś przeprowadzał sie na drugi koniec polski i wszystko znajdziesz po takiej migracji to mozesz mi cos zarzucać . Po drugie dla kogos kto ma prawidłowe dane na koncie i CD-keya paragon jest niepotrzebny. Po 3 na szczeście na tym forum dalej są ludzie posiadający empatie , i dzieki takiej osobie Mam skan i odzyskany Cd key za 10 pln . Wiec swoje demagogie badż łaskaw zachować dla siebie lub kolegów

[Edycja Reap3r0 - 26.10.2012 o 09:37]

"Obawiam się dnia, kiedy technologia weźmie górę nad stosunkami międzyludzkimi. Świat będzie miał pokolenie idiotów."
ShadowDancer
Wiadomość [#8]: 25.10.2012 o 23:07

Konto skasowane

Tak z ciekawości, to on nie wyblakł przez te 2(?) lata?

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Reap3r0
Wiadomość [#9]: 26.10.2012 o 02:13

Konto skasowane

Bledniecie paragonów to indywidualna cecha taśmy drukującej czytaj sklepu . Podobno to celowe działanie smiley.gif TEn akurat był z media markt z 2010 i jak widać świetnie sie trzyma .

[Edycja Reap3r0 - 26.10.2012 o 02:23]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :