Dziś jest: Środa, 18 października 2017, godzina 20:40
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Który tank lepszy?

Vit0
Wiadomość [#1]: 05.05.2012 o 15:10

Witam. mam dylemacik lepszy tank Paladyn czy Warrior?

PM Email
Gauz
Wiadomość [#2]: 05.05.2012 o 15:15

Moim zdaniem Warrior, lepiej się grało przez dużą mobilnosć.

PM Email
Vit0
Wiadomość [#3]: 05.05.2012 o 15:29

a teraz moza troszke nie na temat ale chcialem sie zalogowac na stronce wow niestety US po licznych probach konto zostalo zablokowane, teraz kaza mi podac First i Last Name niestety nie pamietam tego posiadam nieprzydatne meail i haslo..istnieje sposob aby odzyskac konto?;(po.gif

Due to suspicious activity, the Battle.net account vit0_(at)_o2.pl has been locked. To restore access to this account, please follow these steps:

[Edycja Vit0 - 05.05.2012 o 15:33]

PM Email
wallkyy
Wiadomość [#4]: 05.05.2012 o 16:22

Dk > warrior > druid > paladyn jezeli chodzi o dsa.

joshe
PM Email
dragonkam
Wiadomość [#5]: 05.05.2012 o 18:34

No nie do końca taka kolejność... warrior na obecnym patchu jest chyba najgorszym z możliwych tanków. Tzn. był ... bo po nerfach na DS nie jest najgorszy, teraz to każdy tank się nada smiley.gif Oczywiście piszę pod względem HC bo na normalu to niema różnicy. Jak chcesz expić postać od nowa to warto się zastanowić pod względem następnego dodatku, gdzie warek dostaje boosta.

Dk>Druid>palek>war

Warek na szarym końcu niestety... słaby self healing, zero absorbów i marne kilku sekundowe zmniejszenie obrażeń od magii. Tankowałem DS-a wszystkim oprócz palka i warek wypada najsłabiej. Ale co jak co to mobilnością nie dorównuje mu żadna inna klasa :P

Btw. pod względem tej blokady konta, miałem podobnie, wystarczyło zmienić hasło do konta.

PM Email
Vit0
Wiadomość [#6]: 05.05.2012 o 20:07

wiem ze starczy zmienic haslo ale nie moge tego uczynic bo potrzebne do zmiany First i last name a podalem fikcyjne i nie pamietam teraz;(

PM Email
Nekkro
Wiadomość [#7]: 06.05.2012 o 10:17

Tak sie wtrace, jak mozna podac fikcyjne dane do konta gry w ktora ma sie zamiar grac kilka miesiecy ?? To cos jak podanie falszywych danych przy udziale w konkursie w ktorym potem sie wygrywa haha biggrin.gif

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
PM Email
Vit0
Wiadomość [#8]: 07.05.2012 o 07:55

Wiem.. nie pomyslalem zbytnio zakladajac konto a teraz mam za swoje

PM Email
Nekkro
Wiadomość [#9]: 07.05.2012 o 10:16

Troche patowa sytuacja bo niebardzo jak jest odzyskac konto jak sie nie pamieta na kogo jest zarejestrowane..
Mozesz sprobowac napisac do nich i objasnic jak sprawa wyglada, z podaniem kluczy z pudelka etc, mozliwie najwiecej danych, z zaznaczeniem ze jak nie sie uda to coz, nie bedziesz placil a chcesz pograc w nowy dodatek.

Ewentualnie zostaje Ci kupienie podstawki czy tam czegos i dostanie od kogos RAF, oplacenie go i masz Cata, insta lvl 80 wiec duzo nie tracisz, niedlugo MoP i tak wszyscy beda sprzet wymieniali.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
PM Email
baka14
Wiadomość [#10]: 07.05.2012 o 13:24

Nekkro - Chyba Ci się pomyliło, bo to za SoR'a jest instant level 80 + darmowy upgrade do Cataclysm. Chyba, że w ciągu ostatniego czasu zmieniali coś z RaF'em. Zresztą bez sensu by to było, każdy nowy gracz miałby wtedy WotLK + Cata za darmo.

PM Email
Nekkro
Wiadomość [#11]: 07.05.2012 o 13:29

mozliwe smiley.gif

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
PM Email
wallkyy
Wiadomość [#12]: 07.05.2012 o 18:10

dragonkam napisał
No nie do końca taka kolejność... warrior na obecnym patchu jest chyba najgorszym z możliwych tanków. Tzn. był ... bo po nerfach na DS nie jest najgorszy, teraz to każdy tank się nada smiley.gif Oczywiście piszę pod względem HC bo na normalu to niema różnicy. Jak chcesz expić postać od nowa to warto się zastanowić pod względem następnego dodatku, gdzie warek dostaje boosta.

Dk>Druid>palek>war

Warek na szarym końcu niestety... słaby self healing, zero absorbów i marne kilku sekundowe zmniejszenie obrażeń od magii. Tankowałem DS-a wszystkim oprócz palka i warek wypada najsłabiej. Ale co jak co to mobilnością nie dorównuje mu żadna inna klasa :P

Btw. pod względem tej blokady konta, miałem podobnie, wystarczyło zmienić hasło do konta.

najgorszy ? mówisz to na podstawie "tankowałem dsa wszystkim" ale zadając pytanie czy każda klasą potrafisz grać. ja nie mam problemu do statku hc, tankowałem warkiem w itemach z zwykłego dsa, healerzy w mojej gildi narzekają tylko na palków tanków, ale pozostawię to bez komentarza.

joshe
PM Email
dragonkam
Wiadomość [#13]: 08.05.2012 o 08:08

A jaki problem może być dla Warriora w prote na statku HC? Jeżeli jesteś już tak ciekawy to powiem Ci, że miałem problem z przetankowaniem glutka na HC wtedy jeszcze bez żadnych nerfów. Lekarze po prostu nie wyrabiali z heal -em na mnie, jak był purpurowy glutek ... tak jak napisałem, słaby self healing, zero absorbów shield wall i last stand za długi CD. Potem zacząłem tankować DK, jaka różnica? Niebo, a ziemia z glutkiem żadnych problemów, healerzy przestali narzekać. Tak jak pisałem wyżej teraz to wytankujesz każdą klasą (20% debuffa), chociaż warrior jest np. lepszy do tankowania krwi na spine HC, ale np. na hagarze będzie miał problemy ze zjedzeniem focused assault da się ale trzeba kombinować: heroic leap, interv., healerski cd. itd itd. Jak nie musisz kombinować to podziękuj swoim healerom bo wg. mnie jest za co smiley.gif Na warlordzie też może mieć problem na czarnej fazie albo podczas physical drain. Wszystko jest do zrobienia tylko, że obciąża healerów smiley.gif Ultraxion i 1 boss to jest większy trash i niema nawet co porównywać. Pytanie było porównanie warek, a palek niestety o palku się nie mogę wypowiedzieć bo nigdy nim nie grałem.

[Edycja dragonkam - 08.05.2012 o 08:09]

PM Email
Auro
Wiadomość [#14]: 02.05.2013 o 18:29

Witam
trochę odkopię temat, planuję powrót do wow'a jednak zastanawiam się nad klasą, w Cata zostawiłem swojego druida byłem main tankiem w gildii, zastanawiam się nad warriorem - nowy serwer nowa postać, aczkolwiek stwierdziłem, że lepiej dopytać się co i jak.
Na początku Cata z tego co kojarzę sprawa tankowania wyglądała następująco
warrior>=druid > palek > dk
może miałem złe spojrzenie ale z tego co zaobserwowałem tak to wyglądało warrior i druid mniej więcej na tym samym poziomie (wiem, że teoretycznie druid posysał ale byłą to kwestia ogrania klasą mi od samego początku Cata szło nim dobrze tankowanie :P) później byly palki a dk mało kto biegał w tanku.

jak to aktualnie wygląda? wiem, że bywało iż wartość tanków potrafiła zmienić się 2 razy w miesiącu w zależności co Blizz nowego w łatkach wymyślił :P

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :