Dziś jest: Sobota, 24 października 2020, godzina 05:02
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Który tank ? War czy Pala?

Odpowiedź

Temat: Który tank ? War czy Pala?

watek69
Wiadomość [#1]: 18.01.2011 o 21:28

Konto skasowane

Jest już temat, War czy druid, War czy DK a mnie interesuje War czy Pala, ale nie mogę się zdecydować. Jak wygląda sprawa na endgame oczywiście. Czy mogli byście mi napisać poprostu wady i zalety tych klas. Jak narazie z moich obserwacji wygrywa Paladyn, chociaż mogę się mylić. Ma on wiele pomocnych skilli podczas levelowania jak i na samym końcu (np. resowanie czy aura 20%). Od 30 lvl swoja pierwszą postać levelowałem razem z kumplem który grał Paladynem i mniej wiecej wiem do czego jest zdolny. Natomiast nie mam pojecia nic o warku. Byłbym wdzięczny za krótkie porównanie tych klas smiley.gif

Vyost
Wiadomość [#2]: 20.01.2011 o 14:54

Konto skasowane

Graj tym, z którym się bardziej identyfikujesz. WoW sie zmienia, każda klasa ma swoje lepsze i gorsze momenty.

Alzat
Wiadomość [#3]: 20.01.2011 o 15:09

Konto skasowane

gram palkiem i od wyjscia Cata na potrzeby gildii zrespecowalem sie na dpsa ale zdarza mi sie od czasu do czasu cos zagrac w tanku (glownie dungeon hc). Gra sie nim koncertowo, nie ma problemow z szybkim generowanie agro tak na singel targecie jak i multi targetach, nie ma problemow z przezywalnoscia (self healing w razie koniecznosci) generalnie smialo mozna powiedziec ze palek tank sie sprawdza
Nie mam porownania z warkiem bo w mojej gildii dziwnie skonczyla sie ich era (przerwy w grze akurat tych graczy) a z pugiem nie gram.

Alzatka - Retribution Paladin - Burning Legion EU
Sithalzat - Assassination Rogue - Burning Legion EU

Arena -Albionu
Slideroh
Wiadomość [#4]: 20.01.2011 o 18:35

Konto skasowane

A ja jako ze gram warkiem to go polecam ;o
Generalnie każda klasa, która gramy będzie polecana przez właściciela, dlatego też takie tematy są lekko bzdurne. Tak jak napisał poprzednik - Wow sie zmienia, w tym patchu jest lepszy ten, a w nastepnym tamten.

Slideroh 85 Death Knight Tank - Szachy
Behwar 85 Warrior Tank - link
watek69
Wiadomość [#5]: 22.01.2011 o 14:45

Konto skasowane

To że się zmienia to wiem smiley.gif przykładem może byc zmiana many na focus na moim huncie... :] co spowodowało że musiałem po części nauczyć się grać od nowa.
Może źle, zadałem pytanie, ponieważ generalnie chodziło mi o łatwość grania. Paladyn ma aure 20% do szybszego jeżdżenia, do tego jako tank gdy healer padnie ma szanse się wyhealować lub włączyć bańke, której np warrior nie ma czy jest skazany tylko na heala. Wybór padł na paladyna chyba ze względów na te "dodatkI" co ułatwiają gre i przyśpieszają levelowanie ;p

atylla3
Wiadomość [#6]: 22.01.2011 o 14:54

Konto skasowane

To w takim razie trzeba było zapytać który szybciej jeżdzi, a nie który jest lepszym tankiem.

ArTv
Wiadomość [#7]: 22.01.2011 o 16:19

Konto skasowane

pytales o endgame a ostatecznie zdecydowales sie na paladyna bo jest latwiejszy w lvlowaniu...

Holman
Wiadomość [#8]: 22.01.2011 o 17:25

Konto skasowane

ja akurat gram i palkiem i drutem.

Ogólnie rzecz biorac ze wzgledu na latwosc levelowania wszystkie klasy tankow sa podobne. Ze wzgledu na skille przy tankowaniu no to juz roznie bywa.
Kazda z klas ma swoje i minusy i plusy. Ale zeby jako kryterium przyjac crusader aura no to mnie zabilo.

Ogłonie rzecz biorac palek ma przewage na pozostalymi klasami pod wzgledem samoleczenia.

Warek i drood pos wzgledem generowanego aggro. To samo dotyczy Dekla na single target bo na multiple juz nie.

To tylko takie ogólne stwierdzenie bo kolego juz wybral na podstawie crusader aury.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :