Dziś jest: Środa, 21 sierpnia 2019, godzina 18:54
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Które umiejętności wybrać?

krowa
Wiadomość [#1]: 22.10.2012 o 21:21

Konto skasowane

Moglby ktos opisac które umiejetnosci najlepiej uzywac? Uzywam pancerz burzy z runa potega burzy ale na 4 akcie widze ze juz to nieskuteczne. Pod myszka mam widmowe ostrza i dezintegracja i to nawet zdaje egzamin.
Jesli chodzi o pasywne to w sumie wybralem tak na chybil trafil bo nie bardzo wiem co bedzie najlepsze.
Moglby ktos znajacy sie na rzeczy doradzic mi co wybrac, bo pewnie niedlugo przejde na koszmar i moze byc ciezko.

moja sorc

Diablo1 BN ZRV 2001
L2 Centrumstawki L2Godz
Do rozdania zaproszenie na CinemaMovies
Super hicior !!!
Denthar
Wiadomość [#2]: 22.10.2012 o 21:44

Konto skasowane

Wiesz, w tym momencie skoro jestes nadal na Normalu to chyba nie ma sensu grac buildem np z Inferno bo to nie da Ci takiego funu z racji choiazby intensywnego kitowania czy umiejestnosci obronnych wiec poki co biegaj sobie z czym chcesz i testu co Ci sprawia radosc. Poza tym jakbys posprawdzal podobne tematy dotyczace buildu wizza to bys zobaczyl kto co oferuje mniej wiecej opisujac sposob gry. Moge Ci jedynie zyczyc przyjemnej lektury i udanych lowow smiley.gif

A tak BTW czy Ty przypadkiem nie pisales kiedys ze nie bedziesz w ogole gral w D3? smiley.gif

BattleTag: Denthar#2579

Monk 60 lvl
Wizzard 60 lvl
Demon Hunter 60 lvl
Bacek_
Wiadomość [#3]: 22.10.2012 o 21:59

Konto skasowane

Na normalu czy koszmarze biegasz tak jak Ci wygodnie, bo tam paść jest ciężko. Bo ludzie Ci zapodadzą build na IF, który na normalu-hellu będzie słaby, bo zbyt przeżywalny, ale ciężko coś zabić ^^

krowa
Wiadomość [#4]: 22.10.2012 o 22:14

Konto skasowane

Denthar napisał
A tak BTW czy Ty przypadkiem nie pisales kiedys ze nie bedziesz w ogole gral w D3? smiley.gif

Podobno tylko krowa nie zmienia poglądów, więc jestem wyjątkiem potwierdzającym regułę.

Diablo1 BN ZRV 2001
L2 Centrumstawki L2Godz
Super hicior !!!
Asmodan
Wiadomość [#5]: 23.10.2012 o 13:09

Konto skasowane

Ja przez normal/nightmare/hell to latałem sobie na pełnym luzie z:

LPM: Electrocute (Chain Lightning)
PPM: Arcane Orb (Obliteration)
1: Frost Nova (Cold Snap) - ewentualnie możesz sobie wziąć teleport albo jakiś inny skill pozwalający wybrnąć z trudnej sytuacji
2. Wave Of Force (Impactful Wave) - moja osobista preferencja (fajnie się zamrażało 1-ką a potem boom i po ptokach), ale zamiast tego możesz sobie wziąć arcane hydra (ja się później tak przesiadłem)
3. Magic Weapon - dla zwiększonego damage'u
4. Początkowo miałem tam chyba jakiś armor, potem archona.

Tak ogólnie to naprawdę się pobaw, sprawdź, co sprawdza Ci radość i do przodu. Normal jest banalny, jeżeli masz jakieś problemy to poszukaj gearu na AH (chyba, że chcesz grać na swoim sprzęcie to wtedy szacun i... nie zostaje Ci nic innego jak trochę pofarmić).

http://eu.battle.net/d(...)X!aaZaaa

Coś takiego mniej więcej powinno działać trochę lepiej.

[Edycja Asmodan - 23.10.2012 o 13:11]

krowa
Wiadomość [#6]: 23.10.2012 o 20:54

Konto skasowane

Tylko Diablo sprawił mi powazne problemy. Pokonałem go dopiero za chyba 8 razem jak wziąłem mirror image, wczesniej zawsze padałem w 3 czesci walki. A kiedy Diablo zajmowal sie mirrorami to mialem czas by łyknąć np butelke lub spokojnie uciec. Pierwsze starcia na koszmarze jednak uzmysłowiły mi ze czas zrobic zakupy bo sprzet juz za slaby na nightmare.

Diablo1 BN ZRV 2001
L2 Centrumstawki L2Godz
Super hicior !!!
jack808
Wiadomość [#7]: 15.11.2012 o 19:08

Konto skasowane

mirror image to jest dobra broń

utylizacja odpadów odawinio
buty ślubne
nabonid
Wiadomość [#8]: 15.11.2012 o 19:48

Konto skasowane

Przestan spamowac forum.

kilonek
Wiadomość [#9]: 29.11.2012 o 19:11

Konto skasowane

Ostatnio widziałem fajny filmik dla wizarda, jest to ten z serii budget, a więc dla niezbyt zamożnych.
video

A tutaj budget guide dla wizard wystarczy mieć 1 mln, aby fajnie pograc.
link

[Edycja kilonek - 01.12.2012 o 14:07]

.
toniepotrzebne.pl
.
Diablo 3
.
Witch Doctor
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź