Dziś jest: Środa, 20 listopada 2019, godzina 13:34
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Księga Lam Esena...

Dives
Wiadomość [#1]: 31.03.2009 o 19:47

Konto skasowane

Mam za zadanie znaleźć ową księgę Lam Esena. I powiem szczerze- nigdy się tak nie namęczyłam jak w tym zadaniu.
Otóż tak:
Pisało wyraźnie: "Zbadaj sześć świątyń pod Dolnym Kurast w poszukiwaniu księgi". Punktem przenoszę się do DK, po czym całe je obchodzę. Ani śladu żadnych świątyń.
Wchodzę na Imperium Diablo w Questy. Tam z kolei pisze, że Zrujnowana Świątynia znajduje się na Bazarze w Kurast. Włażę w gierkę, lecę na Bazar i szukam. Ani śladu.
Pytam się mamie, gdzie tak księga jest, a ona mi mówi, że na pewno nie miała takiego zadania.
Czy mógłby mnie ktoś oświecić, jak znaleźć tę Księgę, bo już mnie to denerwuje...

arabek01
Wiadomość [#2]: 31.03.2009 o 22:26

Konto skasowane

Jezeli dobrze pamietam (a moge sie juz mylic, bo dawno nie gralem) to musisz na Bazarze w Kurast pochodzic po domkach i wchodzic tamtejszymi zejsciami do podziemi, lub wejsc w takie kanaly na Bazarze.

Dives
Wiadomość [#3]: 01.04.2009 o 11:33

Konto skasowane

No rzeczywiście, są tam jakieś kanały... tylko dlaczego u mnie pisze w grze, że ta świątynia jest w Dolnym Kurast?

arabek01
Wiadomość [#4]: 02.04.2009 o 14:08

Konto skasowane

NIe jeste pewien ale to moze byc blad w grze. Wnioskuje ze grasz na singlu. Jezeli przeszkadza ci ten blad to zainstaluj najnowszego patcha. Jezeli zas chodzi o questa to napewno jest on gdzies w swiatynia na Bazarze w Kurast

Narayan
Wiadomość [#5]: 02.04.2009 o 17:37

Konto skasowane

Swiatynie rozciagniete sa pomiedzy 2 lokacjami w 3 akcie, zrujnowana swiatynia czasem jest blizej jednego waypointu ... a czasem drugiego. Po jakims czasie trafiasz juz na czuja ;)

it has been said that at the end of all things you would find a new beginning ...
-="Do tego potrzebna jest umiejętność czarodziejki: Urok. Wi9ęcbierzesz rzucasz urok na swojego najemnika i wtedy na chwile otacza go ogień. Kiedy przejdziesz przez tp razem z tym najemnikiem ten ogień znowu go otoczy."=-
Dives
Wiadomość [#6]: 02.04.2009 o 18:19

Konto skasowane

arabek01 napisał
Wnioskuje ze grasz na singlu.

Tak, gram na singlu, nie grałam nigdy na necie, bo nie lubię jak ktoś za mnie wszystkich zabija xDD. Najemnika miałam tylko jak Kashya mi dała łuczniczkę za Krwawą Orlicę i raz, jak miałam dodatek LD, bo za mnie wszystkich zabijali.
Co do błędu- muszę wgrywać tego patcha? Obiecałam sobie, że będę grała bez żadnych szwindli, programów itp. xDDD.
U mnie pisze w zadaniu tak:
"Przeszukaj sześć świątyń pod Dolnym Kurast w poszukiwaniu Księgi Lam Esena."
A ja nie wykonam tego zadania i pokonam Diablo to zaliczy mi grę? Bo to pierwsze moje nie wykonane zadanie....

[Edycja Dives - 02.04.2009 o 18:58]

arabek01
Wiadomość [#7]: 02.04.2009 o 22:46

Konto skasowane

Pewnie ze ci zaliczy, tylko jak grasz na singlu to musisz isc dalej tak jakby ktos ci taxi robil, po prostu olewajac to zadanie i robic nastepne, nawet jak go nie masz. Co do patcha to to nie jest szfindel tylko poprawka do gry naprawiajaca bledy. NIe musisz tego instalowac. Nic zlego sie nie stanie (no chyba ze chcesz na necie pograc).

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :