Dziś jest: Czwartek, 17 kwietnia 2014, godzina 20:51
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Kowalstwo

Chivas
Wiadomość [#1]: 23.10.2005 o 23:37

Konto skasowane

Z góry przepraszam za może zbyt proste pytanie.Jestem poczatkującym graczem WoW i mam problem z kowalstwem.Jak z rudy np. "copper ore" zrobić "copper bar".Rudę posiadam ale nie wiem w jaki sposób ją przetopić.Prosze pomóżcie.Z dziekuje za wszystkie informacje.

korwin
Wiadomość [#2]: 24.10.2005 o 00:19

Buahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahhahhahahahahahahahhahahahahahahahhahhahahahahahahahhahahahahahahahhahhahahahahahahahhahahahahahahahhahhahahahahahaha O MAJ FAAAAAKIN GAT ! Ten Koles jest THE BEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahaha.gif hahaha.gif hahaha.gif hahaha.gif

PM Email
chivasPL
Wiadomość [#3]: 24.10.2005 o 00:41

Konto skasowane

Hmmmm...... >:-(

Albo mi się wydaje, albo ktoś się pode mnie podszywa... >:-( No tak głupich pytań to ja nie zadaje.

Ale muszę przyznać, że jeśli to TY Sergio, to dowcip pierwsza klasa... Niech będzie, że jest 1 : 1. I przepraszam za to mycie przez mamusie... biggthumpup.gif

Jakby to co napisałem było niezrozumiałe to: www.forum.battlenet.pl/viewtopic.php?TopicID=15667

Kasperoo
Wiadomość [#4]: 24.10.2005 o 01:07

A ja bede uprzejmy!! A co. Polak potrafi.

No to: bierzesz sobie (copper) bary do plecaka, idziesz w poblize jakiegos kowadla i wtedy!!! magia!!! musisz nacisnac w ikone blacksmithing (mam nadzieje ze byles u trainera i wykupiles sobie te umiejetnosc) w okienku gdzie masz czary, DPS itp. otworzy Ci sie okno z dostepnymi przepisami i tam bedziesz mogl sobie przetapiac do bolu... biggrin.gif

nie ma za co biggrin.gif

PM Email
Razoth
Wiadomość [#5]: 24.10.2005 o 07:16

Konto skasowane

Blacksmithingiem nie da się przetapiać rudy.

BoolvA
Wiadomość [#6]: 24.10.2005 o 08:50

Konto skasowane

Kasperoo napisał:
A ja bede uprzejmy!! A co. Polak potrafi.

No to: bierzesz sobie (copper) bary do plecaka, idziesz w poblize jakiegos kowadla i wtedy!!! magia!!! musisz nacisnac w ikone blacksmithing (mam nadzieje ze byles u trainera i wykupiles sobie te umiejetnosc) w okienku gdzie masz czary, DPS itp. otworzy Ci sie okno z dostepnymi przepisami i tam bedziesz mogl sobie przetapiac do bolu... biggrin.gif

nie ma za co biggrin.gif

to jakies orginalene masz te "czary". Bo o ile mi wiadomo nie blacksmithing ale SMELTING przetapia rude :P

Greeksoon
Wiadomość [#7]: 24.10.2005 o 12:36

Hehe - i nie przy kowadle ale przy piecu (forge) smiley.gif

PM Email
Kasperoo
Wiadomość [#8]: 24.10.2005 o 13:00

Cicho ! biggrin.gif Juz od dwoch miesiecy nie gram w WoWa to moge co nieco zapomniec. :P Wiadomo o co chodzi

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :