Dziś jest: Niedziela, 26 stycznia 2020, godzina 23:20
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc Kontakt z działem prawnym Blizzarda

Odpowiedź

Temat: Kontakt z działem prawnym Blizzarda

Kaczka_Dziwaczka
Wiadomość [#1]: 30.03.2011 o 17:18

Konto skasowane

Czy ktoś wie jak wygląda kontakt z działem prawnym Blizza? A może miał taki kontakt? Sprawa jest b. pilna, bo potrzebuję pewnych informacji na temat własnego konta, a Dział Techniczny takowych nie może mi udzielić. Naprawdę potrzebuję tych informacji FAAAAST !!!! Bo to prawie że sprawa życia lub śmierci. I nie żartuję.

uncc
Wiadomość [#2]: 30.03.2011 o 20:19

Konto skasowane

Proszę
Klik
Uratowałem Ci życie ^^
Ach dałem Ci dział obsługi klienta wszystko o dziale prawnym Tutaj
Klik

[Edycja uncc - 30.03.2011 o 20:23]

potluczony.gif
Kaczka_Dziwaczka
Wiadomość [#3]: 30.03.2011 o 20:48

Konto skasowane

Dzięki wielkie, ale tu już byłam. Chodzi mi przede wszystkim o to czy ktoś miał osobisty kontakt z nimi ewentualnie zna kogoś, kto taki kontakt miał. Bo nie wiem czego można się spodziewać a muszę być przygotowana od razu. inaczej nie powalczę. Ale wielkie dzięki za zainteresowanie smiley.gif A ja po prostu potrzebuję dokładnej informacji jak oni ludzi załatwiają. 1zhelp.gif

uncc
Wiadomość [#4]: 30.03.2011 o 21:19

Konto skasowane

a może podasz dokładniej o co chodzi?

potluczony.gif
Kaczka_Dziwaczka
Wiadomość [#5]: 31.03.2011 o 10:14

Konto skasowane

Chodzi o to, że muszę uzyskać info na temat wszystkich kont jakie posiadam, oraz czy można sprawdzić ewentualne użycie innych kluczy na IP mojego kompa. Oraz czy używam pewnych acc. Sprawa wiąże się z życiem prywatnym oraz oskarżeniami wobec mnie.1zhelp.gif

GMike
Wiadomość [#6]: 01.04.2011 o 11:14

Konto skasowane

Czyli koledzy/koleżanki mówią że oszukujesz?biggrin.gif

>:-( Footman RULEZZSZZZ
uncc
Wiadomość [#7]: 01.04.2011 o 14:19

Konto skasowane

:OOO
Zaproponuj mu leczenie bo to już naprawdę chore jest :O

potluczony.gif
Kaczka_Dziwaczka
Wiadomość [#8]: 01.04.2011 o 15:27

Konto skasowane

Tylko że on nic nie zrobi dopóki mu nie udowodnię że nie ma racji. A w tym celu musiała bym uzyskać info o własnym koncie. I na tym polega problem z Blizzem.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :