Dziś jest: Niedziela, 29 marca 2020, godzina 13:50
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łotrzyk Kolejny temat z tym samym pytaniem...

Odpowiedź

Temat: Kolejny temat z tym samym pytaniem...

Fara
Wiadomość [#1]: 17.12.2009 o 07:30

Konto skasowane

Wiem że tych tematów jest już tutaj masa. Ale przeglądałem większość, a z racji tego że zupełnie nie znam się na rogalu to nawet nie wiem czy buildy do lvlingu są tam jeszcze aktualne. W końcu niedawno wyszedł nowy patch. Poradnika nie macie więc mam kilka pytań,jeśli ktoś będzie miał cierpliwość to odpowiesmiley.gif :
-jaki build do lvlingu ale pod te 2 złote daggery za emblemy(był temat jakiś o swordach że dobre daggery cięzko dostać do któregośc tam lvl i był build pod swordy)
-widziałem sprzedawcę z truciznami nakładanymi na broń- o co z tym chodzi? taki tymczasowy enchant? jakich uzywać do pve?
-przy lvlowaiu lepiej chodzić niewidzialnym i zaczyać od backstaba czy normalnie ss i jedziemy dalej z jakimiś skilami?
-i jaki stat najważniejszy?
To chyba tyle jak na razie. możecie się śmiać ale ja na prawdę nie mam zielonego pojecia o tej ostaci. Z góry dzięuję

[Edycja Fara - 17.12.2009 o 10:24]

Igor
Wiadomość [#2]: 17.12.2009 o 10:56

Konto skasowane

build nie wiem szczerze mowiac, dawno to bylo smiley.gif z daggerami lvluje sie chyba nieco trudniej/wolniej. gra w combat jest latwiejsza, a to przy lvlowaniu duzy plus smiley.gif jakbym mial lvlowac teraz to pewnie cos na podobienstwo muti pvp bym robil, daje ogromna przezywalnosc, tylko nie wiem czy by to samo dawal na malych lvlach biggrin.gif ktos Ci pewnie cos napisze. ja w robocie mam wszystko poblokowane wiec linkow nie podam smiley.gif

jak juz chodzisz z daggerami to nigdy nie zaczynasz z ss biggrin.gif w ogole nie masz ss na paskach. stealth jest bardzo pomocny, wiec na pewno oplaca sie go uzywac, niemniej nie da sie tak chodzic caly czas, bo w zyciu nigdzie nie dojdziesz hehehe w muti slabo bijesz grupy mobkow, wiec zaczecie ze stealtha daje Ci mozliwosc sapa chocby. jeden mobek mniej na jakis czas biggrin.gif w combat latwiej wziac kilka mobow na klate po prostu.

trutki pve w muti to instant/deadly, w combat wound. do lvlowania zakladalbym i tak woundy, zaaplikowane daja efekt cripplinga przy okazji. a spowolnionym mobkom latwiej zwiac w razie klopotow biggrin.gif poczytaj opisy trutek, po kilka sztuk kazdej warto zawsze miec w bagach na wszelki wypadek, zaklada sie raz na godzine na kazda bron. duzy bonus daja rogalowi, wiec must have.

ze statow agility oczywiscie, potem stamina. w ostatecznosci mozesz wziac cos ze strengthem, ale to bedzie crap w zasadzie smiley.gif na wyzszysz lvlach agi, attack power, crit, hit, expertise, arp, haste. kolejnosc zalezy w od speca w jakim bedziesz biegal. przy lvlowaniu bardzo bym sobie tym glowy nie zawracal, najwazniejsze zostaja agi, AP i crit.

[Edycja Igor - 17.12.2009 o 10:57]

Fara
Wiadomość [#3]: 17.12.2009 o 16:35

Konto skasowane

Dzieki wielke za odpowiedzismiley.gif a co do tych daggerow to jeszcze nie kupiłem dzisiaj miałem to w planach. To jak mowisz nie jest to najlepesze rozwiązanie to co w takim razie polecasz ze złotych broni do expienia? widziałem tam jakis 1h sword ale nie wiem czy to sie nadaje.

Igor
Wiadomość [#4]: 17.12.2009 o 17:04

Konto skasowane

a myslisz, ze ja pamietam co to za sprzet? :P

znajdz dwa swordy jeden wolny, jeden szybki, niech daja cos z agi, stamina, AP, crit. jak daja to znaczy ze sa dobre :P

daggery nie sa zle. po prostu latwiej sie bije swordami grupy mobow niz daggerami. ale grac sie da. zreszta to tez zalezy co lubisz, jak Ci sie bardzo podobaja daggery i czujesz, ze tak np. jest "klimatyczniej" to graj daggerami.

zwlaszcza, ze majac heirloomy dasz rade nawet lopata :P

Fara
Wiadomość [#5]: 17.12.2009 o 17:16

Konto skasowane

nooo niestety sword ktory jest do kupienia za emblemy ma predkosc 2,8 zwieksza ap,crt i stamine wiec chyba pozostane przy daggerach.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :