Dziś jest: Środa, 21 sierpnia 2019, godzina 22:10
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc Kolejny Ban ... Czytajcie Wszyscy Atakujemy BattleNet

Odpowiedź

Temat: Kolejny Ban ... Czytajcie Wszyscy Atakujemy BattleNet

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
xszy
Wiadomość [#1]: 21.01.2007 o 14:43

Konto skasowane

Witam

Pisałem ostatnio post na tym forum dotyczący mojego bana i o tym jak moja romowa z ludzmi z BN sie przeprowadzala na temat uwczesnego bana. Wiec przechodząc do rzeczy to :

Z moich rozmów z Bn wszysło na to że oni mi nie dali żadnego bana. I tam próbowali mi w jakiś sposób pomuc. I tak nie pomogli do puki nie przeinstalowałem 2 razy Xp-ka i diablo. A teraz gdy już mogłem od 1,5 tygodnia grać kolejny ban. I cholera nie wiem co robić.

Tak więc z korzystając z okazji chce przeprowadzić taką ankiete która ukarze ludziom z BN że mamy problemy i chcemy aby zajeli się tymi problemami. JKażdy kto spotkał się z poniżej opisanymi problemami to niech podpisze się pod tym tekstem.

Czy spotkaliście się s takimi problemami jak :

1. Nie mogę założyć nowej gry. ( Zwiesza się nam na drzwiach )
2. Nie mogę dołączyć do gry.
3. Jeżeli już założe grę mam straszne lagi.
4. Czasami po jakimś czasie gry wyrzuca mnie i pisze że na jakiś czas zablokowali mnie.
5. Wyskakuje nam że kraina chwilowo odłączona
6. Wyskakuje nam okno podczas próby logowania że nie możemy sie połączyć i proszą o skontaktowanie sie z BN. ( czyli tzw. BAN )

Jeżeli spotkałeś sie z takim problemem podpisz sie ( wpisując swoje acc z diablo a nie imie i nazwisko ).

PS. O wszystkim was poinformuje gdy tylko dadzą mi odpowiedź z BATTLENET.

Pozdrawiam xszy

[Edycja - xszy w 21-01-2007 o 14:43]

Tak pozatym jestem ciekaw czy admini tego forum maja kontakt z BN. ??

[Edycja - xszy w 22-01-2007 o 10:19]

H@st@
Wiadomość [#2]: 22.01.2007 o 07:44

Konto skasowane

1. Nie mogę założyć nowej gry.
-----> no, ale to jest przecież normalne od kilku miesięcy. Przez ostatnie dwa tygodnie nawet w godzinach szczytu był spokój, ale chyba znowu lag pogromca wraca...

Mów mi Sayten.
niepoprawny
Wiadomość [#3]: 22.01.2007 o 14:09

Konto skasowane

@ xszy - kilka pytań:
1. Ile grasz na BattleNecie?
2. W jaki sposób łączysz się z BN? Jakaś osiedlówka, Neo, Chello?

I tak nie pomogli do puki nie przeinstalowałem 2 razy Xp-ka i diablo.

Niepotrzebnie. Zwłaszcza z tym XP-kiem. A grę warto przeinstalować jedynie przy błędach gry.

Poza tym - gracze graczom zgotowali ten los (parafrazując cytat ze szkolnej lektury) - upubliczniając metody dupowania/kopiowania przedmiotów oparte o lag.

1. Nie mogę założyć nowej gry. ( Zwiesza się nam na drzwiach )

Efekt zalagowania serwerów gry - wynikający ze zdania powyżej cytatu.

4. Czasami po jakimś czasie gry wyrzuca mnie i pisze że na jakiś czas zablokowali mnie.
5. Wyskakuje nam że kraina chwilowo odłączona
6. Wyskakuje nam okno podczas próby logowania że nie możemy sie połączyć i proszą o skontaktowanie sie z BN. ( czyli tzw. BAN )

Tutaj z kolei to częściowo efekt symptomów 1-3, ale także zbyt "nerwowego" poczynania sobie z tworzeniem/dołączaniem do gier, odświeżaniem postaci, zmianem kont. I czasem się to zdarza, gdy z jednego IP wychodzi jednocześnie większa liczba połączeń z serwerem gry (np. z sieci osiedlowej wychodzącej na świat jednym IP).

Petycje do BN (?) raczej na wiele się nie zdadzą - dla nich problem jest zapewne bardzo dobrze znany, ale priorytetem dla nich jest utrzymanie we wzorowej kondycji serwerów World of Warcraft. Owszem, były kiedyś (niedawno) zbierane sugestie od graczy D2 pod kątem kolejnego (choć nikt nic nie obiecywał) patcha. Może wtedy powalczą z dupernią? W cuda nie wierzę...

xszy
Wiadomość [#4]: 22.01.2007 o 14:28

Konto skasowane

No wiec witam.

Ja wiem że jest to spowodowane róznego rodzaju haxami w grze. Gram w diablo 3 lata a teraz zaczołem grac po pół rocznej przerwie. Tak jak podsumowałeś mój post to dla mnie żadna nowość. Używam internetu resman. Jest to darmowy internet sponosorowany przez Unie Europejską. Owszem jak napiałeś mamy wszyscy jedno wspulne IP co nie zmienia faktu że dostałem 2 raz bana bez powodu. A co najlepsze podczas tego jak dosałem za pierwszym razem bana jak i teraz ( a pierwszego bana dostałem 25.Grudnia 2006 r ) grałem - nie kupowałem nie odźświerzałem postaci nie zmieniałem konta POPROSTU GRAŁEM !!!! I jak tu nie szarpać sobie nerwów jak BN zapomina o Diablo !

Jeżeli chcesz moge ci wysłać wszystkie e-maile jakie dostałem od zarządu BN. A w skrócie ci opisują nie znaleźli w moim IP nic nadzwyczajnego a tym bardziej w moim key-u Diablo czy mojej nazwie konta a ostatni od nich e-mail to :

Hello again,

I currently can't see any restrictions on your connection. Is this still
an issue for you?

Jeżeli znasz angielski to wiesz o co biega. A mnie denerwuje że od mojego ostatniego bana pograłem tydzien i znowu kolejny ban. Rozumiesz i to nie tylko ja dostałem jak zauważyłeś na forum. Nie którzy to ładnie opisali to jest " noworoczny prezent ".

Dlatego chce aby zwrócili na to uwage i zajeli sie bardziej diablo a nie WoW skoro sprzedają i zmjmują sie diablo to powinni sie troche przyłożyć do tego co robią.

Tak więc dziekuje

Ziemniak16
Wiadomość [#5]: 22.01.2007 o 15:38

Konto skasowane

Nie moge polaczyc sie z BN juz przez 1 tydz... wyskakuje ze jesli korzystam z modemu to zebym skontaktowal sie z dostawca uslug internetowych i jakis link podany....;/

DontAskMeWhy
Wiadomość [#6]: 22.01.2007 o 15:51

Konto skasowane

xszy jak sam napisales macie 1 ip zewnetrzny. wiec jesli ktos korzysta tez z tego ip (a moze ich byc wielu) i za cos podpadnie, to cala siec ma automatycznie bana ...
ty nie musiales zasluzyc ale obowiazuje odpowiedzialnosc zbiorowa ;p

niepoprawny
Wiadomość [#7]: 22.01.2007 o 16:08

Konto skasowane

DontAskMeWhy napisał:
xszy jak sam napisales macie 1 ip zewnetrzny. wiec jesli ktos korzysta tez z tego ip (a moze ich byc wielu) i za cos podpadnie, to cala siec ma automatycznie bana ...
ty nie musiales zasluzyc ale obowiazuje odpowiedzialnosc zbiorowa ;p

No właśnie miałem o tym pisać - jeśli jest was więcej grających z tej sieci na wspólnym IP - to stąd mogą się brać problemy. Weź pod uwagę fakt, że jeden użytkownik może grać jednocześnie na więcej niż jednym cd-key'u - ja grywam na dwóch, często mam odpalone dwa okna gry.
xszy
Używam internetu resman. Jest to darmowy internet sponosorowany przez Unie Europejską.

Skonsultuj z adminami tej sieci, czy wam nie robią jakiegoś psikusa w postaci poblokowanych portów.

xszy
Wiadomość [#8]: 22.01.2007 o 20:19

Konto skasowane

" niepoprawny " - słuchaj co do bana na IP jak banują NEO to myślisz ze banują na IP czu na hosta ?? to jest to samo. Jak by chceli zbanować całe neo to wystarczy że by wpisali 83.000.000.000 i cała neostrada leże a moj internet to jest to samo kazdy ma pod ip przydzielane do maca. Wiec mogli w ten sposób robić.

Po 2 co do portów to nie jest możliwe bo nie zaliczam sie do grupy tzw lamerów ( wiesz co to jest ). Skanowałem dowiedziałem sie nawet jakie są porty odblokowane do wejścia na serwer. Ale to mało ważne porty 6112 i 4000 mam odblokowane.

A tak pozatym ledwie co zszedłem z Realma US WEST i tam sobie pogadałem z TECH ADMINEM i tak sie dowiedziałem że to nie jest wina wisząca nad Battle NEtem. Okazało sie że oni żadnego bana nie dali na moj IP. Tu w wszystkim zawinia mój dostawca internetu. Tak wiec najwidoczniej czas zmienić operatora. Ale jeszcze na wszelki wypadek wezme napisze jeszcze do admina mojej sieci i zobaczymy co on opisze.
A co do lagów i JB to myśle że mógł bym napisać do BN może by coś zaczeli robić chyba że bym sie dowiedział czegoś ciekawego to bym napisał NEWSA dotyczącego Diablo BN. Ale to sie jeszcze zobaczy.

Dzięki chłopaki i pozdrawiam.

PS. Nie próbujcie maskowania IP i zmieniania maca itp to nic nie daje co prawda mało pracy aby sprawdzić ale tylko was tak uprzedzam

DontAskMeWhy
Wiadomość [#9]: 22.01.2007 o 20:34

Konto skasowane

dziwne ze ja jak dostawalem bana to zwyczajnie sobie rozlaczalem neo i laczylem sie jeszcze raz. i od razu moglem grac... zazwyczaj ip roznilo sie na 2 ostatnich bajtach adresu ip

niepoprawny
Wiadomość [#10]: 23.01.2007 o 00:23

Konto skasowane

xszy napisał:
" niepoprawny " - słuchaj co do bana na IP jak banują NEO to myślisz ze banują na IP czu na hosta ?? to jest to samo. Jak by chceli zbanować całe neo to wystarczy że by wpisali 83.000.000.000 i cała neostrada leże a moj internet to jest to samo kazdy ma pod ip przydzielane do maca. Wiec mogli w ten sposób robić.

Chyba się nie zrozumieliśmy - masz IP zewnętrzne (np.8x.xxx.xxx.xxx) czy przydzielone w sieci IP lokalne (często opisywane jako 10.xx.xx.xx) i wychodzisz przez jedno IP zewnętrzne sieci (8x.xxx.xxx.xxx)? Przypisywanie IP do MACa ma najczęściej miejsce w sieciach lokalnych i ma na celu ułatwianie życia adminom, łatwiejszą identyfikację przekrętów w takiej sieci (np. podpinanie się większą liczbą kompów). Użytkownicy NEO są w nieco uprzywilejowanej sytuacji - przy banie na IP - dzięki dynamicznemu przydziału adresu wystarczy im reset modemu (dobrze mówię?). Ban na całą klasę adresów zaczynających się od 83? L O L - ponad 16 milionów adresów IP, ładna restrykcja... Z banem na hosta raczej się nie spotkałem. O banach na cd-key'e tylko słyszałem, nie uświadczyłem osobiście.

xszy napisał:
Po 2 co do portów to nie jest możliwe bo nie zaliczam sie do grupy tzw lamerów ( wiesz co to jest ). Skanowałem dowiedziałem sie nawet jakie są porty odblokowane do wejścia na serwer. Ale to mało ważne porty 6112 i 4000 mam odblokowane.

A co pierwsze zdanie ma do tematu? Grupa lamerów?
Ty te porty na lokalnym IP możesz mieć otwarte, a admin sieci może je "wyciąć" z użycia, zapobiegając np. nadmiernemu ruchowi P2P (e-muły, torrenty) w sieci, zwłaszcza darmowej.

xszy napisał:
A tak pozatym ledwie co zszedłem z Realma US WEST i tam sobie pogadałem z TECH ADMINEM i tak sie dowiedziałem że to nie jest wina wisząca nad Battle NEtem. Okazało sie że oni żadnego bana nie dali na moj IP. Tu w wszystkim zawinia mój dostawca internetu. Tak wiec najwidoczniej czas zmienić operatora. Ale jeszcze na wszelki wypadek wezme napisze jeszcze do admina mojej sieci i zobaczymy co on opisze.
A co do lagów i JB to myśle że mógł bym napisać do BN może by coś zaczeli robić chyba że bym sie dowiedział czegoś ciekawego to bym napisał NEWSA dotyczącego Diablo BN. Ale to sie jeszcze zobaczy.

Cóż więc potwierdza się opinia, że lagi częściowo możemy zawdzięczać łączom "po drodze", że to na styku z łączami Telii. Ale za sporą część kłopów można "podziękować" dużej ilości graczy, którzy dorywając się do koryta "duped method" nie mają opamiętania...

gejkiller
Wiadomość [#11]: 23.01.2007 o 10:54

Konto skasowane

może wkońcu wprowadzili bany na ID kompa... eh, zresztą, niepoprawny dobrze pisze, co tutaj więcej dodawać.

xszy
Wiadomość [#12]: 23.01.2007 o 14:22

Konto skasowane

NO nie zrozumielismy sie wiec to jest tak :

NEO - IP - 83.xxx.xxx.xxx dasz tak bana i tak jak napisałeś 16 mil. ludzi ban. Napiszesz np: 83.25.xxx.xxx i lezy ten gosc ktory haxowal ale rowniez ludzie mający en wlasnie poczatek ip bo ten poczatek nie jest zmienialny.
Moje Łącze - mam zewnętrzne stałe IP 84.160.xxx.xxx i IP lokalne. Dzieki maskowaniu moge zmienic sobie wychodzace na swiat Ip czyli to pierwsze co napisałem ale BN juz to obchodzi.

Co do nawet miliardowych graczy jak by grali to i tak powinno Diablo na BN chodzić jak należy. Wina tu napewno nie jest tylko u użytkowników w więkdzej częsci jest to wina serwerów. Tutaj dupowanie nie ma duzego znaczenia tak jak haxowanie. map hack ci nie czym nie winie podczas gry dupowanie może tak bo to robi sztuczne lagi dzieki czemu błędem gry jest skopiowanie pozostawionej rzeczy w ekwipunku.

Co prawda to prawda jak napisał GEJKILLER powinnie zrobic cos takiego duzo łatwiej by było wszystkim graczom.

A odnośnie mnie to masz chyba racje ponieważ mugł mi dostawca internetu zablokować cos. Bo w moim necie jest zakazane korzystanie z P2P więc jak zobaczyli duży ruch u mnie na diablo to cos musieli zrobić. Ale ja również gram w cs-a ( Counter Strike ) i mi nic nie robią za to.

Myśle że temat można zamknąć.

Dzięki wszystkim i pozdrawiam

Sukub
Wiadomość [#13]: 28.01.2007 o 16:55

Konto skasowane

mam problem bo wyrzuca mnie z kazdej gry po krotkiej chwili nie moge grac wyrzuca mnie tez z bettlu dzis sie zaczely problemy sad.gif

niepoprawny
Wiadomość [#14]: 29.01.2007 o 07:27

Konto skasowane

Sukub napisał:
mam problem bo wyrzuca mnie z kazdej gry po krotkiej chwili nie moge grac wyrzuca mnie tez z bettlu dzis sie zaczely problemy sad.gif

Eee - to raczej nie tylko Twój problem, wielu graczy się z tym boryka, niezależnie od jakości łącza - problem leży w zalagowaniu europejskich serwerów spowodowanych przez nadużywanie błędów gry, pozwalających na kopiowanie przedmiotów podczas sztucznie wywołanego laga. Błąd gry oczywiście wykorzystują... gracze.

Ziemniak16
Wiadomość [#15]: 29.01.2007 o 15:08

Konto skasowane

Mam dosc tego ze wiecznie cos musi z tym BN zle... czesto mam takie zeczy ktore wypisal zalozyciel tego tematu... OGARNIJCIE SIE I ZROBCIE COS Z TYM!!

LuxMundi
Wiadomość [#16]: 29.01.2007 o 15:49

Konto skasowane

kto? my?

gejkiller
Wiadomość [#17]: 29.01.2007 o 15:52

Konto skasowane

no my, hjakerzstaf

DontAskMeWhy
Wiadomość [#18]: 29.01.2007 o 16:47

Konto skasowane

Ziemniak16 napisał:
Mam dosc tego ze wiecznie cos musi z tym BN zle... czesto mam takie zeczy ktore wypisal zalozyciel tego tematu... OGARNIJCIE SIE I ZROBCIE COS Z TYM!!

ok. juz cos z tym robie: (pstryka palcami): PSTRYK. ok. powinno sie juz naprawic hahaha.gif

xszy
Wiadomość [#19]: 29.01.2007 o 17:27

Konto skasowane

Odpowiadacie jak małe dzieci ... ! Ludzie trzeba faktycznie cos z tym zrobić. Ludzie graja i sie stresuja zamiast sie relaskowac. Mówie wam trzeba przeprowadzić jakąś akcje którą pokarzemy Oficjalnemu BN i może zaczną coś z tym robić.

A bana którego za nic dostałem dalej mam. ( to tak poza marginesem )

DontAskMeWhy
Wiadomość [#20]: 29.01.2007 o 21:36

Konto skasowane

xszy napisał:
Odpowiadacie jak małe dzieci ... ! Ludzie trzeba faktycznie cos z tym zrobić. Ludzie graja i sie stresuja zamiast sie relaskowac. Mówie wam trzeba przeprowadzić jakąś akcje którą pokarzemy Oficjalnemu BN i może zaczną coś z tym robić.

A bana którego za nic dostałem dalej mam. ( to tak poza marginesem )

naprawde nie potrafisz zrozumiec ze blizzard ma gleboko w dupie w tym momencie diablo? skupili sie tylko na wowie za ktory ciagna co miesiac 13 euro. diablo ich nie obchodzi i te wasze maile nic nie zmienia... mozecie ich wysylac i po 1000 dziennie a oni beda lac na to cieplym moczem. im predzej to zrozumiesz tym lepiej bedzie

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :