Dziś jest: Wtorek, 18 czerwca 2019, godzina 14:51
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft Ogólna tablica o StarCrafcie Kolega zajumał mi klucz do starcrafta!!!!! Pomocy!!!!!!!!!

Odpowiedź

Temat: Kolega zajumał mi klucz do starcrafta!!!!! Pomocy!!!!!!!!!

Killer003
Wiadomość [#1]: 24.08.2008 o 15:43

Konto skasowane

Tak jak wyżej kolega zarąbał mi klucz do starcrafta, niby żadna tragedia bo on jest w angli ale sprawa wygląda tak:
On zaczyna grac battlenecie co uniemożliwia mi gre, bo pisze że mój cd key jest juz zajęty sad.gif
Proszę o pomoc ja kupilem te gre za 20 zeta (niby nie dużo) a narazie nie chce kupować innej gry (przy moich kieszonkowych 20 zeta to chyba 5%)
chcę się dowiedzieć czy moge cos zrobic czy tylko moge kupic nową grę. Pls pomóżcie bo on se gra za moją kase...

P.s. słyszałem że można kupić na necie same cd keye do starcrafta? czy to prawda? ponoć są za 10 zeta
I wiem że ten temat może tu nie pasować bo i tak już zalozylem ten temat w dziale pomoc ale tu tez zalozylem bo wieksza szansa ze wiecej osób to przeczyta i może

P.s.s Szukam też pewnych przyjaciół z battleneta, min: Jiekr, moher93, K3rigan itp. poresztą może są akurat zapisani tutaj i odpowiedzą, a jak nie to odrazu napisze czego chce: chcę aby odnaleźć tego kolesia : DARO - BO TO ON UKRADL MI TEN CD-KEY!!!!!!!!

[Edycja Killer003 - 24.08.2008 o 16:39]

Lagmalix
Wiadomość [#2]: 24.08.2008 o 17:49

Konto skasowane

hahaha.gif

Prosze umrzyj.

BlekDef
Wiadomość [#3]: 24.08.2008 o 17:52

Konto skasowane

Jak nie masz resetów łącza, to włączasz jakiegoś UMSa na bnecie, m oże być nawet własnoręcznie zrobiona mapa - warunek jest jeden - nigdy nie przegrasz. I z taką mapą zostawiasz Starcrafta włączonego na 4 dni, albo i dłużej. Kolesiowi znudzi się w końcu.

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
Killer003
Wiadomość [#4]: 24.08.2008 o 18:03

Konto skasowane

Lagmalix napisał
hahaha.gif

Prosze umrzyj.

Niewiem co cię tak bawi

BlekDef napisał
Jak nie masz resetów łącza, to włączasz jakiegoś UMSa na bnecie, m oże być nawet własnoręcznie zrobiona mapa - warunek jest jeden - nigdy nie przegrasz. I z taką mapą zostawiasz Starcrafta włączonego na 4 dni, albo i dłużej. Kolesiowi znudzi się w końcu.

Też to zapplanowałem ale jak narazie nie moge wogule wejść na b-neta

Lagmalix
Wiadomość [#5]: 24.08.2008 o 18:04

Konto skasowane

Albo wbije sie po tygodniu i zrobi to samo. Po co tyle zachodu skoro dzieciak rzekomo dostaje 400 PLN kieszonkowego.

Jezeli chodzi o zakup samego cd-keya to na Allegro chodza po 25 PLN, przy obecnym kursie USD w zagranicznych serwisach spokojnie sie zejdzie do 20 PLN, ale raczej nie mniej. Nie zebym podejrzewal, ze autor ma PayPal-a. hahaha.gif

UP: Bawi mnie Twoj pierwszy post. Przeczytaj go jeszcze raz i zobacz jak bardzo jest przejrzysty. Do tego tekst o kieszonkowych w polaczeniu z zawrotna kwota 20 PLN czyni Ciebie malo powaznym.

[Edycja Lagmalix - 24.08.2008 o 18:08]

BlekDef
Wiadomość [#6]: 24.08.2008 o 18:16

Konto skasowane

Lagmalix ma trochę racji ;-) A cdkeya samego bym nie kupował, bo łatwo naciąć się na zbanowanego, albo 10 osób dostanie takiego samego. Najlepszym wyjściem jest wyprawa do Empika po nową grę, a na starym cdkeyu wejść na bneta na fake koncie z hackami i doprowadzić do bana. Tylko nie zapomnij porządnie wyczyścić kompa z hacków później, żeby i na nowego nie dostać bana :P

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
Killer003
Wiadomość [#7]: 24.08.2008 o 21:56

Konto skasowane

Nie no wiem że to troche jest żałosnie napisane, ale zawsze moglem spróbować XD
Po za tym, tak mam 400 zeta kieszonkowego XD i mam konto na PayPalu XD

[Edycja Killer003 - 24.08.2008 o 18:23]

Dobra tera inna sprawa czy ktos wie kto jest administratorem calego polskiego oddzialu battleneta? i jak można sie z nim porozumic (niewiem np. gg czy coś)

BlekDef
Wiadomość [#8]: 24.08.2008 o 23:02

Konto skasowane

hahaha.gif Nie czegoś takiego jak polski Battle.net, a tym bardziej jego administratora. Po prostu na serwerach Battle.net europejskich każdy kraj ma automatycznie przydzielaną pulę kanałów i to wszystko.

Last
Killer003
Wiadomość [#9]: 25.08.2008 o 21:51

Konto skasowane

ahabiggrin.gif fajnie zamykam pana tematabiggrin.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :