Dziś jest: Poniedziałek, 26 października 2020, godzina 13:10
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Klasy w PvP pod kątem Cataclysm'u

Odpowiedź

Temat: Klasy w PvP pod kątem Cataclysm'u

Frosteep
Wiadomość [#1]: 28.06.2010 o 01:32

Konto skasowane

Witam.
Po przerwie wracam do gry w World of Warcraft i jako, że lubię grać szczególnie PvP prosił bym szczególnie o odpowiedź Chikusho.

Przez 4 lata grałem Priestem - trochę w Disc, trochę w Shadow; przyszedł czas, że musialem konto sprzedać i od wczoraj mam nowe i wiem na 100%, że Priestem już grać nie mam zamiaru, bo zwyczajnie mi się znudził i zmiany w nadchodzącym dodatku są średnie pod kątem PvP.
Poza Kapłanem nie wybiorę na pewno Rogala, Druida, Huntera, Paladyna i Shamana, bo mi nie odpowiadają krótko mówiąc.

Zostają Mag, Warlock, Warrior i Death Knight.
I w tym momencie rodzą się wątpliwości i pytania.

Po pierwsze jak wiadomo w Cata buffniety zostanie armor dla leatherowców i clothowców, więc czy to nie jest nerf dla takiego Warriora a ogromny buff dla Maga/Locka?
Po drugie wszystkie klasy mają mieć podobną ilość hp, więc znowu wygląda to jako nerf plateowców a ogromny buff dla np Maga, który w PvP od zawsze ma najmniej hp.

Kolejna sprawa to redukcja heala. Warrior, Rogue, Hunter z 50% ms będą mieć tylko 25%, a Mag, Shadow Priest z 20% będą również mieli 25%, więc znowu buff clothowców?

Jak wiadomo w Cataclysmie każda klasa lecząca będzie miała możliwość dispelowania efektów magii i zastanawiam się jak to wpłynie na Maga albo Destro Locka w PvP, bo Affi tego nie odczuje.

A co będzie z Warriorem? Jak na moje oko jego zmiany wyglądają tragicznie pod kątem PvP. Mniejsza generacja rage, mniej hp, 25% ms, brak ArP gemów, przeciwnicy będą mieć większy armor itd.

Żeby nie było nie oczekuję że ktoś wybierze za mnie klasę, bo to zrobię sam, ale musi to być decyzja przemyślana, bo jak mam się meczyć np Warkiem w PvP tak jak Lockowie na początku WotLK to dzięki bardzo.

Względnie wybralem Maga i co sądzicie na podstawie jego prawdopodobnych zmian etc czy nadal będzie mocny w PvP?

maku22
Wiadomość [#2]: 28.06.2010 o 07:50

Konto skasowane

Widać, że jesteś następną osobą która chce informacji jakich Blizzard jeszcze nie podał. To co Ty wypisałeś, to jest wstępny projekt jak to ma wyglądać. W Cataclysm po premierze i tak się wszystko zmieni z pierwszym patch'em. Przy takiej modernizacji gry, nic nie będzie doskonałe od razu. Tak samo jak to miało miejsce z OP paladynem na początku WotLK. Więc wybierz tą klasę, która Ci się najbardziej podoba.

Nekkro
Wiadomość [#3]: 28.06.2010 o 08:36

Konto skasowane

Frosteep napisał
prawdopodobnych zmian

slowa klucze ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Bies
Wiadomość [#4]: 28.06.2010 o 11:29

Konto skasowane

łorior z resto druidem mogącym dispellować magie smiley.gif
mmmm..... pedalskie setupy jak prest+mag będą wniebowzięte smiley.gif

Reap3r0
Wiadomość [#5]: 28.06.2010 o 22:41

Konto skasowane

jjuz jesteśmy w niebo wzięci

"Obawiam się dnia, kiedy technologia weźmie górę nad stosunkami międzyludzkimi. Świat będzie miał pokolenie idiotów."
maestrino
Wiadomość [#6]: 28.06.2010 o 23:48

Konto skasowane

Tiaaa... a ja huntem po zmianach w cata będę omijać areny szerokim łukiem

LoL referral link
Frosteep
Wiadomość [#7]: 29.06.2010 o 00:10

Konto skasowane

Jak sobie tak przeanalizowałem sytuację to doszedłem do wniosku, że Mag na arenach będzie posysał vs teamy z healerem ze względu na znaczne zmniejszenie możliwości sheepowania etc bo każdy heal będzie miał dispel.
Death Knight wygląda na dzień dzisiejszy bardzo ładnie jeśli chodzi o zapowiadane zmiany:
-większy burst dzięki zmianie systemu dzialania run.
-nowy i oryginalny efekt redukujący leczenie Necrotic Strike
-ciekawe narzędzia do PvP Outbreak i Dark Simulcurum

Nie ma co zrobię chyba Death Knightabiggrin.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :