Dziś jest: Czwartek, 19 października 2017, godzina 02:07
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Klasa która jest dobra w PVE/AOE.

Odpowiedź

Temat: Klasa która jest dobra w PVE/AOE.

shaylo
Wiadomość [#1]: 22.02.2013 o 18:43

Witam, po zmianach jakie były w pandzie teraz nie zbyt ogarniam kto jak się zmienił, do tej pory miałem na 85 lvl paladyna i huntera, ale hunter mi się w ogóle nie spodobał w cata więc nie gram nim, a paladyn stracił aury, concetration w retri więc nie wiem czy nadal z niego taki koks ;p.

W tej chwili grałem monkiem i dobiłem sobie 90 lvl, ale plany na przyszłość to inna sprawa u monka.
Osobiście Monk zastępuję mi każdą klasę (bardzo ją polubiłem), nawet jest fajniejszy niż hunter z WotLK smiley.gif, a i również radzi sobie bardzo dobrze w pve jak i AOE dmg smiley.gif

Pytanie jest dosyć proste.
Czy Paladyn zmienił się na gorsze czy lepsze? Oczywiście retri. Gdyż w cata, miał retri aurę + concretration + divine storm (od pewnego większego lvl'a) i machało się z tym i bez tego do 6-8 mobów bez problemu smiley.gif.

Po prostu lubię zbierać na siebię kupę przeciwników i wtłuc im wszystkim na raz kilkoma skillami, tak lubię grać smiley.gif.

Dlatego jaka teraz klasa ma podobne możliwości do takiego stylu gry ? Albo nawet lepsze ?

A i dodam że niezbyt przepadam za klasami które używają głównie magii/spelli typu mag/priest/warlock.

PS: Nie zadałem w temacie głupiego pytania... Która klasa jest najlepsza ? Bo chciałbym mieć super wypas dps. Albo w stylu, która klasa na ostatnim poziomie wymiata najbardziej w pve/pvp. Gdyż wiem że takie rzeczy nie istnieją i to zależy od umiejętności gracza.

[Edycja shaylo - 21.02.2013 o 21:45]

Szkoda że temat jest taki ciężki ;/

PS: Osobiście sądzę że Blizzard powinien stworzyć osobne serwery do dodatku WOTLK, a może dla TBC (dla tamtejszych fanów), bo dużo osób po uciekało nie tylko dlatego że inne gry są free to play, ale właśnie te cały pogarszający dla nich (jak i dla mnie) rozgrywkę wprowadzone w cata i pandzie., jestem pewny raczej że wstawienie takich serwerów przywróciło by abonament ludzi smiley.gif.

[Edycja shaylo - 23.02.2013 o 09:06]

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :