Dziś jest: Środa, 14 kwietnia 2021, godzina 07:29
zaloguj się :


Odpowiedź

Temat: Klan spolecznosciowy HoA rekrutuje!

Drageon
Wiadomość [#1]: 17.03.2014 o 20:35

Konto skasowane





Witam Wszystkich:

Zanim przejdę dalej, chciałbym przypomnieć że aby być częścią klanu trzeba umieć komunikować się po Angielsku, a także uczęszczać na TeamSpeak (oprogramowanie komunikacyjne) i być na naszym forum przynajmniej raz na tydzień.

Introdukcja:

Jeśli szukacie przyjaznego i bardzo sympatycznego klanu, to właśnie klikneliście we właściwy temat. Klan HoA jest społecznością która wspiera kilkanaście gier takich jak StarCraft II, Diablo III, League of Legends i Minecraft a także kilka innych mniejszych gier. Admini jak i gracze w StarCraft II w klanie HoA mają jeden cel, dostarczać przyjazne miejsce i przyjazną atmosfere w której członkowie klanu będą mogli w spokoju grać w swoje ulubione gry i poznawać ludzi z różnych stron świata i przy okazji dobrze się przy tym pośmiać. Bądźmy szczerzy, czasem siedzenie samemu przez cały dzień może nie być takie miłe i czasem może być nawet depresujące. My możemy to naprawić, nie wierzysz mi? Przeczytaj kilka komentarzy od naszych członków:

Zanim dołączyłem do HoA, zergling’i cały czas przebiegały obok mnie, ale teraz z moim kolegą zealot’em możemy zablokować rampę z sukcesem i dać naszym wrogom przytulny uścisk. . . . naszymi ostrzami. Dzięki HoA! - Typowy Zealot podczas obrony przed 10-pool'em.

W Dominionie stim packi są nielegalne, ale od kiedy dołączyliśmy do HoA dostajemy tyle stim packów ile dusza pragnie, dzięki HoA Kerrigan dostanie porządne lanie! - Martyn z 89 korpusu Terrańskich Marinów, sekundy przed baneling bust'em.

Rawr.... - Zergling #38

HoA – O nas:

HoA (ANG: Horsemen of Apocalypse – Konnica Zagłady) została założona w 2007 w czasach kiedy Warcraft III był w swoim szczyscie popularności. Nasz klan stał się bardzo znany wśród społeczności Warcraft'a, przez to staliśmy się jednym z najlepszych i największych klanów w historii Warcraft'a 3. Klan niedługo po tym zaczął się rozsrastać na inne popularne gry które wychodziły. Jesteśmy głównie klanem Europejskim ale mamy członków ze wszystkich stron świata, więc każdy jest mile widziany. Naszym głównym celem jest zapewnić przyjemne i przyjazne środowisko dla graczy którzy zdecydują się do nas dołączyć. Oczywiście, staramy się także zapewnić środowisko kompetetywne poprzez organizowanie pomniejszych grup które mają własne sesje treningowe, organizowanie turniejów a także inne wydarzenia. Dodatkowe rzeczy/wydarzenia mogą być zimplementowane przez klan jeśli gracze będą sobie tego życzyć. Jednakże naszym głównym celem to miło spędzić czas. Rekrutacja w HoA jest zawsze otwarta, zawsze szukamy nowych ludzi którzy pomogą urozmaicić naszą społeczność. Twoje umiejetności w danej grze się dla nas nie liczą, znaczy to, że nie ważne czy jesteś początkujący czy też jesteś już ekspertem, zostaniesz przyjęty do klanu tak czy tak. Cenimy bardziej to, jak napiszesz swoją aplikacje i jaki masz charakter. Kiedy już dołączysz oferujemy sesje pomocy dla członków dzięki którym będziesz w stanie poprawić swoje umiejętności w danych dziedzinach. Dostarczymy ci także wszystkiego czego będziesz potrzebować jeśli chodzi o społeczność, rzeczy takie jak serwer TeamSpeak, Forum czy nawet prywatne klanowe serwery. W zamian wymgamy tylko twojej aktywności na tych mediach, bycia przyjaznym i pomocnym. Gry w które klan aktualnie gry to StarCraft II Heart of the Swarm (i Wings of Liberty jeśli nie masz ekspansji), Diablo 3 (Reaper of Souls), Minecraft i League of Legends, oczywiście nasi gracze mają wolność formować pomniejsze społeczności pomiędzy nimi, na przykład, klan również posiada małą społeczność do gry karcianej Hearthstone.

Admini:

Admini sekcji Starcraft'a 2 to:

DrageoN – Harbinger (Lider sekcji)
DeadlyJoke – Publiczne Relacje (Załatwia sprawy poza obrębem klanu)
Guonoo – Oficer (Zajmuje się nowymi członkami, organizuje gry a także bierze aktywny udział jako most pomiędzy administracją a członkami)

Oczywiście jeśli staniesz się członkiem klanu masz pełne prawo do zostania administratorem.

Informacje:

Jeśli więc jesteś zainteresowany to poniżej znajdziesz linki do ważnych rzeczy a także kontakty do administracji. Pamiętaj, kiedy piszesz do administracji pisz już po Angielsku. (Tylko jeden z nich jest Polakiem).

Forum: http://www.forum.clan-hoa.com/forum.php

Aplikacja do wypełnienia (musisz najpierw mieć konto na forum): http://www.join.clan-hoa.com/

Kontakty:

Są dwa sposoby na skontaktowanie się z administracją jeśli nie jesteś członkiem, albo w grze, albo przez oprogramowanie Skype.

Skype:

DrageoN – patryk.kleczkowski
DeadlyJoke – deadlyjoke2
Guonoo – fredrik.bruhn

Starcraft 2:

DrageoN - Drageon #471
DeadlyJoke - Deadly #639
Guonoo - Guonoo #552

Administracja jak i członkowie sekcji Starcraft'a mają nadzieję że wkrótce do nas dołączysz.

[Edycja Drageon - 17.03.2014 o 20:33]

Dalej poszukujemy nowych członków!

Informacje powyżej!

Dalej poszukujemy nowych członków! Jeśli jesteś zainteresowany to spójrz na post wyżej!

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :