Dziś jest: Środa, 20 listopada 2019, godzina 05:57
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Kim będziesz grał?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Pawlas1989
Wiadomość [#1]: 24.10.2010 o 17:23

Konto skasowane

Skoro znamy już wszystkie klasy w D3 i wiemy mniej więcej co potrafią, napiszcie jaka będzie pierwsza klasa którą zagracie. Osobiście wybiorę Monka, wschodni styl, fajne bronie i fontanny krwi, czego chcieć więcej? biggrin.gif

BeLial
Wiadomość [#2]: 24.10.2010 o 18:05

Konto skasowane

Wizard lub Witch Doctor. Na początku myślałem że to będzie na 100% Witch Doctor, jednak to co zobaczyłem na gameplyach, rozwaliło mnie totalnie! smiley.gif Meteor wymiata dosłownie!

..."Siedem jest cyfrą mocy Piekieł i Siedem jest liczbą Wielkich Wcieleń Zła"

Welcome to:

www.diablo3.net.pl
www.battlenet.pl
DonMateo
Wiadomość [#3]: 24.10.2010 o 18:43

Konto skasowane

Wizard, nie ma innej opcji ;d
Zawsze miałem pociąg do magii

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
czyzy
Wiadomość [#4]: 24.10.2010 o 18:54

Konto skasowane

hehe .., same soski beda biegaly tongue.gif
nastepnego robie baba ;)

[Edycja czyzy - 24.10.2010 o 18:55]

Pawlas1989
Wiadomość [#5]: 24.10.2010 o 19:14

Konto skasowane

Heh a ja myślałem ,że każdy będzie monkiem grałbiggrin.gif A tu proszę, nie wiedziałem ,że wizard jest tak popularny. Chociaż faktycznie na arenie robił totalny roz*ierdol.

[Edycja Pawlas1989 - 24.10.2010 o 19:15]

Constantine
Wiadomość [#6]: 24.10.2010 o 19:31

Konto skasowane

Ja zagram albo Wizardem albo Demon Hunterem.
Walka z dystansu rządzismiley.gif

Choć po dłuższym zastanowieniu chyba w ostateczności wybiorę Wizarda mimo iż DH też jest fajny i na początku wydawał mi się och i ach uber.
Zmieniło się to po obejrzeniu gameplaya. Ma trochę przekombinowane te umiejętności, że w sumie nie wiadomo co to jest. U wiza np. wiadomo co i jak używa magii i za jej pomocą przyzywa np. meteor a u DH nie wiadomo skąd on bierze te bełty. Mało istotny element, ale mnie to osobiście denerwuje.
Wszystko okaże się po ujawnieniu wszystkich umiejętności i systemów energii każdej postaci, ale na dzień dzisiejszy mój wybór pada na Wizarda.

"Diablo ciągle jest w Piekle i zbiera swoje zastępy demonów do walki"
AnCiano
Wiadomość [#7]: 24.10.2010 o 19:32

Konto skasowane

Witch Doctor to pewniak - żaba gigant i "żyjąca, creepy" zbroja po prostu mną wstrząsnęły. WD rządzi. Nie wiedziałem, że wybuchające psy będą użyteczne na pvp.

Gieszu
Wiadomość [#8]: 24.10.2010 o 22:18

Konto skasowane

Barb lub wizard jeszcze sie zastanawiam ktora klasa pojdzie na pierwszy ogien, Mam tylko nadzieje ze w 2011 dane mi bedzie sie przekonac

Pawlas1989
Wiadomość [#9]: 24.10.2010 o 22:39

Konto skasowane

Gieszu napisał
Mam tylko nadzieje ze w 2011 dane mi bedzie sie przekonac

Pożyjemy zobaczymy, ale nie sądzę. wymagania względem D3 według mnie przerastają wymagania co do SC2.
Kurde no same wizardy będą....

Kris_to
Wiadomość [#10]: 24.10.2010 o 22:40

Konto skasowane

barb

Gieszu
Wiadomość [#11]: 25.10.2010 o 08:33

Konto skasowane

@Pawlas- Diablo 3 jest robione pod DX 9 wiec o wymagania sprzetowe sie nie martwsmiley.gif Kurde no z tych wszystkich klas to najbardziej Barb jest mi najblizszy. Nie lubie dystansowek ale czuje ze DH bedzie koksil tak jak asska w LoDzie

Pawlas1989
Wiadomość [#12]: 25.10.2010 o 20:36

Konto skasowane

Gieszu napisał
@Pawlas- Diablo 3 jest robione pod DX 9 wiec o wymagania sprzetowe sie nie martwsmiley.gif

Chodziło mi o wymagania graczy co do grylol.gif

Raum
Wiadomość [#13]: 26.10.2010 o 02:09

Konto skasowane

Po moim avatarze już wiadomo kim będę grał smiley.gif

Dalej w kolejce są wizard, który idzie łeb w łeb z barbem. Następnie Demon Hunter.

Jak przyjdzie beta to i tak spróbuje wszystkimi klasami. No może poza Monkiem bo jakoś mi nie odopowiada. Fajnie się nim nawet gra, jest strasznie dynamiczny, ale sam klimat postaci to nie moja bajka.

A imię jego czterdzieści i cztery.
Pedroxx
Wiadomość [#14]: 26.10.2010 o 16:39

Konto skasowane

Witch Doctorbiggrin.gif Monk i Demon Hunter mi nie podchodzą. Zostaje Barb i Wiz - kumpel na 100% weźmie Wizarda, wiec najpierw WD a potem Barb.

Izmop
Wiadomość [#15]: 26.10.2010 o 17:48

Konto skasowane

WD!!! chociaż każda klasa mi się podoba biggrin.gif mama nadzieję że jego feary będą dobre na pvp biggrin.gif

takim off topem

nie wiecie może jak z itemami będzie w D3? dla każdego wszystko czy soulbound i roll? jak w WoWie. Według mnie lepsza jest druga opcja, większe przywiązanie do postaci, no i bardziej opłaca się robić Bhaalruny (lol) ze znajomymi którzy Ci nie podjebią itemku biggrin.gif

DonMateo
Wiadomość [#16]: 26.10.2010 o 18:05

Konto skasowane

Dla każdego będzie oddzielny drop, więc nie ma takiej opcji, jak w d2, że po baalrunie wszyscy się rzucali na to, jak zwierzęta.

[Edycja DonMateo - 26.10.2010 o 18:06]

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
spirewolf
Wiadomość [#17]: 26.10.2010 o 18:07

Konto skasowane

Witch doctor bedzie cos pokroju necromancera z D2... raczej fajny na poczatku, pozniej bieda i tak samo pvp

Raum
Wiadomość [#18]: 27.10.2010 o 02:08

Konto skasowane

spirewolf napisał
Witch doctor bedzie cos pokroju necromancera z D2... raczej fajny na poczatku, pozniej bieda i tak samo pvp

Nie sądzę. Myślę, że Blizzard sporo się nauczył na błędach Necromancera. Witch Doctor na pewno będzie potężny w end game, tak samo jak i inne klasy postaci. No i ten secik, po prostu musze go mieć: smiley.gif

http://www.youtube.com/watch?v=V0YVzjnTlck

A imię jego czterdzieści i cztery.
FrozenFire
Wiadomość [#19]: 01.11.2010 o 18:17

Konto skasowane

Mnie zawsze ciągnęło do postaci dystansowych... miodzio biggrin.gif Ale po obejrzeniu gameplaya z DH jakoś mnie nie zaciekawiła ta postać, wydaje mi się że jego skille robią za mały dmg, może dla tego, że strzela jak popieprzony a i tak musi się napocić żeby wszystko rozpieprzyć, albo to tylko takie moje odczucia ;P Na pewno zagram wizzem, bardzo mi się podoba. Postacie melle no nie wiem... może to dla tego że są najbardziej narażone na dmg, chociaż nie powiem, każda postać jest niezła i co do wyboru to mam dylemat. Na sam początek chyba wezmę monka, urzekła mnie jego szybkość i styl, nie wiem czemu ;P Potem chyba wizz na pewno, albo odwrotnie... To zależy co się jeszcze zmieni w tych postaciach. Ale na pewno będę grał mniej więcej tak : Monk > Wizz > WD lub Barb > DH

[Edycja FrozenFire - 01.11.2010 o 18:19]

"Seven is the number of the powers of Hell, and seven is the number of the Great Evils"
fenix667
Wiadomość [#20]: 01.11.2010 o 18:37

Konto skasowane

ja tam biorę barba na pierwszy ogień. później myślę że wich doctor albo monk a potem się zobaczy.

REKLAMA
Strona 1 z 6.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :