Dziś jest: Niedziela, 19 stycznia 2020, godzina 12:38
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Kilka pytań o rogalu

MatkinsPL
Wiadomość [#1]: 20.12.2009 o 10:55

Konto skasowane

Witam, jako że dosc niedawno mój rogue - wbił 80-tke - http://eu.wowarmory.co(...);n=Rymos i sie w miare dogearowal mam kilka pytan:

1. Moim main specem jest standardowy 15/51/5 combat spec czy moge juz myslec o przegemowaniu sie na arp, zdobyciu trinketu i 2x mace ?

2. [ Mozliwe ze widzicie mnie w assa specu ale moj gear sie nie zmienia - jedynie weapony; w combacie uzywam fista z nowych hc z berzerkiem i Blood Weeper'a; ] Aktualnie robie 3.5k dps jako combat na dummy na rajdach od 4k-6k dpsu - to dobrze/zle jak na moj gear ?

3. Czy macie jakies sugestie zeby chociaz minimalnie zwiekszyc moj dps oprocz enchantow ktorych brak, ze wzgledu na to ze mam na oku lepszy item?

4. Tak przy okazji jesli ktos moglby przyblizyc 'rotacje' dla ruptureless cycle rogala bylbym wdzieczny. Przegladalem kilka stron ale o dziwo znalazlem troche sprzecznych informacji.

...
mindseeker
Wiadomość [#2]: 20.12.2009 o 11:29

Konto skasowane

1. Moim main specem jest standardowy 15/51/5 combat spec czy moge juz myslec o przegemowaniu sie na arp, zdobyciu trinketu i 2x mace ?

Gemy z agi to w tej chwili fail dla rogala. Najlepiej zbalansować pomiędzy arp i ap - dps na pewno by wzrósł. Arp passive fajnie jak byś mial powyżej 40%, ale to przyjdzie z gearem. Z drugiej strony jak wywalisz gemy z agi będziesz miał bardzo mało kryta ktory w combacie jest bardzo ważny przez talent Prey on the weak. Sam nie jestem pewien co powinieneś zrobić.

2. [ Mozliwe ze widzicie mnie w assa specu ale moj gear sie nie zmienia - jedynie weapony; w combacie uzywam fista z nowych hc z berzerkiem i Blood Weeper'a; ] Aktualnie robie 3.5k dps jako combat na dummy na rajdach od 4k-6k dpsu - to dobrze/zle jak na moj gear ?

Zamiast blood weepera w combacie używaj tego krick's betle stabber - jest szybszy przez co wygenerujesz więcej energii dzięki talentom i częściej będzie walił instantami. To na pewno poprawi dps.

4. Tak przy okazji jesli ktos moglby przyblizyc 'rotacje' dla ruptureless cycle rogala bylbym wdzieczny. Przegladalem kilka stron ale o dziwo znalazlem troche sprzecznych informacji.

Po prostu nie używasz rupture. SnD ma być utrzymane, nabijasz cp Sinister Strike i finishujesz Eviscerate z 4-5 cp.

I jeszcze jedno - zmien build na 20-51-0 i glyph of rupture zamień na eviscerate albo slice and dice

MatkinsPL
Wiadomość [#3]: 20.12.2009 o 12:18

Konto skasowane

Wielkie dzieki za pomoc, po zalozeniu mojego nowego chestu z tocowego patternu mam pasywne 23% arp i zastanawiam sie czy warto by kupic 2 nie tierowe rzeczy za triumphy z arp - shoulders i head.
Aha, jesli jakis combat rogue moglby mi pomoc w sprawie gemow bylbym wdzieczny.

...
mindseeker
Wiadomość [#4]: 20.12.2009 o 13:24

Konto skasowane

Sinister Strike, Slice and Dice, Fan of Knives - ja tak gram. Ale FoK możesz zamienić na TotT albo killing spree wedle upodobań

Izmop
Wiadomość [#5]: 20.12.2009 o 14:10

Konto skasowane

Wyfarm se trinkiet arp ten z IC instancji, nie pamietam ile on tam daje, ale gemami z arp dojedź do takiego czegoś, że jak sie odpala to 100% masz. Lepiej sobie set T9 skombinuj, niż te no setowe itemki. Chełm z Onyxi jest zajebisty w combat. Masakrycznie arp daje.

MatkinsPL
Wiadomość [#6]: 20.12.2009 o 14:16

Konto skasowane

Ok dzieki za pomoc, myslicie ze bylby sens gemowania sie pod arp gdybym nie mial calkowicie 100% arp ?

...
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :