Dziś jest: Sobota, 31 października 2020, godzina 08:36
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc Kilka pytań noobka ;p

Odpowiedź

Temat: Kilka pytań noobka ;p

behemothxx
Wiadomość [#1]: 24.08.2012 o 03:16

Konto skasowane

Witam, mam pytanie, ile fps'ów powinienem mieć w ultra detalach, przy rozdzelczości full HD, oraz anty-aliasing wyłączony, na sprzęcie:
i5 2500k @ 4,5ghz
Geforce GTX 670
8gb ram

Jako iż mam chwilowo tylko starter, nie mogę tego za bardzo sprawdzić, dlatego zadaje to pytanie. Gdy grałem rozgrywki sieciow, dostępne w starterze np: 2v2, to podczas większych starć, klatki spadały nawet do 40 kilku... Druga rzecz: na pewnej mapie, gdzie były warunki pogodowe (padał deszcz) w swojej gołej bazie, miałem coś około 80-100 klatek, dlaczego tak mało? Czy to wina tego skopanego patcha? Wiem że SC2 nie obsługuje procków więcej niż 2-rdzniowych. Czy heart of the sworm, będzie obsługiwało coś więcej niż 2 rdzenie? Czy kręcić mojego proca na 5ghz (mam taką możliwość), da to coś?

niegoslav
Wiadomość [#2]: 24.08.2012 o 07:44

Konto skasowane

behemothxx napisał
Witam, mam pytanie, ile fps'ów powinienem mieć w ultra detalach, przy rozdzelczości full HD, oraz anty-aliasing wyłączony, na sprzęcie:
i5 2500k @ 4,5ghz
Geforce GTX 670
8gb ram

Jako iż mam chwilowo tylko starter, nie mogę tego za bardzo sprawdzić, dlatego zadaje to pytanie. Gdy grałem rozgrywki sieciow, dostępne w starterze np: 2v2, to podczas większych starć, klatki spadały nawet do 40 kilku... Druga rzecz: na pewnej mapie, gdzie były warunki pogodowe (padał deszcz) w swojej gołej bazie, miałem coś około 80-100 klatek, dlaczego tak mało? Czy to wina tego skopanego patcha? Wiem że SC2 nie obsługuje procków więcej niż 2-rdzniowych. Czy heart of the sworm, będzie obsługiwało coś więcej niż 2 rdzenie? Czy kręcić mojego proca na 5ghz (mam taką możliwość), da to coś?

Z ciekawości, skąd widzisz różnicę (gołym okiem) pomiędzy 40 fps a 100 fps (100 fps to mało? wtf chłopie)? Z tego co wiem to ludzie oko nie zauważa różnicy między taką ilością klatek...
I niby dlaczego nie możesz tego sprawdzić? Jak tak działa na starterze, tak będzie działać na pełnej wersji. Serio, jeśli zdaje CI się że widzisz różnicę między 100 fps a 50-60 w płynności (bo wiadome że można sprawdzić w najeżdżając na menu ile się ma fps w tym momencie) to jest to efekt placebo... więc nie ma się co podniecać ani kręcić procka.

Mam ogólnie wrażenie, że ten temat to prowokacja.

Jeśli przeszkadzają Ci nagłe spadki fps, to chyba tak jak w wowie w s2 jest opcja ustawienia minimalnej ilości klatek... pograsz trochę dłużej na 50 fps to nie zauważysz różnicy...

[Edycja niegoslav - 24.08.2012 o 07:47]

Sulphuriell
Wiadomość [#3]: 24.08.2012 o 13:25

Konto skasowane

Tylko 100 fpsów, biedaczek hahaha.gif
Przecież więcej niż 60 klatek jest do srania potrzebne. Nie to forum koleś, idź się gdzieś brandzlować klatkami na sekundę na jakieś forum dla snobów, tam się pochwalisz wynikami.

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
niegoslav
Wiadomość [#4]: 24.08.2012 o 15:23

Konto skasowane

Wystarczy ze pochwali się na forum battlefielda 3, innym gimbusom galy na wierzch wyjda i bedzie lans...

@down

możliwe, choć patrząc po gimbusiarni wokół Rocka i spółki jarającej się na każdym kroku BF3 ... (żeby było jasne - do Coda ani BF3 nic nie mam, tylko do społeczności tych gier - i też nie całej)

[Edycja niegoslav - 24.08.2012 o 16:06]

Nowy2142
Wiadomość [#5]: 24.08.2012 o 15:36

Konto skasowane

Chyba na forum coda. W bf3 średnia wieku jest nieco wyższa ;]

behemothxx
Wiadomość [#6]: 24.08.2012 o 19:22

Konto skasowane

Nie mam zamiaru się tutaj niczym chwalić, bo nie ma czym. Po prostu myślałem, że jednak na tej konfiguracji, będę mieć stałe 60fps. Zrobiłem jeszcze pewne testy, proszę zerknijcie na to: PROSZĘ TUTAJ KLIKNĄĆ nie wydaje się to dziwne? Małe obciążenie CPU i mało fps w grze, na dodatek, ostatni rdzeń jest katowany zamiast dwóch (niby SC2 używa 2 rdzeni)...

[Edycja behemothxx - 02.09.2012 o 21:05]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :