Dziś jest: Wtorek, 7 kwietnia 2020, godzina 09:35
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc Kilka pytań dot. Auradina

Odpowiedź

Temat: Kilka pytań dot. Auradina

Ulvar
Wiadomość [#1]: 24.02.2007 o 23:17

Konto skasowane

Proszę o rzetelne wypowiedzi poparte praktyką nie domysły.
1. Czy aura koncentracja lub fanatyzm a także jewele %ed podnoszą dmg griefa pb gdzie obrażenia pochodza od add dmg a nie %ed ?
2. Jaką broń polecacie dla auradina walczącego zapałem . Czy Lw pb to dobre rozwiązanie czy lepszy grief pb lub botd ba ?
3. Czy Griffon podnosi dmg aury holly shock ( Dream ) i obniża resy wroga przy jej działaniu czy nie działa jak w przypadku trapy gdzie dmg nie robi trapka tylko jej pulapki ?
4. Jakie sc , skillery powinien nosic dobry auradin ?

shuy
Wiadomość [#2]: 24.02.2007 o 23:43

Konto skasowane

1. Tak
2. PB grief bo po pierwsze zyskujesz dodatkową umiejętność smite nawet z 1 pkt (jak to u auradyna) zadaje duże obrażenia - praktyka nie domysły
po drugie czytałem już kilka kalkulacji obrażeń i grief wypada najlepiej (to już nie praktyka). Nie twierdzę jednak że jest to najlepszza broń. Pytałeś co polecacie. BTW na wszystkich forach o diablo znajdziesz przynajmniej 1 topic porównujący griefa i BotD biggrin.gif
3. Tak - jeżeli chodzi o dodane obrażenia od błysków. Nie liczyłem obrażeń od samej aury więc się nie wypowiem mając na względzie Twoją pierwszą prośbę smiley.gif
4. Nie wiem jakie powinien - moja praktyka załóż co masz i na co cie stać, tzn 20life sc i 5 all res.

[Edycja - shuy w 25-02-2007 o 00:30]

Ulvar
Wiadomość [#3]: 16.04.2007 o 11:42

Konto skasowane

Żeby nie zakładac nowego topicu zapytam tu.
Jaki Eq powinien nosić dobry auradin tzn np. Czy ma się skupiac na x/x do skilli i nosić np Coh/mara/etc Czy iść też w dmg fizyczny i nosić Forti.
Jeszcze jedno. Czy warto nosić 2x Dream + Dragon armor czy raczej pozostać przyu dwóch Dreamach i załozyć inną zbrojkę.
Szukałem na forum dobrego poradnika dla takiego pala ale wszystkie są z deka przestarzałe. Gdyby ktos miał coś aktualnego może wrzucic linka.
I Ciekawostka. Synergie dla św wstrząsu pochodzącego z itemu nie ze skilla działają ale tylko z punktów dodanych w aury defensywne na :"twardo" że tak powiem . Skilery do defensywnych już nie działają. Ciekawe to i dziwne zarazem....

:blahblah:

kazik82
Wiadomość [#4]: 23.04.2007 o 12:22

Konto skasowane

synergie dzialaja tylko z "twardych punktow" np: do włoczni z kosci synergia od zębow wynosi tyle ile sie dodało samych pkt do zębow, max 20 ( to samo od ducha wiezienia i muru) wyjątek stanowią synergie np: do szkeletow, golemow, wilkow i niedzwiedzia.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :