Dziś jest: Niedziela, 20 września 2020, godzina 18:56
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Kilka pytań

Filip
Wiadomość [#1]: 25.08.2006 o 15:21

Konto skasowane

Tak jak wtemacie mam kilka pytań. Gram w WoW od kilku dni i mam 20lvl (ztego co tu przeczytałem można nabić 30 w jeden dzień a ja 20 nabijałem tydzień). Gram tayrenem wojownikiem kiepsko u mnie z angielskim (zresztom z polskim też) ale naszczęście mam dobre słowniki ang -pol.
1)Na stronie tego forum pisało że czeba kliknońć PPM na innym graczu i wyskakuje lista z kturej można wybrać handel,drużyne lub wyzwać go do walki 1vs1 otuż u mnie nie ma żadnej listy możliwe że jom wyłonczyłem ?
2)U warior trenera (czy jakoś tak) niemoge nauczyć się niekturych skili chociasz mam wymagany poziom i na czerwono pisze (wymagane jest) Defensive Stance i Sunder Armor gdzie(u kogo) moge się tego nauczyć.

Z góry dzienkuje.

Silverin
Wiadomość [#2]: 25.08.2006 o 15:26

Konto skasowane

PLIZ używaj również słownika ortograficznego.

1. To nie tak. Jak klikniesz na gracza LPM to wyswietli ci sie jego portret koło twojego. Naciskasz ten portret PPM i wtedy pokazują się opcje interakcji.
2. Na 10 lvlu od trenera w drugim miescie (Bloodhoof Village dla taurena) powinieneś dostac questa na defensive stance. Jak już go ukończysz, dostaniesz też przy tym kilka skilli i będziesz się mógł nauczyc ich następnych rang.

BTW, zakładam, że grasz na oryginale?

[Edycja - Silverin w 25-08-2006 o 15:28]

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
Filip
Wiadomość [#3]: 25.08.2006 o 15:29

Konto skasowane

Tak gram na orginale

Filip
Wiadomość [#4]: 27.08.2006 o 18:44

Konto skasowane

Mam jeszcze kilka pytań:
1) Jak założe wariorowi dwie bronie jedno ręczne zadające po 10 obrażeń na sekundę to będę zadawał 20 obrażeń na sekundę czy mniej?
2)Gdzie jest Silverpine
3)Gdzie to jest w jakiej części i którego kontynentu http://www.thottbot.com/?m=3106
4)Jakom profesje polecacie na początek a przynajmniej jakie wykluczacie (np. zielarstwo i łowienie ryb)

Muradin
Wiadomość [#5]: 27.08.2006 o 19:12

Konto skasowane

1. Będziesz normalne obrażenie danej broni zadawał. Z tą tylko różnicą, że broń na off nieco rzadziej trafia.
2. Jak wiesz gdzie jest Undercity to pójdzie łatwo, wychodzisz z UC i idziesz ciągle drogą w lewo wzdłuż muru. W końcu ci się pojawi napis Sliverpine Forest
3. Patrz pkt. 2
4. Można mieć tylko 2 podstawowe i 3 (bo więcej nie ma) podrzędnych. Poczytaj różne tematy o profesjach. Na pewno wybierzesz coś dla siebie.

A ja mam pytanie... Czemu temat jest w ZADANIA, a nie w temacie 'Pytania dotyczące WoWa' w tablicy bodajże OGÓLNA TABLICA O WOW? Jeszcze bym miał jedno pytanie, ale już je przemilcze.

Kucyk w avvatarze i mam wyjebane.
nabonid
Wiadomość [#6]: 27.08.2006 o 19:21

Konto skasowane

Druga bron (off hand) zadaje 50% obrazen broni (bez talentow).
Tu masz mape swiata WoW http://www.kaldorei.com/worldmap/

cypis
Wiadomość [#7]: 27.08.2006 o 20:01

Konto skasowane

Muradin napisał:
1. Będziesz normalne obrażenie danej broni zadawał. Z tą tylko różnicą, że broń na off nieco rzadziej trafia.

?
To czy bron jest w mhand, czy offhand nie ma zadnego wplywu na chance to hit.

Filip
Wiadomość [#8]: 27.08.2006 o 20:02

Konto skasowane

O co chodzi z tym że druga broń zadaje obrażenia bez talentów?

Dzięki Muradin za szybką odpowiedz.

[Edycja - Filip w 27-08-2006 o 20:09]

Raven123
Wiadomość [#9]: 27.08.2006 o 20:10

Konto skasowane

cypis napisał:
Muradin napisał:

?

bron w offhand zadaje mniej dmg chanse on hit taki sam

Raven123
Wiadomość [#10]: 27.08.2006 o 20:13

Konto skasowane

Filip napisał:
O co chodzi z tym że druga broń zadaje obrażenia bez talentów?

Dzięki Muradin za szybką odpowiedz.

[Edycja - Filip w 27-08-2006 o 20:09]

o to ze w talentach mozna podniesc obrazenia offhandu

cypis
Wiadomość [#11]: 27.08.2006 o 20:41

Konto skasowane

Raven123 napisał:
cypis napisał:
Muradin napisał:

?

bron w offhand zadaje mniej dmg chanse on hit taki sam

Wiem. Muradin napisal, ze rzadziej trafia a nie ze robi mniejszy dmg.

Muradin
Wiadomość [#12]: 27.08.2006 o 23:38

Konto skasowane

Pomyłeczka, dziękuje za poprawe błędu smiley.gif

Ja tak zawsze mam, że mi się źle kojarzy. O tym co mówi Raven i Cypis świadczy chociaż talent w Combat u Rogua. I właśnie ten talent mi się źle skojarzył :P

Kucyk w avvatarze i mam wyjebane.
Filip
Wiadomość [#13]: 28.08.2006 o 02:26

Konto skasowane

Ach pierwsza broń zadaje 100% obrażeń a druga trochę mniej tak z 70% , zgadza się ? Bo druga broń zadaje 20% obrażeń to lepiej tarcze wziąć albo broń dwuręczną.

Biniu
Wiadomość [#14]: 28.08.2006 o 02:41

Konto skasowane

Filip napisał:
Ach pierwsza broń zadaje 100% obrażeń a druga trochę mniej tak z 70% , zgadza się ? Bo druga broń zadaje 20% obrażeń to lepiej tarcze wziąć albo broń dwuręczną.

z tego co pamietam to off hand dostaje 50% bonusu z attack power, po za tym noszenie 2 broni daje minusy do trafienia obu prawda?

cypis
Wiadomość [#15]: 28.08.2006 o 12:32

Konto skasowane

Tak. Dualwield ma 25% missrate. Co do dmgu z offhand weapon, to robi on 50% dmg ile zadawalby w mainhandzie.

Filip
Wiadomość [#16]: 29.08.2006 o 00:37

Konto skasowane

quote:
Tak. Dualwield ma 25% missrate. Co do dmgu z offhand weapon, to robi on 50% dmg ile zadawalby w mainhandzie.

Z tego wychodzi że większe obrażenia zadaje jedna broń niż dwie. Przynajmniej tak wam się wydaje.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :