Dziś jest: Niedziela, 27 września 2020, godzina 21:36
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc Jeżeli łączysz się przez modem...

Odpowiedź

Temat: Jeżeli łączysz się przez modem...

Koasiarztp
Wiadomość [#1]: 07.12.2010 o 21:05

Konto skasowane

Właśnie. Gdy chcę się łączyć z battlenetem wyskakuej mi komunikat, ze moge się łączyć, ze złym serwerem i jeżeli łącze się przez modem musze włączyć ręcznie internet. Nie mam modemu tylko radiówkę z routerem. Co mam robić?

maniek92sw
Wiadomość [#2]: 07.12.2010 o 22:55

Konto skasowane

Bylo sporo takich tematow. Tez ostatnio mam taka sama sytuacje niestety. Ma tak samo jak ty radiówkę z routerem, ale to bez znaczenia. Podobno to jest IP ban i nic nie da sie zrobic. Najczesciej soptykalem opinie, ze trzeba czekac, az sie skonczy ban. Tak, naprawde daja bany za darmo i nie wiem o co w tym wszystkim chodzi. Ja juz czekam poltora tygodnia i dalej mnie nie odbanowali. Podobno po 2 tygodniach ma minac, ale i tak to jest denerwujace. Na szczescie mam jeszcze Garene i tam mozna grac. Ostatnio sie nawet zapisalem do ligi gieromaniaka to i dobrzy przeciwnicy sie trafiaja.
Podsumowujac: chyba nie ma zadnego szybkiego wyjscia z tej sytuacji. Jesli nie uzywasz hackow itp programow, to nie masz sie co martiwc. Trzeba poczekac jaks czas i samo przejdze. Imo innej rady nie ma crying.gif Wiele bylo takich przypadkow i niektorym sie to czesto zdarzalo. Zwykle po jakims czasie to mija, ale zadnego lekarstwa na to nie znam 1zhelp.gif
Narazie mozesz pograc na Garenie tylko i przeczekac ten czas. GL

Success is my only mothafuckin option!
Koasiarztp
Wiadomość [#3]: 17.12.2010 o 17:03

Konto skasowane

Tylko, że ja pierwszy raz chciałem uruchomić battleneta O.o

VeGo33
Wiadomość [#4]: 21.12.2010 o 14:14

Konto skasowane

Może po prostu inny użytkownik tego internetu od kogo masz też grał a ma te same ip biggrin.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :