Dziś jest: Poniedziałek, 24 września 2018, godzina 19:52
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Paladyn Jaknajszybsze wygearowanie prot pali 85

Odpowiedź

Temat: Jaknajszybsze wygearowanie prot pali 85

toch
Wiadomość [#1]: 14.12.2011 o 18:01

Konto skasowane

Jakos pol roku temu rzucilem wowa, pozbylem sie gearu itd a teraz dostaje darmowy tydzien i chcialem sobie pograc, nie orientuje sie jak jest teraz ze zdobywaniem gearu itd wiec poradzcie mi:
* mialem jakies 2k golda na postaci (plus herbalism i mining, duzo golda z tego szlo, nadal jest tak ze moge sobie nawet do 1,5k po całodniowym profkowanu uzbierac?
* exalted z kilkoma frakcjami z cata, tak ze mialem z tego kilka epiców i kilka niebieskich
prócz tego moja postać jest GOŁA, może mi ktos szczegółowo napisac jak najszybciej sie wygearowac zaczynajac od zera, bo chcialem sobie pograc przez ten tydzien i moze dluzej tez kiedys ;p
nie krytykujcie w tym temacie tego co zrobilem pozbywajac sie gearu całego itd, to nie jest temat do tego, po prostu doradzcie mi, dzieki biggrin.gif

Garn
Wiadomość [#2]: 14.12.2011 o 21:01

Konto skasowane

Pisz ticket do GMa, oni mogą zwrócić usunięty sprzęt.

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
toch
Wiadomość [#3]: 14.12.2011 o 23:22

Konto skasowane

Zauwaz ze pozbylem sie sprzetu dobrowolnie i na dodatek mialo to miejsce ponad poltora roku. za to mi sprzetu nie zwroca, wiec po prostu prosze o kilka wskazowek jak zdobyc ten gear calkowicie od zera (wlasciwie od kilku itemow za repa). nie wiem nawet po ile teraz chodza na AH craftiwane i niecraftowane BoE epici, nie wiem co sie zmienilo z VP/JP i czy warto inwestowac w ten gear, czy nadal herbalism i mining w Twilight Highlands przynosza takie dochody..? co ja mam zbierac zielone itemy z BRC i sie stopniowo gearowac tak jakbym levelowal od 80? prosze, pomozcie...

[Edycja toch - 14.12.2011 o 23:25]

luney
Wiadomość [#4]: 15.12.2011 o 08:55

Konto skasowane

Zwrócą. Ale widzę, że i tak wiesz lepiej, więc w/e

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
vidur
Wiadomość [#5]: 15.12.2011 o 10:49

Konto skasowane

... a ja tak z czystej ciekawości zapytam, po co pozbywałeś się gearu? ? ?

Lilly
Wiadomość [#6]: 15.12.2011 o 11:27

Konto skasowane

vidur napisał
... a ja tak z czystej ciekawości zapytam, po co pozbywałeś się gearu? ? ?

Ja nie wiem, czy tak było w tym wypadku, ale kiedyś była taka moda, jak się quitowało WoWa :P Na zasadzie "ja już tu nie wrócę".

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
Mordrakus
Wiadomość [#7]: 15.12.2011 o 13:02

Konto skasowane

najprościej to imo kupić na ah pvp set. 8 itemów 377 ilvl. Nie wiem jakie teraz są ceny, ale ja w końcu 4.2 zapłaciłem za matsy+craft coś 500 g na BLu. A dalej to nie wiem czy masz jakąś repę na ringi/necki/etc. Jak nie, to se pograj pare bg czy tol bardów i piorunem dozbierasz brakujący stuff. Stamtąd masz itemki 390/403 ilvl.

Jak masz te profki co pisałeś, to oczywiście dalej spokojnie natrzepiesz parę k w dzień - czy ile tam się u ciebie na serwerze normalnie zarabia. Na pewno tyle, żeby kupić tego seta.

No i chyba nie trzeba mówić że na tym nie poprzestajesz ^^ Łazisz sobie normalnie na dungeony i ciułasz normalny pve sprzęt...

[Edycja Mordrakus - 15.12.2011 o 13:11]

Nekkro
Wiadomość [#8]: 15.12.2011 o 13:36

Konto skasowane

toch napisał
Zauwaz ze pozbylem sie sprzetu dobrowolnie i na dodatek mialo to miejsce ponad poltora roku. za to mi sprzetu nie zwroca, wiec po prostu prosze o kilka wskazowek jak zdobyc ten gear calkowicie od zera (wlasciwie od kilku itemow za repa). nie wiem nawet po ile teraz chodza na AH craftiwane i niecraftowane BoE epici, nie wiem co sie zmienilo z VP/JP i czy warto inwestowac w ten gear, czy nadal herbalism i mining w Twilight Highlands przynosza takie dochody..? co ja mam zbierac zielone itemy z BRC i sie stopniowo gearowac tak jakbym levelowal od 80? prosze, pomozcie...

[Edycja toch - 14.12.2011 o 23:25]

chcesz postac na tydzien ? Szkoda zachodu ;)

gm zwraca postac poza przedmiotami ktore mozna sprzedac za kase. Ja tak zrobilem, sprzedalem wszystkie itemy ktore mozna bylo, zostaly mi tylko te "niesprzedawalne". Po przywroceniu postaci mialem tylko bagi i te wlasnie niesprzedawalne itemki.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
toch
Wiadomość [#9]: 22.12.2011 o 17:06

Konto skasowane

nie wiem czy tak moge, ale nie chce zakładać nowego tematu - aktywowałem tego wowa (wczesniej odinstalowalem wowa a pozniej grałem chwile na starterze. teraz wowa 4.3 ale tego ze startera, nie wiem czy to robi jakakolwiek roznice bo wydaje mi sie ze gra caly czas jest ta sama) i nie moge sie zalogowac. wszystko zaktualizowane, loguje sie i mam "connecting" przez caly czas, obojetnie czy dobre czy złe hasło wpisze.. nie wiecie co z tym zrobic?

EDIT po przeinstalowaniu to samo. nie wiem co zrobic a został mi tydzien grania ;//

[Edycja toch - 22.12.2011 o 19:25]

MatiKox
Wiadomość [#10]: 16.05.2012 o 15:10

Konto skasowane

@UP
Mam to samo ... Loguję się ale po jakiś 10 min . Zawsze włączam na logowanie minimalizuje i robię coś na necie .

Nekkro
Wiadomość [#11]: 16.05.2012 o 15:25

Konto skasowane

Aaaale on mial tylko tydzien grania...

diablotin.gif

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Garn
Wiadomość [#12]: 16.05.2012 o 16:46

Konto skasowane

Grudzień 2011?