Dziś jest: Czwartek, 29 października 2020, godzina 23:09
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Jakiego heala pod 3/3?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Meffisto
Wiadomość [#1]: 09.01.2011 o 21:18

Konto skasowane

Witam, mam juz Waraka i gram nim areny 3/3...jednak postanowilem sobie zrobic jakiegos Heala na areny. Mam shamiego i druida na 73lv i pala 45 a takze priesta 52. No i za kogo sie wziac wszystkimi tymi postaciami mam spece heal i jest dobrze. Dodam ze grajac warkiem zawsze jak trafiamy na team z holadynem no przegrywamy. Uwazam go za najlepszego healera pvp na chwile obecna. Ale nie znam sie moze sie myle. Wydaje mi sie ze teraz sytuacja na 85 wyglada pala<---sham<---druid<---prej i czy zeby bylo ciekawie a nie caly czas po dupie to ogarnac tego paladyna czy moze kogos innego. Druida dalem na 3 miejscu bo jak dla mnie dpsa czasem walki koncza sie przez to ze po prostu drut wypala sie z many...za szybko!...jak wy sie na to zapatrujecie? Podajcie prosze jakies sensowne odpowiedzi a nie ze to ode mnie zalezy. Plusy i minusy healingu tych kas na 85 bo tego nie wiem. Mowie jak to widze oczyma warriora.

Z góry dzieki za odpowiedzismiley.gif

mindseeker
Wiadomość [#2]: 10.01.2011 o 02:32

Konto skasowane

Najgorszy jest dziś Priest i Druid.
Najlepszy mimo wszystko chyba Shaman. Paladyn bardzo dobry i bierz to co ci bardziej stylem pasuje. Shaman jest trudniejszy, ale ciekawszy według mnie.

Xongus
Wiadomość [#3]: 10.01.2011 o 07:27

Konto skasowane

HOLY PALA! W pvp sprawuje się bardzo dobrze z tym, że szybko wyplukuje się z many. Dodatkowo ma też dobre talenty dzięki czemu lecząc innych sam też dostaje heala, nie mówiąc już o momentach w których ma na sobie beacona. Polecam pala bo sam nim gram i wiem że jest bardzo dobry, a wyplukiwanie się z many to nie taki straszny problem, bo po 1 nawet przy 2k many pal może nadal dobrze healowac a po 2 gra jest wymagająca i wygrana daje więcej frajdy a o to przecież w grze chodzi.

I'm not gay, but my boyfriend is.
[img]http://img515.imageshack.us/img515/8352/asam.jpg[/img]
mindseeker
Wiadomość [#4]: 10.01.2011 o 15:35

Konto skasowane

a po 2 gra jest wymagająca i wygrana daje więcej frajdy a o to przecież w grze chodzi.

Paladyn to jest najłatwiejszy healer w grze pod kątem pvp. Zawsze w krytycznym momencie bańka, czego inni nie mają.

Xongus
Wiadomość [#5]: 10.01.2011 o 18:08

Konto skasowane

mindseeker napisał
Zawsze w krytycznym momencie bańka, czego inni nie mają.

i przez 12 sec zrespi sobie 60k+ many?
banka tutaj nie gra zadnej roli jezeli pal sie wyplucze z many

Meffisto
Wiadomość [#6]: 10.01.2011 o 19:56

Konto skasowane

Hmm..czyli pala albo shammy. A co do odnawiania many to paladyn chyba niejest taki zly?? Przeciez judgment ktory odnawia mane caly czas jest w uzyciu i ogolnie kazdy atak odnawia paladynowi mane...plus divane plea (na jakis umowiony moment kiedy dpsi beda kitowac) i da sie wygrac. Sham rozumiem water shield i po sprawie, no tylko ten druid raz innervate i lipa chyba ze jest cos jeszcze o czym nie wiem. Podkreslam ze chodzi mi o 3vs3 czy druid rzeczywiscie taki slaby? Bo ostatnio widzialem ze robil wiekszy hps od shamana. A prej w nadchodzacym patchu dostaje lekkiego buffa i moze znow bedzie z nim dobrze? A moze holy prej na 3vs3? Nie wiem takze pytam sie o wszystkosmiley.gif

mindseeker
Wiadomość [#7]: 10.01.2011 o 20:26

Konto skasowane

Do 3vs3 najlepszy jest Shaman - koniec kropka. Wejdź na arenajunkies i poczytaj. Zmiany jakie blizz wprowadził shamkowi w cata sprawiły że chyba po raz pierwszy w historii wowa jest aż tak dobry jako resto w pvp, bo zawsze mimo wszystko był w tyle za innymi.

Prowler
Wiadomość [#8]: 10.01.2011 o 20:28

Konto skasowane

druid potrafi wykręcić genialny dps w drzewie, do tego mega heal... jednakże jest to imo postawianie gry na jedną kartę bo jeżeli druid będzie bił to wypłucze się z many.

تلاش کے استعمال سے پہلے آپ کسی چیز کے بارے پوچھنا! `;..;´
Xongus
Wiadomość [#9]: 10.01.2011 o 20:59

Konto skasowane

Holy pal nie respi many z judgow. ma tylko racial(BE) i divine plea.

Meffisto
Wiadomość [#10]: 10.01.2011 o 21:14

Konto skasowane

Xongus napisał
Holy pal nie respi many z judgow. ma tylko racial(BE) i divine plea.

http://www.wowhead.com/spell=20165 to tak btw. Chyba ze czegos nie rozumiem.

Xongus
Wiadomość [#11]: 10.01.2011 o 21:20

Konto skasowane

a faktycznie moj blad ;). nota k z tym ze zanim ta mana ci przybedzie to ty jzu ja stracisz. jak dla mnei taki uklad jest OK. gra trudna i daje wiecej funu. a przy 2k many da sie nawet healowac ;).

Kaczorek
Wiadomość [#12]: 11.01.2011 o 00:53

Konto skasowane

Najlepszym healem imo teraz jest faktycznie szaman, ale niewiele gorszy jest hpala i druid. Wszystko zalezy od setupu, ale np. caster cleavy preferuja teraz rdru kiedy mag dysponuje bloodlustem. Priest jako heal sie narazie po prostu nie nadaje.
Poza tym wez pod uwage nadchodzace zmiany - pala dostaje interrupta (w melee, ale zawsze) i lepszy regen. Szaman traci bla na arenach, druid jako heal tansze reju, niedispellowalny barkskin i afair cos jeszcze. Priest tez hardkorowe buffy, ale nie wiem czy to wystarczy.
Mysle, ze maja teraz szanse fajnie zbalansowac healerow.

SC2 ACC #3 SOLD
SC2 ACC #2 ACTIVE | CRUNOZAUR.304
SC2 ACC #1 SOLD
---
Xfire - szafirek
Meffisto
Wiadomość [#13]: 12.01.2011 o 10:30

Konto skasowane

Patrzac na nadchodzący patch...prej dostaje buffa drutowi zmienia sie swift...czy to cos zmieni...bo warkiem widze grac juz sie nie bedzie dalo...ech...

Xongus
Wiadomość [#14]: 12.01.2011 o 10:36

Konto skasowane

Pal. Biorąc pod uwagę tego guarda, hoty i aoe heal z tych nowych skilli to nie będzie źle. Zresztą pal lepiej sprawdzi się też w innych sytuacjachtongue.gif

Kasmar
Wiadomość [#15]: 12.01.2011 o 11:50

Konto skasowane

Prowler napisał
druid potrafi wykręcić genialny dps w drzewie, do tego mega heal... jednakże jest to imo postawianie gry na jedną kartę bo jeżeli druid będzie bił to wypłucze się z many.

Druid w formie drzewa będzie podatny na Polymorph w nadchodzącym patchu. To tyle jeśli chodzi o PvP dla resto druida .... crying.gif

Resto Druid Forever coolgleamA.gif
mindseeker
Wiadomość [#16]: 12.01.2011 o 12:56

Konto skasowane

Druida blizz w ogóle zepsuł. Wiele osób grało druidem za jego oryginalność bycia drzewem, a teraz nie dość, że drzewo jest na 30 sekund to wygląda jak nie powiem co...

Meffisto
Wiadomość [#17]: 12.01.2011 o 13:28

Konto skasowane

Ja pier(wulg)e drzewko na polymorph? No chyba "Ci w blizzie rzeczywiscie cos ćpaja" kurde wtf....jaki oni chca osiagnac balans klas jezeli nerfia i tak slaba klase w pvp....omg...a pali bedzie bedzie jeszcze wiecej przez to...(jakby teraz ich bylo malo)...

Prowler
Wiadomość [#18]: 12.01.2011 o 14:17

Konto skasowane

mindseeker napisał
Druida blizz w ogóle zepsuł. Wiele osób grało druidem za jego oryginalność bycia drzewem, a teraz nie dość, że drzewo jest na 30 sekund to wygląda jak nie powiem co...

jest glyph zmieniający wygląd drzewa chyba nie?

تلاش کے استعمال سے پہلے آپ کسی چیز کے بارے پوچھنا! `;..;´
BEKON
Wiadomość [#19]: 19.01.2011 o 09:46

Konto skasowane

A ja z mojego punktu widzenia (gram feralem arenki) to szanman resto jest najgorszy, z regoly spada po paru sec walki na dobrym nuke i pr4zerywaniu castow. Jak widzimy ze w przeciwnej druzynie jest resto szaman to zawsze ostry nuke odrazu na niego i pada. Z druidem jest ciezej, rzuci hoty i ma instanty, paladyn banjka. Szamanowi wystarczy przerwac 2,3 razy i lezy ;)

............................................................................................................................................................................................................................................................
Kaczorek
Wiadomość [#20]: 19.01.2011 o 10:10

Konto skasowane

Szaman jest opor trudny do zabicia. Duzo latwiej jest np. druida po switchu przy diapellach, albo trainowac priesta. 2-3 razy przerwac pod rzad? Ze sie tak zapytam, co to za rating na ktorym healer nie jukowac.

SC2 ACC #3 SOLD
SC2 ACC #2 ACTIVE | CRUNOZAUR.304
SC2 ACC #1 SOLD
---
Xfire - szafirek
REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :