Dziś jest: Wtorek, 31 marca 2020, godzina 01:53
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łowca Jakie dungeony dla Łowcy do 30lvl??

Odpowiedź

Temat: Jakie dungeony dla Łowcy do 30lvl??

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
tonguei
Wiadomość [#1]: 08.03.2010 o 01:20

Konto skasowane

Witam, jakie dungeony powinienem odwiedzać (w jakich wypadają itemki odpowiednie dla huntera) do levelu 30?? Obecnie jestem na 23. Pozdrawiam i dziękuje za szybkie odpowiedzi.

Burning Legion
NE Hunt
H Warlock
Flava
Wiadomość [#2]: 08.03.2010 o 02:02

Konto skasowane

rob wszystkie "klasyki" (achiv fajna rzecz)
najlepiej randomy, kasa + losowy dobry "niebieski" item
sciagnij sobie atlas + atlas lot, masz tam pokazane co z czego wypada i sam zdecyduj na co chcesz isc.

[img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/2/flava1988.png[/img]
Swistak
Wiadomość [#3]: 08.03.2010 o 04:33

Konto skasowane

Randomy rób

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Quel%27Thalas&n=Swistak
tonguei
Wiadomość [#4]: 08.03.2010 o 11:56

Konto skasowane

Co do losowych to:
Jak na razie wypadają mi same kiepawe cloaki. A kasa to tylko 30srebra, więc :]
Wolę więc robić coś w zamiarze zbierania jakiegoś fajnego seta z plusem do agi czy coś.

Burning Legion
NE Hunt
H Warlock
watman
Wiadomość [#5]: 08.03.2010 o 12:08

Konto skasowane

tonguei napisał
Co do losowych to:
Jak na razie wypadają mi same kiepawe cloaki. A kasa to tylko 30srebra, więc :]
Wolę więc robić coś w zamiarze zbierania jakiegoś fajnego seta z plusem do agi czy coś.

nei ma sensu szukac 'jakiegos fajnego seta' czy czegokolwiek innego - po prostu naparzaj te randomy, bierz gear z bossow i wbijaj 80, wtedy zaczyna sie prawdziwa gra...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
tonguei
Wiadomość [#6]: 08.03.2010 o 15:47

Konto skasowane

Nie lubię robić questów, lvelować postaci, gnać do tego 80lvl. Lubie porobić se profki, pominować, hajs zarobić jakiś na ah, jakis set zebrać na swoim levelu - nie spieszy mi się do end-game ;)

Burning Legion
NE Hunt
H Warlock
Nekkro
Wiadomość [#7]: 08.03.2010 o 16:27

Konto skasowane

tonguei napisał
Nie lubię robić questów, lvelować postaci, gnać do tego 80lvl. Lubie porobić se profki, pominować, hajs zarobić jakiś na ah, jakis set zebrać na swoim levelu - nie spieszy mi się do end-game ;)

na 23 lvl jedynym setem jaki przychodzi mi do glowy to ten z WC ;] A cloak to pewnie dostajesz z nagrod za daily tak ?

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
tonguei
Wiadomość [#8]: 08.03.2010 o 18:08

Konto skasowane

Z tego wora za losowy dungeon ;)

Burning Legion
NE Hunt
H Warlock
Nekkro
Wiadomość [#9]: 08.03.2010 o 18:54

Konto skasowane

tonguei napisał
Z tego wora za losowy dungeon ;)

no to z tego wora rozne rzeczy leca z rodzaju: neck, cloak, rekawice. Z innymi sie chyba nie spotkalem.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Flava
Wiadomość [#10]: 08.03.2010 o 19:25

Konto skasowane

Tak jak napisal pan wyżej
Z worka leci bizuteria, czesci do armoru i chyba nawet bron,( mi osobisie lecialy ringi, neck'i, rekawice, shouldersy i back ) czasem lepsze niz to co uda sie sie wydropic. NIe chcesz robic questow to rob randomy i w nich exp, z wiekszym lvelem bedzie z tego wiecej kasy, czas miedzy dungeonami mozesz poswiecic na robienie profek ( tak jak sam napisales) tylko powiem ci ze na 80lvu bedziesz srał tymy randomami farmiac emblemy wiec przemysl to dobrze :P questy to zwsze jakis relax do farmienia HC a i kasa z tego tez jest ;]
Setow ci sie nie oplaca zbierac bo (niestety) teraz w wow'ie sie bardzo szybko expi i szybko "wyrośniesz" ze starszych itemow. Wchodzac na 58lvu do out lepiej rob tam questy bo nieraz green quest item z out jest lepszy niz rar z klasyka, to samo tyczy sie north. Zreszt wszystko zalezy od tego jak czesto i gesto grasz :P

[Edycja Flava - 08.03.2010 o 19:29]

[Edycja Flava - 08.03.2010 o 19:31]

[img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/2/flava1988.png[/img]
tonguei
Wiadomość [#11]: 08.03.2010 o 22:43

Konto skasowane

Jakieś 4 razy w tygodniu po 2h i pare razy dziennie sprawdzanie ah.

Burning Legion
NE Hunt
H Warlock
Vaeryn
Wiadomość [#12]: 09.03.2010 o 18:36

Konto skasowane

tonguei napisał
Jakieś 4 razy w tygodniu po 2h i pare razy dziennie sprawdzanie ah.

Dopóki jest fun, nie nudzi się człowiek i tak dalej to looz. O to w końcu chodzi w tym wszystkim. Jesli chodzio o dungi to są one imho deko nudne i wnerwiające jak się trafi na patałachów, których jest lwia większość. Z jednej strony są strasznie proste przy takiej masie niebieskiego sprzętu jak teraz a z drugiej nawet tą prościznę potrafią ludzie zawalić. No i kasta rozkapryszonych jednosekundowym czekaniem tanków wypadających z dunga przy byle okazji. Jakby tak jeszcze choć jakaś znacząca część z nich coś z tankowania kumała. No ja nie mogę grać tankiem bo szamanię lekko od paru dni, więc mnie to lekko wnerwia, że byle d*** wołowa zaznacza se tanka, lami na maksa, ale czekanie ma w promocji, instant, smiley.gif Naprawdę - mógł te oceny graczy z dungeonów blizz od razu wprowadzić.

[Edycja Vaeryn - 09.03.2010 o 18:41]

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
tonguei
Wiadomość [#13]: 09.03.2010 o 19:34

Konto skasowane

Dwa pytanka apropo dungeonów.

O jakich ocenach graczy mówisz?
Gdzie można sprawdzić jaki nabiłem dps/heal (priestuje troszke;P) w dungeonie?

Burning Legion
NE Hunt
H Warlock
Firenzo
Wiadomość [#14]: 09.03.2010 o 20:35

Konto skasowane

tonguei napisał

Oceny? Prawdopodobnie miała być opcja (przed wprowadzeniem randomów) abyś mógł ocenić jak sprawował się dany gracz na danym dungu.... myślę że gracze z mniejszą oceną czzekaliby w kolejce dłużej/dostawali gorsze grupy ( z innymi nisko ocenionymi).

Do pomiarów praktycznie wszystkiego polecam addon : Recount

tonguei
Wiadomość [#15]: 10.03.2010 o 00:29

Konto skasowane

Mam pytanie, na jakiej zasadzie przydzielane są looty? Przed chwilą w grupie grał ze mną drugi hunt który zgarnął WSZYSTKIE moje need :/ :/ :/ O co chodzi?

Burning Legion
NE Hunt
H Warlock
Firenzo
Wiadomość [#16]: 10.03.2010 o 01:18

Konto skasowane

tonguei napisał
Mam pytanie, na jakiej zasadzie przydzielane są looty? Przed chwilą w grupie grał ze mną drugi hunt który zgarnął WSZYSTKIE moje need :/ :/ :/ O co chodzi?

każdy kto potrzebuje klika przycisk need... później następuje losowanie (automatyczne) pomiędzy osobami które także wybrały need... wygrywa i dostaje itemek ten z większym fartem.

tonguei
Wiadomość [#17]: 10.03.2010 o 01:21

Konto skasowane

Myślałem że może dpsem czy czymś innym a nie zwykły fart. Głupi system ;]
Czytałem że insty można solować. Jak to działa skoro do sola danej insty trzeba mieć odpowiednio wyższy level a insta jest np do 25lvl a potem się blokuje? I jak wejść do insty samemu? Trzeba poprostu tam dotrzeć i przejśc przez portal czy istnieje coś takiego jak dungeon finder które przenosi nas do insty ale bez grupy?

Burning Legion
NE Hunt
H Warlock
Vaeryn
Wiadomość [#18]: 10.03.2010 o 09:41

Konto skasowane

tonguei napisał

- Chodzi o coś takiego: http://www.wow.com/2010/02/(...)watched/ To pewnie wejdzie w 3.3.3. Może sobie trochę dopowiedziałem, ale ponieważ blizz głupi nie jest, wie jak sytuacja wygląda i raczej do statystyk to im potrzebne nie jest to te dane (niewidoczne dla graczy) zbierane na wewnętrzne potrzeby blizza będą pewnie służyć (może nie od startu 3.3.3, pewnie pozbierają troszkę najpierw) lekkiemu temperowaniu co bardziej denerwujących głosujących za kickiem, wychodzących z grupy przy byle okazji i tak dalej.
- Do mierzenia różnych dupereli zainstaluj recounta (jest na curse.com). Możesz też używać skada, ale są pewne różnice pomiędzy recountem a skadą (mówi się, że skada jest "szybsza") i ponieważ ludzie w lwiej większości używają recounta to warto mieć to co większość żeby mieć ten sam punkt odniesienia i móc sprawdzić to przy pomocy czego cię oceniają.

[Edycja Vaeryn - 10.03.2010 o 09:36]

tonguei napisał
Myślałem że może dpsem czy czymś innym a nie zwykły fart. Głupi system ;]
Czytałem że insty można solować. Jak to działa skoro do sola danej insty trzeba mieć odpowiednio wyższy level a insta jest np do 25lvl a potem się blokuje? I jak wejść do insty samemu? Trzeba poprostu tam dotrzeć i przejśc przez portal czy istnieje coś takiego jak dungeon finder które przenosi nas do insty ale bez grupy?

Hehe. Właściwie można się było spodziewać, że jak zrobią randoma to ludzie zaczną myśleć, że instancje są gdzieś daleko w kosmosiesmiley.gif Do każdej instancji można dojść z buta. Wystarczy wiedzieć gdzie ona jest.

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
Firenzo
Wiadomość [#19]: 10.03.2010 o 17:36

Konto skasowane

Vaeryn napisał
tonguei napisał
Trzeba poprostu tam dotrzeć i przejśc przez portal czy istnieje coś takiego jak dungeon finder które przenosi nas do insty ale bez grupy?

Hehe. Właściwie można się było spodziewać, że jak zrobią randoma to ludzie zaczną myśleć, że instancje są gdzieś daleko w kosmosiesmiley.gif Do każdej instancji można dojść z buta. Wystarczy wiedzieć gdzie ona jest.

Dokładnie... kiedyś do KAŻDEJ instancji musiałeś dojść na własnych nogach aby do niej wejść... gra przez te uproszczenia traci swój niezapomniany klimat, nawet te ograniczenia długości jednego BG, niby świetne a jednak... pamiętacie te naprawde EPICKIE bitwy na AV co trwały po kilkanaście godzin ? ;D!

tonguei
Wiadomość [#20]: 10.03.2010 o 23:09

Konto skasowane

Odpowie mi ktoś na pytanie apropos solowania?

Burning Legion
NE Hunt
H Warlock
REKLAMA
Strona 1 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :