Dziś jest: Środa, 21 sierpnia 2019, godzina 07:35
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Jaki program do zapisów

Cinema
Wiadomość [#1]: 08.08.2008 o 18:10

Konto skasowane

Z czego korzystacie przy zapisach na rajdy? Mógłby ktoś polecić jakiś prosty czytelny,program,addon do zapisów na rajdy ?
Group Calendar,którego używaliśmy do tej pory zaczął płatać figle i nie można już na nim polegać. Raz eventy są,raz znikają.
Osoba,która zajmuje się u nas rozpiskami na rajdy nie zna angielskiego,dlatego szukam czegoś prostego ale czytelnego

pyko
Wiadomość [#2]: 11.08.2008 o 16:57

Konto skasowane

Poszukaj phpraid, wiele gildii używa tej aplikacji.

[Edycja pyko - 11.08.2008 o 16:57]

Xardas
Wiadomość [#3]: 12.08.2008 o 07:41

Konto skasowane

Cinema napisał
(...)
Osoba,która zajmuje się u nas rozpiskami na rajdy nie zna angielskiego (...)

Lol a casual raider pewnie nawet czytac nie umie ;p

Cinema
Wiadomość [#4]: 14.08.2008 o 13:26

Konto skasowane

Znajomość języka nie świadczy o osobie i jego mądrości lecz jego wypowiedzi i zachowanie.

Nie każdy jest takim geniuszem jak Ty,który jak nie ma nic do powiedzenia to obraża innych,nie znając ich nawet.

Pozdrawiam

Nazario
Wiadomość [#5]: 14.08.2008 o 14:01

Konto skasowane

no grajac w Wowa i nie znac ang nigdy sie nie bedzie w to dobrym , najlepsze poradniki czy taktyki sa po angielsku no i jesli ta osoba ma mniej niz 30 lat to raczej spotkala sie z ang w szkole:P a skoro nic nie zapamietala to napewno nie jest inteligentna , angielski to nie greka , jest to tak popularny i potrzebny teraz jezyk ze brak znajomosci jego napewno zle swiadczy o danym czlowieku

juz nie chce wnikac jak osoba zajmujaca sie raidami przygotowuje je skoro nie zna angola bo to nie swiadczy dobrze o gildii ale koniec offtopu bo nie o tym temat

Proponuje zapisy tradycujnie na forum bo nie znajdziecie addonow do Wowa w wersji pl badz sprobojcie na nowo z gc , gzies czytalem ze GC szwankuje jak sie go uzywa na wiecej niz 1 kompie ,nie wiem na ile to prawda ale jesli osoba rozpisujaca raidy uzywala 2 kompow do tego to moze wlasnie jest przyczyna wariowania GC

Cinema
Wiadomość [#6]: 14.08.2008 o 19:27

Konto skasowane

Ta osoba ma 39 lat więc w szkole nie miała angielskiego a w pracy nie potrzebuje. Wszyscy jesteśmy w podobnym wieku i gramy tylko i wyłącznie dla przyjemności. Widzę,że temat nie ma sensu,bo ludzie zamiast odpowiadać na pytanie to komentują znajomość/nieznajomość języka mojego kolegi.
Teraz jak już jest wiadomy wiek,to pewnie zaraz usłyszę,osoba w tym wieku nie powinna grać,więc darujcie sobie od razu. chyba,że w ten sposób lubicie nabijać sobie listę postów,żeby pokazać jacy jesteście imba.

alt.artificial
Wiadomość [#7]: 14.08.2008 o 20:16

Konto skasowane

Nie wiem na(wulg.) się czepacie... gra bez znajomości języka więc widocznie mu to nie przeszkadza.

phpRAID jest niezły

I'll make him an offer he can't refuse.
Demarest
Wiadomość [#8]: 15.08.2008 o 13:15

Konto skasowane

Czytając te wasze posty dostaje zawrotu lazani.

Nawet nie macie pojęcia jak denerwują mnie ludzie którzy bezsensownie piszą na forum że bez znajomości języka angielskiego nie da się grać - to wszystko Gówno prawda za przeproszeniem.

Ilekroć przejże jakiś temat gdzie ludzie pytają się o jakieś rzeczy bo nie znają angielskiego i zamiast otrzymać normalną odpowiedz ludzie zaraz zaczynają nim pomiatać. Ja na przykład wogólę nie znam angielskiego a mam już 64 lvl Warlocka którym świetnie sobie radze, questy wypełniam na bieżąco, posiadam dobry gear, chodzę na instancje. Według mnie jedyne co trzeba z angielskiego umieć to trzy wyrazy: bring/kill/speak i nic więcej (przynieś/zabij/pogadaj/ ) bo questy w WoWie tylko do tego się odnoszą, jak jest problem z jakimś q to sprawdzam na różnych stronach od questami, ( WoWwiki i inne ) i niema questa jakiego bym nie wykonał. A tak wogóle ja też popieram phpraida. biggrin.gif

Sorry ale nie mogłem się potrzymać

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Aggramar&cn=Demarest - Lock
http://eu.wowarmory.co(...)cn=Rivel - DK
http://eu.wowarmory.co(...)n=Razjel - Pala
Xardas
Wiadomość [#9]: 15.08.2008 o 18:03

Konto skasowane

ok smiley.gif pogadamy jak dostaniesz invite na rajd ;P

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.