Dziś jest: Wtorek, 17 września 2019, godzina 12:37
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Jaka klasa na poczatek?

Meffisto
Wiadomość [#1]: 07.12.2009 o 22:47

Konto skasowane

Rozumiem ze temat moze byc oklepany, ale zalezy mi na opiniach bardziej obeznanych ludzi w tej dziedzinie niz ja. Powracajac do pytania. Zamierzam zaczac gre na BLu(gralem na innych serwerach ale pve) i moje pytanie brzmi, ktora klasa zaczac (bez hierolimow) aby milo sie levelowalo i w miare szybko a zarazem dobrze radzic sobie w pvp. Moze to byc aliant albo hordziak. Myslalem nad palem ale wiele osob nimi biega a chce byC troche orYginalny.

[Edycja Meffisto - 07.12.2009 o 22:50]

Arthasus
Wiadomość [#2]: 07.12.2009 o 23:00

Konto skasowane

kazda klasa milo sie lvluje i w miare szybko i dobrze radzi sobie w pvp

Arthasus Burning Blade
Voom
Wiadomość [#3]: 07.12.2009 o 23:03

Konto skasowane

Moze to byc aliant albo hordziak.
Kim ty byś chciał grać jeszcze, płonącym legionem?

A co do pytania to enh shaman, 0 downtimu i bardzo przyjemnie się expi, po 60lvlu bardzo trudno będzie Cie zabić 1vs1 gdyż będziesz miał spirit wolfy ;> A na 80 to każdy sobie dobrze radzi, oczywiście jeśli umie grać.

Meffisto
Wiadomość [#4]: 07.12.2009 o 23:31

Konto skasowane

Dzieki voom. No a podarzajac tym tropem, lepiej shammy horda czy ufoludkiem?smiley.gif inna sprawa jakie profki wziac zeby uzbierac troche chajsiwa. I inna jeszcze sprawatongue.gif czy na blu sa nowi ludzie czy wszyscy z hierolimami? Temat nadal otwarty takze prosze innych o swoje zdanie.

[Edycja Meffisto - 07.12.2009 o 23:33]

Voom
Wiadomość [#5]: 07.12.2009 o 23:38

Konto skasowane

Kwestia przypadku na jakich trafisz. A profki? ja do zarabiania brałem zawszę skinning+minning, ewentualnie weź sobie skinning + herbalism. Imo lepiej grać szamanem w hordzie.

MasterpiteR
Wiadomość [#6]: 08.12.2009 o 16:36

Konto skasowane

Polecam palladyna jesli chodzi o latwosc i przystepnosc w robieniu wszystkiego, lvlowanie, pvp jak i endgame pve+ mozesz robic 3 rozne rzeczy tank meele dps albo healer, chociaz szamek to tez nie jest zly wybor, z oczywistych wzgledow odradzalbym warriora/dk/rogue.

http://s28.bitefight.pl/user/bite/39798
luney
Wiadomość [#7]: 08.12.2009 o 17:53

Konto skasowane

Z ciekawości spojrzałem na resztę tematów w tym dziale. I dlaczego co drugi temat nazywa się właśnie w ten sposób? "Co lepsze?", "co wybrać?". I dlaczego znajdują się kolejne osoby, które tego nie widzą i robią kolejny idiotyczny temat w stylu "co lepsze: placki czy naleśniki?".

LITOŚCI!

Zamykam...

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :