Dziś jest: Poniedziałek, 18 grudnia 2017, godzina 15:39
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft Pomoc Jak żyć? Bariera multiplayera

Odpowiedź

Temat: Jak żyć? Bariera multiplayera

Gosen
Wiadomość [#1]: 15.05.2013 o 12:27

Ciekawe czy ktoś w to jeszcze gra, ale jakieś garstki widuje. Niestety poza grą z komputerem nie mam się co ruszać, bo na multiplayerze nie da się wygrać. 1v1 to chyba nie licząc znajomych (tutaj 0 porażek) wygrałem raz, na jakieś kilkadziesiąt, może ponad 100 gier na przestrzeni lat. Po prostu się nie da :P Szkoda, że mecze pro wydają się dużo łatwiejsze do grania, bo ci Koreańczycy to przez 10-15 minut nic nie robią tylko rozbudowują ekonomię, a realia na onlinie są takie, że po 5-6 minutach już mnie nie ma, ewentualnie w 8 mam pod bazą miny, siege tanki i turrety (nie idzie podejść/wyjść z własnej bazy), także rozgrywka może nawet trwać pół godziny, ale praktycznie rywal wygrywa w tych pierwszych ośmiu, bo nie mam jak się rozbudować. Jak żyć...

Jednak wolę stylistykę i balans w Brood Warze, mimo że w SC2 w szczycie formy miałem ratio 50:50 i złotą ligę, co było dla mnie mega sukcesem mając wcześniejsze doświadczenia ze StarCraftem. Coś tam umiem, ale no nie jestem koreańską maszyną z apm'em (przeciwnicy średnio mają 2-3x większy, ale pewno sobie klikają tysiąc razy w robotników na początku gry... to rts jest, a nie zręcznościówka, omg), dodatkowo nie podoba mi się fakt, że nie grając schematycznie według poradników nie ma się w ogóle szans. Trzeba co do sekundy robić to co nakazują buildy i tyle, nie ma żadnej strategii czy inwencji własnej praktycznie, a wolę trochę na spokojnie pograć. Nie mniej grę uwielbiam i chciałbym z niej czerpać więcej przyjemności, po prostu z przypadkowymi ludźmi na multi niestety jest to niemożliwe.

Jeszcze przydałaby mi się informacja czy jest możliwa cyrkulacja między budynkami tego samego rodzaju (np. barakami czy bazami)? W SC2 z tego co pamiętam backspace za to odpowiada, a w Brood Warze można tylko pojedyncze 9 numerów przypisać?

PS. W HotS'a nie gram i nie zamierzam na multi, bo kto widział samoregenerujące się miny, które jakimś cudem działają tak samo dobrze na lądzie jak i w powietrzu, wtf? 0 gier rankingowych tam mam i póki balans się nie zmieni (reapery bez tech laba, pozdro600) nie ma sensu się denerwować. Jakieś glitche też widziałem z SCV na gazie... bugi, balans i ogólnie freezuje czasami na onlinie jak z kumplem grałem, więc tam Blizzard ma do roboty sporo jeszcze.

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :