Dziś jest: Poniedziałek, 26 października 2020, godzina 14:25
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Jak zarabiać dużą kase ?

Odpowiedź

Temat: Jak zarabiać dużą kase ?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Ylony
Wiadomość [#1]: 27.09.2005 o 10:24

Konto skasowane

Na początek powiem , że to jest mój pierwszy temat jaki robie , więc prosze o odrobine wyrozumiałości . Sory jeśli powtarzam temat , ale jak był to go nie zauważyłem .

Temat jak tytuł wzkasuje jest o szybkim zarabianiu złota w wowie . Prosze przesyłać wszystkie pomysły tj : Dobrze płatne questy , błedy gry typu taniej kupić drożej sprzedać , gdzie są stwory z których wypadają przedmioty za które można dostać solidne pieniądze i jak można wychodzić na plus grając na aukcjach biggthumpup.gif
Oczywiście mówcie o innych żródłach dochodu .Na koniec co najważniejsze . Muszą te pomysły być uczciwe. diablotin.gif

Ja od siebie powiem , że gram Elfką która jest Hunterem i wybrałem jako profesje Alchemie yabol.gif i Ziółkozbieractwo . Na alchemi nie zarobiłem ani coopra , ale na sprzedaży ziółek to chyba 30 złotka . I wszystko na krzaczku o nazwie Liferoot . Szukałem i kupowałem 20 tych kwiatków do 1 złota i sprzedawałem za 2 golda .
Oczywiście udawało mi się sprzedać raz nawed za 4.50 g . Ale to tylko raz , potem mi się ta sztuka nie udawała . Latwiej szpedać za 2 g . Zazwyczaj w kwiecistym interesie schodzą kwiatki od Liferoota i rzadziej znajdowalne .A kwiatki typu Placebloom(Można czasem kupić czasem w kwiaciarni w Stormind) , Silveroot ,Rożyczki(W Kraine gdzie jest Sormind na głownym trakcie mozna czasami kupić ) , Earth(coś tam nie pamiętam jak różyczek angel2.gif Czasem kupić u Goblina na głownej drodze w Wetland) i Briathorn nie pojdzie w ogóle albo za tak małą cenę ,że nie ma co sobie głoway zawracać . Jeszcze dla osób o niskich poziomach przydatna w zarabianiu nie tak dużych pieniędzy jest profesja First Aid (Nie mósiałem rezygnować z alchemi i ziół , taka trzecia profesja ) . Na aukcji szukam cudownej okazji poniżej 40 s . 20 Silk Cloth . (Raz jak poświęciłem 40 m na szukanie zarobiłem 2 g ale byłem wtedy na baaardzo niskim poziomie więc mi się wydawało ,że zarobiłem majątek ) Używam mojej umiejętności robienia bandaży i moge sprzedać w sklepie za 40 s . Lub drożej na aukcji modląc się , że pojdzie . ( Chyba z 10 prób sprzedałem raz więc nie polecam)

kAlinOski
Wiadomość [#2]: 27.09.2005 o 15:26

Konto skasowane

W desolace, na wschod od tych 2 wysp, na brzegu jest pare beczek, na jedej z nich jest ksiazka, rozpoczyna questa. W sumie zrobilem go w 10 min, a nagroda to 1.25g + 0.7 w itemach (shield), i okolo 2.5k xp. aha Zrobilem go na 33lvl, wiec nagroda spora jak na ten level

Matrixowo
Wiadomość [#3]: 27.09.2005 o 15:35

Konto skasowane

na alchemi można zrobic całkiem niezłą kasę ale na wyższym poziomie na potionach mana i healing.

No i oczywiscie na fajowcyh innych potionkach, ale problem polega na tym, ze trudno znaleść recepte, a później składniki.

Ja polecam alchemie do zbierania kasy dla Druidów to jest dla nich po prostu stworzone, moga zbierac kazdą roślinkę bez walki :P biggrin.gif

Ale jesli chodzi o grindong to najlepiej zarabia się kase na biciu mobów Elite które są od ciebie duzo słabsze ale to juz poleca sie dla 60 lvl bo im XP juz nie jest potrzxebne :P biggrin.gif

Dragonius
Wiadomość [#4]: 27.09.2005 o 16:02

Konto skasowane

Po kolei
1. Ide na AH wydaje cala(ew. prawiecala) kase na jak najtansze (ponizej 25s) magiczne przedmioty od 16 lvl req(wazne jest zeby byly 16+lvl)
2. Ide do mailboxa i odbieram wszystko
3. Disenchantuje co kupilem, średnio wychodzi:
-4-6 sztuk Strange Dust
-1-3 Greater Magic Essence
-1-2 Atral Essence
powyzej 20 lvlu leci Soul Dust czasem

4. Ide na AH i wystawiam skladniki na czas 24 godzin (za wystawienie skladnikow do enchantingu nic sie nie placi)i w cenach na buyout:
10 Strange Dust - ceny konkurencji -10s (ale nie ponizej 50s) a jak nie ma żadnego to po 70-80s i na czas 24 godziny (za wystawienie skladnikow do enchantingu nic sie nie placi)
1 Astral Essence - 20-50s
1 Greater Astral Essence - 1g
1 Soul Dust - od 30s do 80s (roznie to bywa)
1 Greater Magic Essence (nie wiem, zostawiam sobie na beastslaying bo zadko znajduje)

I tym oto sposobem na 2g wydane przypada cos kolo 3-6g za skladniki na ah
Wystawiam na ah az do sprzedania(nic to nie kosztuje), chociaż zwykle jak daje sie 10s mniej niz inni to po 2-3 godz schodzi, bo po co kupowac od innych drozej? smiley.gif

Tak ostatnio zarabiam na The Maelstorm, nie mam pojęcia jak jest na innych serwerach

Jajco
Wiadomość [#5]: 27.09.2005 o 16:08

Konto skasowane

Graj se lotrzykiem i podprowadzaj kasiorke wink.gif

BoolvA
Wiadomość [#6]: 27.09.2005 o 16:54

Konto skasowane

ja dziennie w ciagu 40-60 sekund zarabiam 10g ;)

1. 60 lvl
2. Alchemia
3. Zdobywasz przepis trasmutate water to air (jak to zrobic? sprawdz na thotbocie, niepowiem ze jest to łatwe ;)
4. Kupuje na ah essence of water za okolo 7-8g i odbieram
5. Transmutuje w essence of air i wystawiam na ah za 20g/25g smiley.gif

szkoda tylko ze co 24h tak mozna... no ale lepsze to niz arcanite transmutation na ktorym ie zarabia 5g co 48h ;)

Dragonius
Wiadomość [#7]: 27.09.2005 o 17:25

Konto skasowane

Jajco:
Tym łotrzykiem to tej kasiory gora 2s mobom na 40 lvlu zakosisz, wiem bo sam gram.

Boolva:
Wiecej kasy sie tlucze na moim sposobie, i na dodatek od poczatku. poza tym im wiecej kasy tym szybciej tluczesz. Wystarczy wchodzic raz na pare godz i powtarzac czynność.

Szczep
Wiadomość [#8]: 27.09.2005 o 17:43

Konto skasowane

Sposób jest banalny.

1. Robisz 55+ lvl,
2. Bierzesz wymiatajaca bron 2h (np. Ice-barbed spear ((reaper ma za duzy lvl na 55 jak go masz))),
3. Idziesz do Deadwind Pass, robsiz kilka kolek, zabijasz same ptaszki, bierzesz caly loot,
4. Idziesz do Merchanta w Darkshire i sprzedajesz (6-7g),
5. Idziesz znowu...

Jedno kolko zajmuje mi 3-4 minuty (8-10 ptaszkow). W 1h30min nazbieralem 30g.

Barre
Wiadomość [#9]: 27.09.2005 o 18:13

Konto skasowane

-Transmuty: essence/arcanite/mooncloth - stabilna kasa,co pare dni wpada do plecaczka kilkadziesiat gold :P
-Craft itemow: jezeli jestes engineer i masz plany na Core Marksman rifle na przyklad, to mozesz kosic kase ostrzej niz ktokolwiek inny. Bron mazen 90% hunterow. Craft za 200g + materialy smiley.gif. Inaczej, reaper wiadomo, shit nie shit, ale ludzie z tym biegają, można 100g za craft wyciagnac a recepte zdobyc latwo (w miare).
-Grinding: Essence of Air/devilsaur lethers. elementale w silithusie. Hunter, moze byc nawet lvl 54-55. Max nature res peta + AotW i lejesz te ostre moby godzinami bez przerwy :P jedna esencja to u nas 15g. Jak jestes na nowym serwerze, rogale rzucaja sie na Stormshroudy/devilsaury -> mozna po prostu grabic/trzepac/czesac kase i miec epic mounta w pare dnismiley.gif
-Mining: jezeli masz szkole/prace na 10 i do tego jestes hardkor gamer to mozesz wstac o 7 rano i przejechac sie po Burning Steppes i easter Plaguelands :P zajmie moze godzinke a szansa na jakiegos Arcane Crystala no i masa toru.
-Instance farming: Scarlet Monastery niezle, proste. Trudniejsze jest Blackrock Depths lub Lbrs (mowie o pierwszych kilku roomach, z mobami lvl 56-57elite) . lbrs jest bardziej ciekawe, boe set dropy :P

no i exploity niestety juz niedzialajace: HUntera - Razorfen Kraul i farming bossa z addami (bylo z 30-40g na godzine) Mage - Stratholme pierwszy pull + exploit resetujac instance , banalnie proste, ponad 80g na godzine.

loth
Wiadomość [#10]: 27.09.2005 o 18:43

Konto skasowane

A ja trzepie kase w ten sposob:

1. lece do dustwallow marsh- jest tam babka, ktora sprzedaje ksiazke do nauczenia First Aid pow 150 (1g) oraz ksiazki Heavy Silk Bandage (20s?) i Magevave Bandage (chyba 50s) ku[puje po 5 sztuk kazdej
2. wracam do orga
3. wystawiam aukcje (ceny b/o) First Aid - 2,5g Silk - 1,2g Magevave - 1,8g
4. po 24 godzinach odbieram kase ze skrzynki. wydaje jakies 9g a zarabiam ok 21g. czysty zysk!!!

Polecam zielarstwo - sprzedaje roslinki wymagajace zielarstwa pow 220
Dobra jest tez alchemia na wysokim poziomie

Na 40 lvlu sprzedajac ksiazki i ziele (na ktorego zbieranie srednio poswiecalem 1godz.) dziennie zarabialem jakies od 20g czasami nawet do 40g.

Dragonius
Wiadomość [#11]: 27.09.2005 o 19:08

Konto skasowane

Na wysokim lvlu to na wszystkim sie dobrze zarabia.
Na enchantingu dobrze zarabiać można już od 1 lvla

MacQuack
Wiadomość [#12]: 27.09.2005 o 19:39

Konto skasowane

Czy jeśli oducze się jakiejś umiejętności i nauczę enchantingu, to jak będę chciał się jej znów nauczyć, to czy będę musiał to robić od początku?

Szczep
Wiadomość [#13]: 27.09.2005 o 20:04

Konto skasowane

Nie rob tego... Enchanting na pierwszych levelach to zerowy zysk i strata calej masy dobrych itemow, ktore mozna sprzedac u merchanta za niezla kase. Dvergar, moj kolega stracil 10g na tarczy, ktora mogl wystawic na AH. A wyszedl mu item wart 2g...

Mailarz
Wiadomość [#14]: 27.09.2005 o 21:25

Konto skasowane

idziesz do stolicy i blagasz o kase... zarabiasz miliardy..

Gilgalad
Wiadomość [#15]: 27.09.2005 o 21:37

Konto skasowane

Litrów śliny.

Cokolwiek
Wiadomość [#16]: 27.09.2005 o 21:46

Konto skasowane

Mailarz napisał:
idziesz do stolicy i blagasz o kase... zarabiasz miliardy..

moja lista ignore jest już pełna...

OFFTOP
3 sposoby na spamerów kasy rodem z FW
1: robisz makro "/r no i wont give you any money (dalej co chcesz), so shut up or ill ignore you", spamujesz tyle razy, ile pls i ! było w jego prośbie (brak please lub pls =10 spamów i ingnore)
2: spamujesz beggera "pls, i need 500g on epix", otwierasz na chama okno trade, jak zacznie uciekać - goń go aż się wyloguje
3: otwierasz okno trade, wkładasz 100g +i jakiś fajny BoE item(ja uzywam Destiny) i idziesz na kawę (wyjątkowo perfidne biggrin.gif)
KONIEC OFFTOPA

Szybka kasa dla maga na 60 lv z dobrym w miarę dobrym equipem:
Wchodzisz do Stra (sam!)
Lejesz AOE pierwszą grupkę mobów
Zbierasz dropa z 5 mobów (każdy 10-25s, 3+ runecloth, często ventor crap i greeniesy, czasami BoE rary i epiki)
Inv kumpla
Kick kumpla
60 sec do wyjścia z instance
Relog dla resetu mobów
powtarzać do znudzenia

Przez 2 godziny da się zarobić 30-40 golda, bacpack runeclotha, backpack greenies/crapu dla ventora i tak z jeden pół rare. Razem wyciąga się ok 50g/h (przynajmniej tak było przed ostatnim patchem, ale nikt się nie skarżył, że to znerfowali)

Crom
Wiadomość [#17]: 27.09.2005 o 22:00

Konto skasowane

OFFTOP:
Noooo, ale przeciez bramy w Strath (glowne wejscie) sie zamykaja tuz po pierwszej walce wiec musisz walic do najblizszego miasta przez HS wiec proces sie wydluza czyz nie? Czy moze ty mowisz o skrocie na Barona? Jesli mowisz o drodze na Barona to mag raczej sam nie bylby w stanie dac sobie rade z ta grupka bo pierwsza sciaga aggro z drugiej. Chetnie bym posluchal wyjasnienia jak to z tym jest smiley.gif
END OFFTOP:

Dobry sposob na kase na serwerze z wysoko poziomowymi graczami oraz dla postaci ze zdolnoscia mining. Copper pomimo ze jest pierwsza ruda jaka mozna kopac to i tak warto jest go wystawiac na aukcje gdyz nowe toony rozwijaja Blacksmithy, copper jest takze potrzebny do innych rzeczy a na high lv serwerach moze osiagac absurdalne ceny za stack.
-Idziemy do Durotar, tam jest w pyte copperow.
-Zbieramy caly inwentarz copperow a potem wystawiamy po wysokich cenach buyout na AH
-Czekamy caly dzien i mamy kase.

Naturalnie stack rudy ma rozne ceny w zaleznosci od serwera ale 50s za 20 rudy miedzi tez mozna osiaganc lol.gif

[Edycja - Crom w 27-09-2005 o 22:03]

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
Barre
Wiadomość [#18]: 27.09.2005 o 22:30

Konto skasowane

to byl strat expoit. Wbiec-zabic-wylogowac-zabic-wylogowac.. etc. teraz juz to nie dziala (max 6 instance/godzina)

Cokolwiek
Wiadomość [#19]: 27.09.2005 o 22:55

Konto skasowane

Czyli jednak znerfowali... ech, dobrze, że kupiłem epica przed patchem biggrin.gif

Dragonius
Wiadomość [#20]: 27.09.2005 o 22:58

Konto skasowane

Szczep napisał:
Nie rob tego... Enchanting na pierwszych levelach to zerowy zysk i strata calej masy dobrych itemow, ktore mozna sprzedac u merchanta za niezla kase. Dvergar, moj kolega stracil 10g na tarczy, ktora mogl wystawic na AH. A wyszedl mu item wart 2g...

Zauważ że ja kase wydaje na itemy do 30s, wydam 2g a na ah skladniki wystawie po 4-5g, nie pisalem nigdzie że ja te itemy znajduje i są dużo warte.

Po przeczytaniu jego wypowiedzi śmiać mi sie chce (mówie tu ogólnie o wszystkich jego wypowiedziach).

[Edycja - Dragonius w 27-09-2005 o 23:09]

REKLAMA
Strona 1 z 16.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :