Dziś jest: Wtorek, 14 lipca 2020, godzina 12:07
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Jak włączyć aspect w makro

Grafi_
Wiadomość [#1]: 18.03.2010 o 10:08

Konto skasowane

Witam
Chciałbym sobie podpiąć pod każdy szot aspect of the Hawk tak by ten odpalał się przed strzałem za każdym razem gdy jest nieaktywny
Moje makro nie działa.. przy pierwszym strzale aspekt się uruchamia ale przy kolejnym wyłącza;p
Jak powinno wyglądać prawidłowe makro z tym aspektem dla X strzału ??

Dodatkowo chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość podpięcia pod takie makro dodatkowo aury Rapid fire by ta startowała za każdym razem gdy jest dostępna (a gdy się ładuje to makro działało pomijając ją)

[Edycja Grafi_ - 17.03.2010 o 01:09]

[Edycja Grafi_ - 17.03.2010 o 01:10]

Czy to się w ogóle da zrobić;p??

MS
Wiadomość [#2]: 18.03.2010 o 12:14

Konto skasowane

Może wpisz jakie masz macro i da się coś zmienić, poza tym takie macro jest idiotyzmem, bo nie zregenerujesz many, ponieważ przy każdym strzale będziesz się z Vipera na Hawka przełączał. Ja np. mam coś takiego, ale tylko w połączeniu z Kill Shotem.
Co do drugiego macra, to też nie pojmuję w jakim celu chcesz rapida pod strzały podłaczać? Aby go wykorzystać powinieneś go odpalać w odpowiednich momentech, tzn. wtedy gdy proccną ci jakieś trinkety, bonusy setowe itd. (a najlepiej wszystkie jednocześnie). Jeśli podepniesz rapida pod każdy strzał, nie będziesz miał nad nim kontroli a co za tym idzie nie wykorzystasz go w pełni. Zresztą myślę, że GCD nie pozwoli ci na taki zabieg.

Grafi_
Wiadomość [#3]: 19.03.2010 o 21:58

Konto skasowane

Te makro potrzebowałem bardziej na arenę gdzie raczej rzadko kiedy doczekuje się momentu gdy mana się kończy;p Pod scroolem i przy zchodzeniu z wierzchowca miałem Aspec of the cheetah a przy strzale planowałem automatyczne zmienianie na A. of the Hawk dzięki temu można by zaoszczędzić kilka sekund;p W sumie teraz to już nie wiem czy to dobry pomysł;p

Firenzo
Wiadomość [#4]: 20.03.2010 o 12:49

Konto skasowane

Grafi_ napisał
Te makro potrzebowałem bardziej na arenę gdzie raczej rzadko kiedy doczekuje się momentu gdy mana się kończy;p Pod scroolem i przy zchodzeniu z wierzchowca miałem Aspec of the cheetah a przy strzale planowałem automatyczne zmienianie na A. of the Hawk dzięki temu można by zaoszczędzić kilka sekund;p W sumie teraz to już nie wiem czy to dobry pomysł;p

Cheetah na arenie?
Jeśli i tak wkółko latasz z DHawkiem to po cholere takie macro? :P
A co do aren... ja dosc czesto przeskakuje na viper'a, kiedy wiem ze i tak nie bede "nukowac" a czasem warto miec troszke wiecej many.

Grafi_
Wiadomość [#5]: 20.03.2010 o 12:58

Konto skasowane

W kółko to latam z włączonym cheetah daje mi 30% do speed całej drużynie, mogę kogoś dogonić i strzelić mu concussive.. dobrze by było by prze strzale automatycznie włączył się Hawk. Potem znów klikam na scroll i mam cheetah. Aspekty były by w ten sposób bardziej zautomatyzowane;p

Najbardziej przydatne by to było w WG tam gdzie zdobywa się flagi

[Edycja Grafi_ - 20.03.2010 o 13:08]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :